Steyr

moguce je da onda nema,jer ovaj sto ja vozim je 650 65ks i mladji je par godina 70 i neko
 
Malo smo pojacali vozni park.

14wu2bm.jpg
 
Jel' su ovdje gume stavljene naopako ili su tockovima zamijenjena mjesta? I zasto vi koji trgujete mehanizacijom uzimate samo masine kojima su gume potrosene, jel' to samo da manje kosta?
 
Ja sam ovaj kupio za nas , a naravno da sam gledao i malo da kosta. Zadnje gume nisu lose, a stoje naopako zato sto nisam imao kad da im menjam mesta.
 
Otiso lezaj na ovoj osovini , pa ostetio osovinu i obe lamele

de7jpi.jpg


- - - - - - - - - -

Juce sam poslao bratu obe lamele sa korpama i lezajevima koji prete ovaj komplet. Vec u ponedeljak bi trebali majstori da sastave traktor.
 
Najzad je majstor Klica iz Glogovca kod Jagodine uspeo da nam sastavi traktor. Jedan od poznatiji u tom kraju , tako bar kazu jer zaposljava nekoliko radnika u svojoj radionici. Prilikom rada na traktoru nestalo nam oko 50l Dizela iz rezervoara , pocim smo preuzeli traktor odma smo obavestili gazdu radionice , a danas se vec vise ne javlja na telefonu . Najverovatnije je u zurbi jer trazi ukradeno gorivo.
 
Sigurno traži i jako se jedi što su izvukli gorivo iz traktora. :haha: Dragane nema od tog goriva ništa već kupite i naspite drugo.
 
Razocarali smo se jer smo posteno platili , cak smo ga i castili i na kraju smo videli da fali skoro pola rezervara , a oterali smo traktor sa pun rezervar.
 
Najzad je majstor Klica iz Glogovca kod Jagodine uspeo da nam sastavi traktor. Jedan od poznatiji u tom kraju , tako bar kazu jer zaposljava nekoliko radnika u svojoj radionici. Prilikom rada na traktoru nestalo nam oko 50l Dizela iz rezervoara , pocim smo preuzeli traktor odma smo obavestili gazdu radionice , a danas se vec vise ne javlja na telefonu . Najverovatnije je u zurbi jer trazi ukradeno gorivo.

Srpska posla...
 
Nazad
Vrh