Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cudo jedno kako lupetate,da ne kazem neku tezu rec...gadjate se sa informacijam samo tako...bre,gori ste od onih koji cekaju socijalu ispred poste!
 
Pa jeste,neki ocekuju te subvencije,kao da drugih izvora novaca nemaju,
takvi bolje da se mane posla.
 
E potpuno se slažem sa tobom u ovoj konstataciji.Radi kao i do sada pa ako je bude biće bolje ,a ako je ne bude biće kao do pre par godina.Zemlja se radil i bez subvencija vekovima pa će se raditi i dalje.
 
@ srdjuanzorz

ja znam kada sam uzeo kredit po 90 a evro otisao na 105 placao sam vise u dinarskoj protivrednosti, a ti ako si ga uzeo po 102 ne verujem ako evro padne na 90 da ces ga placati po 90 jer ima tamo jedan clan u ugovoru gde pise da ukoliko padne evro placa se po kursu na dan kada je kredit podignut u tvom slucaju 102, jer bas znam kod mene u ugovoru najsitnijim slovima su to napisali...

subvencija verovatno bice a kada to se ne zna jer bitno je njihovo mesto u vladi, a ne znam mozda je neko mnogo imucan pa ne treba mu subvencije aL meni godisnje kad mi da drzava po 7-8000 evra nije bas za bacanje...
 
O imućnima se i radi.Ide se na to da se omugući i Mišku,Koletu,Matijeviću i ostalim velikim gazdama da dođu do para iz poljoiprivrednog budžeta.Kad to bude rešeno sve će uredbe izaći.
 
Vidi se da moj komsija Diklofen pametno razmislja!
Ljudi stavimo cinjenice na sto!!!
Cak i svim velikim gazdama odgovara da bude subvencija!
Sad se oni samo dogovaraju koliko ce koji ministar da kasira od korupcije koju spreme misko,mate i kole..!
Ubedjen sam da sledecih godina nece biti uredbi koje odgovaraju samo sitnim poljoprivrednicima, ali sa druge strane da ce ih biti sigurno !
Jel se secate one: "MALA BARA PUNO KROKODILA" ?
 
@ srdjuanzorz

ja znam kada sam uzeo kredit po 90 a evro otisao na 105 placao sam vise u dinarskoj protivrednosti, a ti ako si ga uzeo po 102 ne verujem ako evro padne na 90 da ces ga placati po 90 jer ima tamo jedan clan u ugovoru gde pise da ukoliko padne evro placa se po kursu na dan kada je kredit podignut u tvom slucaju 102, jer bas znam kod mene u ugovoru najsitnijim slovima su to napisali...

subvencija verovatno bice a kada to se ne zna jer bitno je njihovo mesto u vladi, a ne znam mozda je neko mnogo imucan pa ne treba mu subvencije aL meni godisnje kad mi da drzava po 7-8000 evra nije bas za bacanje...
Kod mene ima clan koji kaze placanje se obavlja u dinarima po srednjem zvanicnom kursu na dan placanja.
 
Biće ali ne ove godine ovo naše državno rukovodstvo je je rešilo da nam nedaju ništa daj bože da izađe i uredba po hektatu ali jase plašim da nećemo dobiti ni to a kamoli za mehanizaciju. Da su hteli da nam daju ostavili bi Dragina ovako nema ništa! (voleo bi da se prevarim ali sam 99% siguran da sam u pravu).
Lupas bez veze. A nemas potrebe.
 
Ne. Uredba se ceka za sve. Ne mogu oni znati koliko ce litara dati po ha ove god. A to sto su uzeli papire verovatno neka mlada tu radi pa su joj misli na sasvim trece mesto.
 
Radi zena koja je od prvog dana na salteru.Sto se tice stimulansa opstine ne ma kod nas nista od toga.Ali da nedavimo vise o tome proverite u upravi za trezor mozda niste pitali ovih dana.
 
Poljoprivrednici najavili dolazak u resorno ministarstvo Napisao Kvantas.rs petak, 29 april 2011 18:42 Asocijacija poljoprivrednika uputila je dopis premijeru Mirku Cvetkoviću i ministru poljoprivrede i trgovine Dušanu Petroviću, u kome je najavila dolazak svojih predstavnika u kabinet ministra 5. maja, saopštila je asocijacija.
"Medu poljoprivrednicima vlada nezadovoljstvo zbog kašnjenja uredbi i mera koje se odnose na već završenu prolećnu setvu i neizvesnost najavljene nove agrarne politike, te se s toga očekuju konkretni odgovori i rešenja problema proizvođaca hrane", ističe se u saopštenju.

Kako je najavljeno, kasnije tog dana u Medija centru u Beogradu biće održana i konferencija za novinare sa temom "Kašnjenje nove agrarne politike" na kojoj će članovi Asocijacije "obavestiti javnost i poljoprivredne proizvođače da li je došlo do susreta izmedu nadležnog ministra i predstavnika poljoprivrednika".
Izvor: Emg.rs
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh