SPORT-Opšta tema

Не мешајте праве навијаче и криминалце , политика је курва и умешала је свуда прсте а људски шљам је свуда испливао па и међу навијачима
Ово зло ми скоро згадило звезду ал му neће успети јер то је љубав .то је срце ...или јеси или ниси
A ovi sad što se predstavljaju kao navijači , oni bi sutra navijali i za crnog djavola zarad para...i zbog para su tu gde jesu...
Pravi navijači su odvajali dinar od porodice od usta da bi voleli zvezdu ili partizan
....ovo šljam , a Vučko je sam djavo sluga sotone i svi vi koji od njega tražite nešto ili ga trpite zarad dinar ili dva ......zapitajte se ...da li ste na prodaju...
Ako jeste ...ima za to pijaca , vašar ...ili tržni centar...i za svaku robu ima cena a i kupac !
 
Змају, прави одговор.
------------
Заболе ме за н1 и нову они такође раде против Србије. Поента је била да се група хулигана хвали што је прослављала са некрстом. Свака част јавним личностима који су имали доњи део мушког полног органа да изнесу своје мишљење. За нормалног, моралног човека нема дилеме да ли треба допустити катастрофу у сред плодне земље. Онај који је заб'о један ашов у своју земљу и гледао у небо да роди било шта тај неће дати ни своју ни земљу свог комшије.
Зато, кренуло је... Прикључите се или ућутите (и чувајте гаће) и пустите храбре...
 
Свака част за нашег младог Смедеревца Миловановића који је постигао гол за Партизан. Надамо се да неће и Звезди.
 
Gobeljic i veceras rutinski. :haha: Nemoguce da u Srbiji nema kvalitetnog (levog-desnog) beka. Tuga i u Partizanu i u Zvezdi. Zasto se omladinske skole ne fokusiraju na skolovanje takvih igraca? Nadjes 5-6 talentovana klinca,das im vecu platu u odnosu na ostale omladince jer bi svi da igraju napadace i veznjake i forsiras njih. Jedan dobar ce da ispadne valjda. Ja mislim da Radonjica treba forsirati na desnog beka jer realno osim trcanja nema nista drugo da ponudi , pa uz neki kas mozda ubode i neki centarsut. Uz vezbu naravno.
 
Cestitke rukometasicama na pobedi. Pitate za ZVEZDU???? Zar ste sumnjali?
NEMOJ DA SE RADUJES NA GLAS SMEJACE NAM SE HRVATI A ONI IZKUNDACILI WEST HAM USRED LONDONA I NEMA POMPE PO MEDIJIMA KAO DA JE TO NESTO NAJNORMALNIJE :sta: .Znaci pomenucemo u prolazu vise kao konstataciju prolaz u ovoj kabare ligi Evrope ali bez velike euforije .Cestitke igracima i Zvezde i Partizana UZ OPASKU DA MNOGI SIMPATIZERI CRVENO BELIH NISU VEROVALI U TRENERA DEKIJA STANKOVICA ❓a verovatno nisu dobro procenili njegove mogucnosti i osim cestitke treneru crveno belih i savet da prihvati prvu bolju ponudu iz jacih liga ovo mu je odskocna daska i licna karta za dalje a bojim se da bi ostankom jos jedne sezone napravio kontra efekat svega lepog sto je do sada uradio .Naravno i sve zelje u sledecem krugu u jednima i drugima
 
NEMOJ DA SE RADUJES NA GLAS SMEJACE NAM SE HRVATI A ONI IZKUNDACILI WEST HAM USRED LONDONA I NEMA POMPE PO MEDIJIMA KAO DA JE TO NESTO NAJNORMALNIJE :sta: .Znaci pomenucemo u prolazu vise kao konstataciju prolaz u ovoj kabare ligi Evrope ali bez velike euforije .Cestitke igracima i Zvezde i Partizana UZ OPASKU DA MNOGI SIMPATIZERI CRVENO BELIH NISU VEROVALI U TRENERA DEKIJA STANKOVICA ❓a verovatno nisu dobro procenili njegove mogucnosti i osim cestitke treneru crveno belih i savet da prihvati prvu bolju ponudu iz jacih liga ovo mu je odskocna daska i licna karta za dalje a bojim se da bi ostankom jos jedne sezone napravio kontra efekat svega lepog sto je do sada uradio .Naravno i sve zelje u sledecem krugu u jednima i drugima
 
West Ham je obezbedio prvo mesto pre ove utakmice, dobio je Dinamo u Zagrebu 2-0 tako da ne cudi ovaj rezultat.Ja iskreno nisam verovao u remi Zvezde vise sam se nadao od bugara, lose igramo zadnje vreme igraci su stalno povredjeni.Mogu da kazem da smo prosli zasluzeno i mi i Partizan, imali smo srece i jedni i drugi i to zasluzene.Zvezda je hodala po ivici Partizan takodje ali su prosli.Zvezdi je ovo najveci uspeh u poslednjih 30godina, tu ne racunam vazne pobede u LS.Stankovicu se mora odati priznanje na uspehu sa ekipom koja ima Gobeljica i 5-6 cistih amatera.Nama trebaju igraci kao sto je Dragovic, profesionalac do kraja, decko igra lagano glavom dok Gobelja dupetom i to je ono sto vredja intiligenciju normalnog coveka.Svako ko prati fudbal dobro zna da moras imati debelu vezi u zvezdi da bi igrao.da stvar bude gora ovog nemozemo ni prodati.Fale nam 5-6 brzih igraca ali mafija ne popusta, nikako da se dovedu pojacanja.Terzic je pokazao da je klasican krimimalac, narocito sada kada su pozvali ljude na vakcinaciju, tacno se moze videti da suruju sa ljudima koji su ogrezli u kriminal.Sramota
 
Stankoviću je bio cilj remi i to nas je moglo koštati.Sreća u penal koji je mogao sudija i da ne svira (penal nad Kangom je bio očigledniji).Sreća što su portugalci u završnici bili loši.Ne znam dokle više sa tim Gobeljićem koji nije zaslužio ni na klupu da sedi.Ne zbog toga što je skrivio penal-mnogo grešaka pravi.Poraza su nas spasli,Rodić,Pankov,Dragović,Borjan.Jeste da Pankov ume da zasere ali daje sve od sebe.
Partizan,takođe je mogao da plati igru na remi jer su Kiprani bili bolji.Imali su više izglednijih šansi i više volje za pobedom.
Zaključak.Oba trenera su pala na ispitu.Kad naši klubovi budu shvatili da je napad najbolja odbrana onda će biti nešto od nas.Mnogo puta se pokazalo.
 
Nazad
Vrh