SPORT-Opšta tema

Hvala, i od mene cestitke svim Zvezdasima..

Gavric i Nikolic pokazuju talenat
, potreban im je kontinuitet igranja i da ostanu bar jos dve tri godine da se izgrade u prave igrace.
 
U Spaniji je preminuo najbolji trener svih vremena u nasoj drzavi i ne samo najbolji strucnjak vec i kompletna licnost gospodin RADOMIR ANTIC covek predodredjen za velike uspehe ,vizionar,strateg persona kojoj niko nije mogao da se mesa u posao.Neka mu je laka zemlja,ostace upisan zlatnim slovima ,hvala mu za sve sto je uradio u najpopularnijem sportu na planeti
 
Ништа није освојио да би се толико хвалио... На оном светском првенству је пустио да се играчи опијају и пуше... није знао да заведе дисциплину... зато су и испали... просечан тренер... да је вредео имао би неку каријеру... овако је служио да се закрпе рупе на броду док се не нађе нови капетан и посада... Углавном... лака му црна земља...
 
Covek koji je bio trener Real Madrida,Barselone i Atletiko Madrida verovatno da je bio veliki znalac cim su ga NAJVECI TRAZILI a zadnji put u Atletiko Madridu dovede MILINKA PANTICA IZ UBA I razmontira svetske velicine sa milionima i avionima a sad ces da me pitas koji Milinko Pantic a sto se tice nase reprezentacije preuzeo raspalu i demoralisanu cetu prosecnih igraca a od toga pola njih nije ni igralo po Evropskim klubovima i plasirao ih direktno na mundijal ispred Francuske koja je bila jedno 28 puta skuplji tim od nas i ne samo plasirao nego napravio atmosferu i u reprezentaciji i u drzavi euforija a nije imao ni golmana ni centarfora ni spica a sad ti verovatno vise preferiras trenere tipa Krstajic,Grof ili Milojevic VUKSAJLO pokaj se i naucimalo vise da postujes ovakve velicine zasluzili su
 
Kajem se, kao što su se odmah pokajali on i njegovi fudbaleri posle Australije pa su dovršili karton viskija što im ostao od prethodne noći kad su razmatrali taktiku... To što je vodio i Real i Barselonu na dva treninga ne računam u trenerski staž. Atletiko nije imao para pa ga je angažovao.
Milinku Pantiću svaka čast... da ga na onoj utakmici reprezentacije nisu tako brzo povredili možda bi i pokazao svoje znanje.
Bio je trener koji krpi rupe i u klubovima i u reprezentaciji. Sad treba da smatram šesto mesto sa Realom ili Barselonom kao uspeh...
 
Znaci Antic nije nesto a rece mi i za Dragana Dzajica da je zasluzio da ga smene i corkiraju vidim i za kosarkasa Bogdanovica iz NBA imas neke lose komentare pa koje po tebi kvalitet Terzic,Kokeza.Ima nesto a to je kako ja razmisljam Predrag Spasic koji je igrao u REAL MADRIDU je bio igrac koga mnogi osporavaju i cene da je bio najveci promasaj u istoriji Reala a dali je ili nije bio promasaj SPALE JE IGRAO U REALU i sada moze da prica ko sta hoce i koliko hoce ALI SPALE JE IGRAO U REALU I OSTAO UPISAN ZLATNIM SLOVIMA I TO MORA DA SE POSTUJE CRVEN TEPIH ZA SPALETA a bio je i Perica Ognjenovic i isto sam slusao cudne komentare ALI PERICA JE BIO U KRALJEVSKOM KLUBU a sada Luka Jovic IGRAC KOGA SU IGNORISALI U ZVEZDI LOSE GA PROCENILI ILI GA NISU PROCENILI ali LUKA JOVIC U REAL MADRIDU a DALI IGRA ILI NE IGRA DALI PIJE ILI SMRCE ILI JE OKRUZEN starletama je totalno nebitno ali ove fudbalere su ocenili najstrucniji menadzeri i ljudi iz vrha svetskog fudbala kao mega zvezde i to je amin .A NAZALOST SVE OVE LJUDE VISE CENE U INOSTRANSTVU NEGO U SRBIJI. Ja sam veliki Partizanovac od rodjenja ali postujem zivotno delo Dragana Dzajica ali vidim da jedan dobar deo nacije ne a neznam sta je to trebao da uradi da bi pojedinci rekli SVAKA MU CAST.E posto takvi nisu dobri za sve koji ne cene ovakve strucnjake NEKA SE DIVE KOKEZAMA,TERZICIMA,COVICIMA I Raznim drugim kriminalcima i vucibatinama pa mi grobari cenimo i volimo i BAJRU ZUPICA I RADO GA SE SECAMO a ovi uhapsise coveka sto im je doneo titulu prvaka sveta USPEH SE U SRBIJI NE PRASTA I NAZALOST NIKAD SE NIJE PRASTAO
 
Да је правде не би се Џаја вадио из затвора. А за мене је увек лепше звучало Боље први у селу него задњи у граду. Лепо је што су грајали клупу у великим клубовима а можда су могли, да им **greška није зинуло за паре, да буду много цењенији играчи у мањим клубовима па да са добрим ''педигреом'' дођу у велики клуб као што је то урадио Мијатовић, Михајловић или Тадић.
другарски поздрав
 
А за Богдановића прочитај поново шта сам писао...
 
Nisam razumeo tvoj post oni su dosli tamo gde su dosli a to su najveci klubovi u Evropi i ja kazem alal vera majstori a ti kazes da to nije nista da je moglo bolje i tako dalje.Ja mislim da nije moglo bolje od Reala i Barselone a ti kazes to je bilo epizodno a kako god da je bilo dali dugotrajno dali epizodno ONI SU BILI TRAZENI OD NAJVECIH KLUBOVA NA SVETU.E sad ako ti na to kazes da to nije nista ja cu se nasmejati i pozelecu ti prijatno vece a ako ti nesto znaci zbog samopouzdanja reci cu ti i U PRAVU SI
 
..............a rece mi i za Dragana Dzajica da je zasluzio da ga smene i corkiraju ..................a ovi uhapsise coveka sto im je doneo titulu prvaka sveta .......
Za sve uspehe treba i bio je ispostovan a za kradju zna se sledi buvara...........i Mesi i Neimar su cak i u svojim državama sudski gonjeni zbog neplaćanja dela poreza a ovamo zasitili dzajica iako je u pitanju klasična vise milionska kradja.......pa nije on sveto pismo
 
💖💖💖💖Na danasnji dan pre 29 godina godina nasa Zvezda je postale prvak Evrope, kasnije i sveta. Proslo je puno godina, otislo je puno ljudi koji su tih godina bili uz svoj klub. Danas ljubav nista manja, zelja samo veca.💖💖💖💖
 
Cim Vucko ne moze da obezbedi pobedu odmah je antifudbal....
Da vam nije obezbedio i evroligu bila bi i antikosarka💪💪💪💪💪💪
 
Da je Zveza pobedila istim načinom ne bih bio nezadovoljan rezultatom... igrom nisam zadovoljan nikada... jer mislim da su to nabeđeni igrači sa nabeđenim trenerom koji misli da će mu žabarski fazoni proći u zemlji koja je izmislila žabaneriju... uglavnom odavno se nije videla utakmica Zvezde sa nekom vizijom i sa nekim konceptom igre... Čak je i ona istorijska pobeda nad Liverpulom stvar srećnih okolnosti...
Veština je ono o čemu se ne razmišlja ni na terenu ni van njega... slušam komentatore arene gde im je svaka druga rečenica koliko ko vredi i ko će za koliko i kada da se proda.... a onda tražimo da u reprezentaciji igraju za ljubav ponos i čast...
 
Nazad
Vrh