SPORT-Opšta tema

Било је тешко али не толико колико сам очекивао.
Свака част. Момци су одиграли мајсторски.
Лепршаће ове јесени она крпара на Мари....
 
Taman koliko treba za prolaz u grupnu fazu. Mada nisam bio optimista posle prve utakmice, dosta lose smo odigrali pogotovo prvo poluvreme tamo....
 
Zvezda je u košarci oborila rekord u koš razlici u jednoj nebitnoj utakmici.Partizan je u fudbalu za kratko vreme oborio svetski rekord gde je ispao iz sva 3 takmičenja..Igrali su kao da oni vode a mislim da ni ovaj rezultat nije realan zbog smotanosti igrača Genta.Samo mi je da čujem šta je Stanojeviću sad smetalo.Ne znam kakvu je taktiku postavio kad nije Izraelac odigrao bar jedno poluvreme a Severina se čuo 2x dok nije izašao.
Što seZvezde tiče bio sam skeptik kada sam u startnoj postavi video Šerifa i Rodića na jednom portalu.Kada sam video na startu Brazilca koji je najmanje za klasu bolji od Šerifa onda sam se ponadao.Zajebani ovi Norvežani.Naši su stvarno trčali i to je razlog uspeha.Jedino je po meni Ivanić mnogo lopti potrošio i nije u formi.Ostali su bili na visini zadatka.
 
Pa procenat po procenat nakupi se.
Zalosno sto se neulaze u klub/ve već ide samo u njihove džepove
Nadam se da će imati Zvezda bolju godinu nego proslu. ????
Partizanu želim pa da se nađe u donjem delu tabele...

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
prosla godina-dupla kruna

igrala se liga sampiona i uzeli milioni

samo neka se ponovi prosla i to je to
 
Pa procenat po procenat nakupi se.
Zalosno sto se neulaze u klub/ve već ide samo u njihove džepove
Nadam se da će imati Zvezda bolju godinu nego proslu.
Partizanu želim pa da se nađe u donjem delu tabele...

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Od ovoga će biti dato i vama.Taj Južni Sudan nije došao da igra za klikere.A i u fudbalu će vam trebati još koje pojačanje.Odakle vi da platite-nit gledalaca nit zglavne prodaje igrača.To nemate ni za dažbine.
 
Od ovoga će biti dato i vama.Taj Južni Sudan nije došao da igra za klikere.A i u fudbalu će vam trebati još koje pojačanje.Odakle vi da platite-nit gledalaca nit zglavne prodaje igrača.To nemate ni za dažbine.
Daće taman da se ostvari privid da se nešto radi.
Toliko se dobro radi u celom savezu da eno Piksiju jedan po jedan otkazuju.
Kad dođe do neuspeha sledeće ili one tamo sezone i CZ vrtiće se kao bumerang

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Фудбалери Црвене звезде играће против:
Интера --------- гост
Барселоне --- домаћин
Бенфике ------ домаћин
Милана -------- гост
Јанг бојса ---- гост
ПСВ-а ----------- домаћин
Штутгарта ---- домаћин
Монака --------- гост

Надам се да ћемо проћи барем у доигравање...
 
Poslednja izmena:
Da li si primetio sinoć-politiku ostavi sa strane,razliku u zalaganju i želji za pobedom igrača Partizana i Zvezde.
Predsednik na utakmici o čemu pričamo.
Prvi put kada dođe do kraja a doćiče kao što je foslo i kk partizanu 2015(trojla Cedevite) biće zanimljivo.
Hvaliti se titulama u Srpskoj ligi je neozbiljno, nasih utakmica nema u ozbiljnim kladionicama toliko o istoj

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh