Steyr

Najzad je majstor Klica iz Glogovca kod Jagodine uspeo da nam sastavi traktor. Jedan od poznatiji u tom kraju , tako bar kazu jer zaposljava nekoliko radnika u svojoj radionici. Prilikom rada na traktoru nestalo nam oko 50l Dizela iz rezervoara , pocim smo preuzeli traktor odma smo obavestili gazdu radionice , a danas se vec vise ne javlja na telefonu . Najverovatnije je u zurbi jer trazi ukradeno gorivo.

Ko ima njemu i kradu .Ciciji dodje djavo po svoje pa mu ode vise nego da mu je neko ukrao . Nit je dobro imati nit je dobro biti cicija, muke zive .
 
Poslednja izmena od urednika:
Potrebna mi je pomoc oko hidraulika. Tacnije pod veliki teret oce traktor da mi spusta RD i da je ponovo podigne , i tako non-stop. Brat mi se informisao i u pitanju je regulator za visinu ili kako li se zove. Ali ja nikako nemogu da se snadjem da ga nastelujem. Ja sam pokusavao da stelujem preko rucice iz kabine , ali ipak nije to to. Pa ako neko moze da mi posalje plan kako se to radi. Unapred vam hvala.

To mi se desava samo sa ovom kombinacijom , a ona je teska prazna 2000kg.

9u2o7k.jpg
 
Steyr CVT 150

Pozdrav svima na forumu!!!!!!
Planiram da za dve godine kupim neki polovni zapadni traktor od 150ks.Za Fendt nemam para dilema je JD ili Steyr,sve vise naginjem ovom drugom jer...neznam ni ja zasto.U pitanju su traktori 1999-2003god kod JD je to serija 10 a kod steyr-a CVT 130 150 170.Na konedata.net sam saznao dosta o teh. karakteristikama,ali bi zeleo da cujem vase misljenje konkretno o steyr-u,jer iz citanja prethodnih clanaka tj tekstova sam video da su pojedini clanovi bas dobro upuceni u ove masine.Ako neko ima takav traktor dobro bi mi dosao neki savet...
 
ja znam povrsno,da su dobri traktori i jedni i drugi,samo ih zeza cena delova...zato pazi sta kupujes,ako se zajebes pa slede opravke ima da ispraznis novcanik.....
 
Sto se tiče kvalitete i komfora super a što se tiče cjene djelova mislim da su najskuplji.
 
poz, stric je kupio steyr 8160 sa losim motorom sa ciljem da ga sam sredi jer je i on mehanicar, a kad ga rasturio prehjuce ono ubaceni neki bezveze klipovi koji nisu original te su ventili udarali u njih i napravili haos, interesuje me kkoju oznaku nose originalni klipovi i gde se moze kupiti kod nas, hvala
 
Poslednja izmena:
Поздрав да ли неко има искуства са трактором Steyr T 288?! Пошто сам постао игром случаја власник једног таквог само што није његов мотор већ од ТАМ-а 2001, са 60кс. Делује ми потезан и солидан трактор. Али видим да има неки извод за кардан са предње леве стране, па сам гледао како може да се напасује можда предња вуча?!
 
Ево како изгледа та машина. Имају две слике и видео клип.
536118_4936821014993_1088293477_n.jpg

529602_4936822055019_437164674_n.jpg


- - - - - - - - - -

у оригиналу је овакав:
3517-Steyr_T188-733259-0.jpg

није ни ово лоше само што му је грдна ова маска
једино не знам од чега би му пасовала кабина и та предња вуча кад би могла
 
Pozdrav svima
Hteo sam da vas pitam da li znate dobrog majstora steyr-e
Gazda mi je kupio Steyr 9200 i ima mali problem .........
Posle probne vožnje po selu nije ništa radio teško jednostavno zakoči volan nemože se okretati ali u isto vreme "izgubi" i menjač a upali i trogao na komandnoj tabli.............
Ako ima neko neki savet ili preporuku za neki dodar servis ili dobrog majstora bili bi zahvalni
poz
 
- - - - - - - - - -

Pozdrav svima
Hteo sam da vas pitam da li znate dobrog majstora steyr-e
Gazda mi je kupio Steyr 9200 i ima mali problem .........
Posle probne vožnje po selu nije ništa radio teško jednostavno zakoči volan nemože se okretati ali u isto vreme "izgubi" i menjač a upali i trogao na komandnoj tabli.............
Ako ima neko neki savet ili preporuku za neki dodar servis ili dobrog majstora bili bi zahvalni
poz
Najbolje kontaktiraj Panonstiba ako neko moze pomoci to ti je On
 
proveri ulja obavezno, eventualno ako ima filar za ulje od volana i to pogledajte......

jos da ne zaboravim da napisem stigao u selo novi Steyr CVT 6160 cena sitnici nekih stotinak hiljada ................. ali ne dinara :osmeh:
 
Ja sam imao steyr 8070 god 85 DV,60 ks, vodena pumpa za njega je oko 700 e nema djelova za reparaciju znaci ide kompletna, semerinzi nisu u standardu koji se moze naci kod nas u ducanima nego imaju neki svoj standard cjena im je 10 puta veca od priblizno te velicine,i prodao sam ga i kupio ursusa
 
Da malo osvežimo ovu temu sa ovim traktorem iz Žitišta
[video=youtube_share;AIV5zgpuXqY]http://youtu.be/AIV5zgpuXqY[/video]
Tanjirača za ovaj traktor je premala ali zato mu plug ravan nisam imao šanse da vidim kako se ovo tera u svakom slučaju lepota od traktora i milina raditi u njemu:osmeh::bravo:
 
Nazad
Vrh