Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: This feature currently requires accessing the site using the built-in Safari browser.
A vidim vi ste bolji.Sve srbin do srbina.![]()
ZA SADA Panter ,Ponitka ,mladi Cacanin , Jaramaz ,Dragic , Liday ,Nnaneli ,Smajli ,Mirotic ,Danilo ,Trifke I JOS STIZU
Kaze Ponitka trazila ga i Zvezda ali Partizan je bio brzi .To je se dogodilo i Miroticu IZGLEDA U ZVEZDINIM REDOVIMA IMA KRTICA NE VIDIM DRUGO OBJASNJENJE![]()
Bane kada u ligi sampiona imate gol razliku 2 prema 28 i kada primate 5 do 6 golova po svakom mecu lagano i onda taj isti tim koji sluzi za punjenje kao sajm rolna odigra X sa Arsenalom ,Kelnom ,Hofenhajmom ili pobedi Liverpula to se onda zove igranka za kladionicu jer na Marakani vam je dao Ludogorec 4 komada ,Makabi 2 komada a ovih 5 velikana nije moglo ni da dodje do 16 sterca .Ako sumnjas u istinitost mojih reci ispratices pazljivo Zvezdin put u nepoznato na jesen i videces sta je pravo i istinsko orgijanjePričaš o uspesima fk partizan,na taj dream team misliš?
Koliko je nekim ljudima malo uspeha dovoljno da polete.Zvezda bedi neke godine Liverpul 2:0,prvaka evrope.Pa ništa,iskreno i očekujemo da pobedimo povremeno nekog velikana jer tamo je naše mesto,ovo je komedija koliko ste se popalili čim ostvarite pobedu koju.
Iskreno onaj Duljaj je makar čovek,niste odavno imali korektnijeg trenera, stvarno to mislim,nije kompleksaš kao većina vaših i opsednut Zvezdom.
Samo sto su ovi igraci onog tipa koji jedva da su skupili i da li su uopste skupili 10 minuta na fajnl foru.Pojacanja iz olimpijakosa i barse.Siroko![]()
BANE 86 Kada Ludogorec sturdukne 4 komada na Marakani kada vas Omonija pocisti pa vas drljavi Makabi izbaci kada Seriif sa vama obrise pod kada vas Karabah ruinira kada vas oduva jos nekoliko amaterskih ekipa sa Crnog mora to nije za smejanje ni za bacanje sljokica ni za vatromet ni za petarde to je onda za parastos zastava na pola koplja crnina i posmrtni mars a ja sam stavio onaj plunger kao upozorenje da je klonjara negde zapusena a da Terza i Kokeza nisu validni vodoinstalateri a cim je zapuseno nije higijenski i preti da inficira sve oko sebe .Kod nas je doslo do krematorijuma i kod OFK Beograda i romanticari su otegli papke a sada po istom scenariju grenulo je da da zaudara iz vase uprave nova crkotina u najavi a spoljni dug se krece ka trocifrenom broju PONAVLJAM TROCIFRENOM BROJUKoliko pobeda ste u regularnom delu Evrolige imali više od Zvezde u svom tom grandioznom izdanju? A zvezda izgubila par dobijenih utakmica tako da ne mlati više.
A to o nameštanju kad pobedimo nekog velikana ne znam šta da ti kažem osim veruj da ti se smeje svako kad pročita tvoje postove i te gluposti koje pišeš.
Plus wc, i četka za wc i te gluposti.
Presmešno.
U MILIONIMA NARAVNO 
Taman kada sam pomislio da ste dehidrirali finansijski totalno MADJIONICAR BOLE IZ ZELEZNIKA UZ POMOC ZVALAVOG TATICE /JADNA I ISRPLJENA ZEMLJO SRBIJO STA SI DOZIVELA /SOPINGUJU KAO POBESNELI DA JE TO ZABRINJAVAJUCE a u globalu KOGA VISE ZABOLE PATKA GDE OVI RASIPUJU I ARCE NARODNI NOVAC SAMO NAPREDNO DO KRAJACovke odlucio da izroka sa bombama ,Rokas Giedraitis je sledeci![]()


Nema Sturm u ligi sampiona zasta sluzi ovaj Sturm ne razumemŠTURM.
Koji veći klub ste pobedili u poslednjih dvadeset godina? Poraza od petah tikve,fljamurtarija i ostalih neću ni da ti nabrajam ima ih koliko hoćeš.BANE 86 Kada Ludogorec sturdukne 4 komada na Marakani kada vas Omonija pocisti pa vas drljavi Makabi izbaci kada Seriif sa vama obrise pod kada vas Karabah ruinira kada vas oduva jos nekoliko amaterskih ekipa sa Crnog mora to nije za smejanje ni za bacanje sljokica ni za vatromet ni za petarde to je onda za parastos zastava na pola koplja crnina i posmrtni mars a ja sam stavio onaj plunger kao upozorenje da je klonjara negde zapusena a da Terza i Kokeza nisu validni vodoinstalateri a cim je zapuseno nije higijenski i preti da inficira sve oko sebe .Kod nas je doslo do krematorijuma i kod OFK Beograda i romanticari su otegli papke a sada po istom scenariju grenulo je da da zaudara iz vase uprave nova crkotina u najavi a spoljni dug se krece ka trocifrenom broju PONAVLJAM TROCIFRENOM BROJU![]()
U MILIONIMA NARAVNO
Dusa me boli dok gledam crkavanje velikih institucija a ne mogu da zmurim i da budem nemi posmatrac zato me i zbunjuje ovolika lezernost i nezainteresovanost Zvezdinih simpatizera i sta treba da se desi da bi se ukljucio alarm za novi pocetak ili povratak na stare staze uspeha ili cemo jednostavno staviti glavu na panj dzelatu iz isila i da cekamo subonosno DA![]()
Sva sreca pa vas danilovic i ostoja nisu uz vlast, cista opozicija kojoj drzava gura lovu....Pa Ćoki je uz svaku vlast pa je to onda pitanje za vas.
Sto ne pises tako kad vi dovodite kurtu i murtu? Onda nije arcenje, nego magija i nebo je granica, zamajac se zavrteo ne staje i ostale gluposti tvoje. Vasa lova za KK nije narodna? Ne prdi vise mornar....Taman kada sam pomislio da ste dehidrirali finansijski totalno MADJIONICAR BOLE IZ ZELEZNIKA UZ POMOC ZVALAVOG TATICE /JADNA I ISRPLJENA ZEMLJO SRBIJO STA SI DOZIVELA /SOPINGUJU KAO POBESNELI DA JE TO ZABRINJAVAJUCE a u globalu KOGA VISE ZABOLE PATKA GDE OVI RASIPUJU I ARCE NARODNI NOVAC SAMO NAPREDNO DO KRAJA![]()




