SPORT-Opšta tema

Још једна победа и титула...
 
Hehe kakav lep tekst o Novaku u Francuskom L'EQUIPE
"Njegovi klevetnici iz 'Fedal' carstva ili nekog drugog, moraće da se suoče sa činjenicama, uprkos njihovom mamurluku ovog jutra - Novaku Đokoviću nije potrebna njihova ljubav. Prošlo je mnogo vremena otkako je Srbin, kriv jedino što je previše često pobeđivao Rodžera Federera i Rafaela Nadala, bacio u smeće loše skrojeno odelo sentimentalca čiji šarm nikada nije prošao. Njihovo poštovanje, njihove brojke. Ako mu je kompanija za zavođenje publike bankrotirala, ona za rušenje i dalje ruši sve, i protivnike i rekorde", konstatuje se u izveštaju francuskog sportskog lista.
Po drugi put je krenuo na pehar pošto je u dva navrata zaostajao dva seta. Nepotopiv i jači od mržnje koju budi i kojom se, više nego ikad hrani. Ovog puta bilo je to daleko od finala US Opena 2015. godine ili od učtivih britanskih ekscesa sa tribina centralnog terena pre dve godine na Vimbldonu, oba puta protiv Federera. Jedva da je sada u Parizu bilo bilo više od nekoliko desetina srpskih navijača koji su podržavali svog nacionalnog heroja na tribinama 'Filip Šatrije' stadiona, kada je izabrao njihovu stranu na zagrevanju. Trebalo je da vidite ovu sjajnu balkansku grupicu, njegov stisnut biceps i mrk pogled kojim bi uplašio sve i u beogradskoj mračnoj uličici, upućen španskom gledaocu koji je uzvikivao, 'Vamos Rafa', sve do početka petog seta, ali i svima koji su glasno proslavili skoro dva savršena seta Stefanosa Cicipasa".
 
Фудбал се дефинитивно мења. Ето како Италијани, жабари, дају по три комада? Очигледно су променили стил игре и у лиги са доласком инвеститора и атрактивних страних а то је очигледно повећало квалитет домаћих фудбалера.
 
U pravu si , sećam se jednog svetskog prvenstva koje se organizovalo kod njih , sve utakmice u grupi a i dalje čini mi se su odigrali 1:0 . Golgeter im je bio neki dr.Skilaci . Ispali su koliko se sećam u polufinalu od Argentine ( Maradona-Kanidja ) Ako i treću utakmicu dobiju sa 3:0 biće to najveće iznenađenje bez obzira šta se dalje bude dešavalo na prvenstvu .
 
Ја памтим само да играју нерешено па прођу на гол разлику :) ... Сад су пустили ове младе по средини и у нападу (не пратим детаљно)... изгледа да немају неког главног играча да кочи... Али ова лепршавост плус кад почну да се ваљају по терену.... ето њима финала...
 
Милоице, немојте да ми се смејете... ;) него ако гледате преносе пишите утиске са утакмица.
 
Hrvati podizu formu bas kada treba .

Prvu su izgubili , drugu nereseno i evo veceras trecu sa Skotskom dobili sa 3:1 taman

toliko da budu 2 u grupi i dobiju lakseg protivnika a to ce po svoj prilici biti Slovacka .

Ako nastave u ovom ritmu ne bi me zacudilo da dodju do polu-finala .

Nikako mi nije jasno da smo mi od ove Skotske u odlucujucem mecu izgubili u Beogradu

a Hrvati su ih preslisali u gostima ?
 
Наши су фудбалери то тактички урадили. Ето Рвати морају да се зноје и умарају на европском првенству а наши фудбалери су сада на сплаварањима, одморима, силиконским долинама...
 
Наши су фудбалери то тактички урадили. Ето Рвати морају да се зноје и умарају на европском првенству а наши фудбалери су сада на сплаварањима, одморима, силиконским долинама...
Videh negde pre neki dan foru, kaze: "Koja reprezentacija nije primila gol na evropskim prvenstvima vise od 20 godina? - Srbija" :ROFLMAO:
 
Misliš ovo.

5b5611e100889573942d14cd512e14db.jpg


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Tako nesto, samo bez slike :D Ako se secam poslednje koje smo igrali je bilo kao SR Jugoslavija 2000. godine? Sigurno smo primili tad neki gol tako da je tu negde 21 godina od tad..
 
Свака част кошаркашицама које су победиле домаће играчице и судије и сада играју полуфинале европског првенства.
Боре се као праве Српкиње. У тиму има и страна играчица која пева химну боље него пола државе.
Браво девојке тако се воли држава!
 
Нема шта да му се замери. Одиграо две сезоне заредом. Огромни напори. Носио је сам целу екипу. Треба да се одмори. Нека му је са срећом.
Мали Боги ће да искида колено. Игра повређен. И он ће да одмара после завршнице.
Има ко ће да их замени. Није проблем у играчима. Ако се добро уколопе у тим биће и доброг резултата.
 
Budite realiti,joki će odigrati još max dve sezone vrhunski ,i onda organizam pada,sad lupa lovu,kasnije će se menjati klubovi koji su slabiji i nemaju ambicije previsoke,a i povrede će biti učestale ako se iole jače bude napregnuo.
NBA je jak ritam i ako sam dobro skontao ,uopšte mu ne zameram što propušta reprezentaciju.
 
Bogdanovica jos i ima ko bar delimicno da zameni, dok za Jokica ni blizu nemamo zamenu. Licno ga ne osudjujem, ali sam razocaran zbog njegovog odustajanja.
 
Nazad
Vrh