Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ga
1z1qr6e.jpg
Ima za masine za obradu zemljista za nove sejalice nove prskalice i to sve po 30% a za skladista 40% ili do 10000000din
Post je spojen: [time]1298715017[/time]
_________________________________________________
2rrqckp.jpg
e9g5di.jpg
246tb1i.jpg
6oecyp.jpg
24vvgc4.jpg
Trebalo bi da je to sve.
 
Ni ja ne mogu da je pročitam. :sta: Ajde probaj tu četvrtu ponovo da postaviš. ::namigivanje::
 
Jel ja dobro vidim ili u nekim tačkama( tačka 2)
Uslov uplaćen pio u vrednosti od 42ooo i nešto za period 19.08.2010 do 19.08.2011 :zli:
 
Nije ni hronolški postavljeno kako treba!!!!

Diklofen znači da treba da izmirimo akontno PIO za 2011 :zli: :zli: :zli:
Nemaju para pa uzimaju unapred
Bože nije ni počela lepom 2011 šta nas tek čeka u 2012 ::lose::
 
Treba se strpeti još koji dan, i sačekati uredbe, i onda reagovati kako kome odgovara.

Provac izgleda da je dobro što sam verovaro Draginu oko povraćaja za kupljene priključne mašine. ::svaka cast::
 
Mene zanima sve što mogu iskoristiti.Ja neću da radim protiv sebe zarad sopstvene tvrdoglavosti.
Hoću da iskoristim :povraćaj za kupljene priključne mašine,kratkoročne kredite za repromaterijal,subvenciju po hektaru i sredstva za podizanje objekata ili smeštajnog(skladišnog) kapaciteta. :bravo:
 
Sad kad dodje sin jer nije spojen sa kompom a ja izvinite neznam sta da radim.Inace u Petak su ga delili u pss sluzbi u Pozarevcu i kazu da je za sada zvanican ali moze da dodje do izmena kad se usvoji konkurs.
Post je spojen: [time]1298723369[/time]
_________________________________________________
diklofen je napisao(la):
Mene zanima sve što mogu iskoristiti.Ja neću da radim protiv sebe zarad sopstvene tvrdoglavosti.
Hoću da iskoristim :povraćaj za kupljene priključne mašine,kratkoročne kredite za repromaterijal,subvenciju po hektaru i sredstva za podizanje objekata ili smeštajnog(skladišnog) kapaciteta. :bravo:
Za skladista je super subvencija od 40% ili do 10000000din.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh