SPORT-Opšta tema

Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Ja sam postavio više snimaka sa You tube da bi animirao tj. isprovocirao ostale da se izjasne,ali ako ne možete da podnesete ,ja vas razumem-ipak teško je ::sramota::A inače ima toliko toga što je preterano pa ne vidim puno brisanja,pa i novu temu SELJAČKA BUNA ste sklonili bez objašnjenja.Jedino ako administratori imaju pravo da cenzurišu po svojoj volji onda čemu forum :sta:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Stiv opusti se, tema je za koga navijate izjasnite se i to je to, na šta bi ličilo kada bi sad svi postavljali gomile snimaka i slika svog omiljenog kluba, a i mnogo snimaka sa YT usporava učitavanje strane što korisnicima slabije internet veze zadaje probleme. :cao:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Mislim isključili su nam struju i telefon, šta reći. Pa to je za plakanje. ::lose::
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Cujem da od danas ponovo rade telefoni na Marakani
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

PARTIZAN U SRCU!!!uvek bio i bice!!!GROBARI majstori svog zanata ili ti ANTI-ROMI!!!zvezdasi sorry ali tako je!!!
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

zvezda zvezda.:)


grobari dobili ste bitku ali ne i rat :D
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Imas mnogo manje osvojenih titula, medjusobne utakmice-strashna razlika, osvajanje >>>Evro kupa<<< za tebe je san-ti si samo mali partizan !!! ...NA-NA-NA-NA-NA-NA-NA-NA-NA-NA-NA-NA-NA... !!!


Edit by novii
Deo posta sam obrisao
:cao:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Ovih dana svi nesto pricaju o Sevojinu, kakva blamaza... a malo iznad pise 'tisina molim' izvinjavam se, zamalo da zaboravim, zvezda je bila sampion sveta
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iHG5xBZ937c&feature=player_embedded[/youtube]
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

dragansavin je napisao(la):
napred zvezdo samo napred, hvala ti zvezdo za ono sinoc, utakmica za inafarkt
Što za infarkt ?! Pa to je normalna taktika . Jel smo najbolji kad je teško - jesmo.
E, pa onda lepo daš protivniku 4 fore (kad ne može sam da postigne , daš na početku 2-3 autogola) i onda krene ravnopravna igra :D
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

I treba da ti bude žao,jer MNOGO SU JAČI :haha:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Trnavac je napisao(la):
Nema boljeg tima od Partizana!!!!!!!!!! jednom partizan uvek Partizan!!!!!! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :D
Ma jeste , do pre 5 godina ceo tim nije mogao da pojede 200 grama slanine za doručak. ::svaka cast::
Pamte se čuveni kapiteni Fadilj Vokri i Dzevad Prekazi , a slaninu jeo jedino predsednik Franjo Tudjman (mislim samo njemu nije branila vera). :haha:
S druge strane kad je najbolji igrač u Zvezdi bio Robert Prosinečki nije postao kapiten nego smo traku dali Diki kao najstarijem po godinama. Toliko o patriotizmu Partizana :nono:
 
Nazad
Vrh