Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Premija po ha će ostati 14000 i neće biti povraćaj za traktore. Tako je rekao pomoćnik ministra na Tari
 
A gde su pare od subvencija za đubrivo onih 10000 din/toni Ne daju ni proizvođačima ni potrošačima i te pare su maknuli :zli: nemam reči sem da i mi nastupimo 5.02.2011god u BG. :udri:
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
A gde su pare od subvencija za đubrivo onih 10000 din/toni Ne daju ni proizvođačima ni potrošačima i te pare su maknuli :zli: nemam reči sem da i mi nastupimo 5.02.2011god u BG. :udri:


Nismo mi tako složni, mi uvek ćutimo i jedemo g....

A trebalo bi i mi da izađemo.
Post je spojen: [time]1296567602[/time]
_________________________________________________
talianu je napisao(la):
Dijana Dragutinović odobrila za prosvetare neke 4 milijarde,eto gde su naša povećanja po ha i subv. za traktore :zli:

Ali ja mislim da te subvencije za traktore ne idu iz budžeta, nego iz EU, ali niko da me demantuje, već sam negde to komentarisao....
 
Ma kakvi nece ni u 2012. davati subvencije.... Bilo i nikad više.... to je to, što je bilo bilo je... :zli:
 
može biti može biti da je tako valjda će posle uvesti povraćaj za kombajne :haha:

Šta sam vam govorio da će prosvetari da dobiju pare para ima ali probaju dokle će da ćutimo a Dragin priča na tv kako je samo min.polj.dobilo povećanje iz buđeta a šta je sad ovo? Sramota
 
Subvencije ce opstati, sigurno, cak ce ih i prosiriti, to mora tako da bude inace nam poljoprivreda nece biti konkurentna. Mozda ce ove godine stagnirati, zbog manjka novca, ali dugorocno ce rasti, siguran sam. Okolne zemlje imaju daleko vece iznose subvencioniranja po jedinici cega vec od nas, tako da hteli ili ne, novac za to ce morati da se nadje. Poljoprivreda je strateski vazna grana za svaku zemlju, pa tako valjda i za ovu nasu. Sacekajmo jos par dana pa cemo videti sta ce biti u 2011.
 
Bunili se ne bunili se dodje mu na isto :udri: prosvetari strajkuju jer znaju da ce da dobiju makar i pola od onoga sto traze jer zaboga oni su intelektualci i tu nema sale,dok mi mozemo samo da mlatimo u prazno,kao i uvek :zli:
 
DusanA je napisao(la):
Subvencije ce opstati, sigurno, cak ce ih i prosiriti, to mora tako da bude inace nam poljoprivreda nece biti konkurentna. Mozda ce ove godine stagnirati, zbog manjka novca, ali dugorocno ce rasti, siguran sam. Okolne zemlje imaju daleko vece iznose subvencioniranja po jedinici cega vec od nas, tako da hteli ili ne, novac za to ce morati da se nadje. Poljoprivreda je strateski vazna grana za svaku zemlju, pa tako valjda i za ovu nasu. Sacekajmo jos par dana pa cemo videti sta ce biti u 2011.

Ma ja se potpuno slažem sa tobom, i imaju oni pare i dobili su neke pare, ali oni kradu breeee (ulažu u pametnije stvari). Neće lepo da nam daju, nego nam zamazuju oči sa 20% od onogo što imaju na raspolaganju....

i tako će svake godine, davaće iz godine u godinu sve više, ali će i više mažnjavati (ulagati u bitnije stvari)....

Pa od 2014. će im (nam) EU davati 50 miliona evra da ulažu u poljoprivedu, i doćiće neke pare do nas, ali ni 20mil. mi nećemo videti..... a gde će otići ostatak? Pa ko zna, verovatno gde i ovaj novac što je trebalo da daju ove godine za subvencije traktora....
 
Mozda misli na kratkorocne kredite za poljoprivredu, ali oni su imali neku sibolicnu kamatu, ako se ne varam.
 
Pa zar Belarus traktori ne prodaju se na 5 god bez kamate pa Yto pa Zetor u poljoprivredniku sam video reklamu (pre Nove Godine) da i Almex daje na 5 god bez kamate itd...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh