SPORT-Opšta tema

Kad kliknem na video otvori ga.
Negde sam cuo da je Ognjen brat Pedje Stojakovica
Pricao je prosle godine isto kod Mileta kako je radio sa Jokicem, kratak video oko sat vremena ali lagan za slusanje.
Ocigledno covek ima znanja
 
''Novi detalji ukazuju na to da problemi sa Nanelijem nisu bili ograničeni samo na sukob sa Lazarevićem. Naime, u javnost su procurile informacije da je Naneli imao sukobe i sa igračem Olimpijakosa, Larencakisom, kao i da se potukao sa Ognjenom Jaramazom tokom treninga. Takođe, postoje navodi da je bio uključen i u sukob sa Aleksom Avramovićem. Jedini incident u kojem Naneli nije bio prisutan bio je fizički sukob između Doužera i Kaminskog na treningu.''

Није ни чудо што је Партизан имао тако лошу сезону... није имао тимски дух јер их овај црња тукао мало, мало... А Обрадовић по старом правилу се окомио на домаће играче и њих форсирао у пресирању...

---------------------------------------

Али хтео сам и о фудбалу мало... Жао ми мало Партизана... скоро сви први голови од противника су све неки одбици, чудни голови, ниједан као што смо ми примили као онај други... баја прошао са десне стране и закуцао га... онај први је грешка голмана и наши голмани ће да греше све док не прође три године колико је још Борјан имао уговор а Звезда га отерала ко последње куче... без обзира што имам мишљење о Борјану да је то голман без ногу коме је срећа окренула леђа...
 
On je zadovoljan.Pa Bodo je za 2 klse ispred Lugana i Genta.Zadovoljan što je kući izgubio.Ja mislim da on polako treba da sprema kofere.Duljaj je za njega premija.
 
Pa vama bi Bodo dao 5 komada na takvu dobru igru..Ja nisam verovao kako igraju.Tako igraju jer im je Miloje dopustio.Kako smo ih malo pritisli nisu znali gde je levo.Znači da je i Miloje koji je glavni krivac za poraz i Stanojević-postaljeni od strane vlasti da ukanale klubove.
 
Bodo ima oko 30 utakmica kod kuce u evropi i dobio je skoro 25

primio svega 20-neki a postigao preko 80 golova

pre 2 ili 3 godine dobio je Murinjovu Romu kuci 6-1

ne pisite bzv,ispada da je Bodo klub sa malte

a ove gluposti da je Miloje kriv zbog poraza necu ni da komentarisem
 
Bodo ima oko 30 utakmica kod kuce u evropi i dobio je skoro 25

primio svega 20-neki a postigao preko 80 golova

pre 2 ili 3 godine dobio je Murinjovu Romu kuci 6-1

ne pisite bzv,ispada da je Bodo klub sa malte

a ove gluposti da je Miloje kriv zbog poraza necu ni da komentarisem
Nego ko je kriv.Ne znam da li ti zamišljaš da si najveći stručnjak na forumu.Trebala je i tamo da ih pregazi.Tako se ne ide u LŠ.Po tebi je Bodo malo lošiji od MS pa da im zvezda da sredinu terena.Bolje je igrala protiv MS.
 
Nego ko je kriv.Ne znam da li ti zamišljaš da si najveći stručnjak na forumu.Trebala je i tamo da ih pregazi.Tako se ne ide u LŠ.Po tebi je Bodo malo lošiji od MS pa da im zvezda da sredinu terena.Bolje je igrala protiv MS.
ti zamisljas zvedu kao vele silu u fudbalu

usla je u ligu sampiona dva puta na penale i jednom remijem u salzburgu gde nas je protivnik nadigrao bar 5 puta

sad se ocekuje da bodo koji osvaja 3 titule u poslednje cetiri godine u norveskoj da ga zvezda rasturi

malo samo logicnosti u glavi i bice ti lakse
 
Stanje stvari na terenu a većina se u temi prepire čiji je veći
20cd1fd0dce7366dd4b96a64b54460f7.jpg


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
ti zamisljas zvedu kao vele silu u fudbalu

usla je u ligu sampiona dva puta na penale i jednom remijem u salzburgu gde nas je protivnik nadigrao bar 5 puta

sad se ocekuje da bodo koji osvaja 3 titule u poslednje cetiri godine u norveskoj da ga zvezda rasturi

malo samo logicnosti u glavi i bice ti lakse
Pa šta onda i da se bori za LŠ.Ja da ti budem iskren nisam nikad ni čuo za njih.Ako ih ne prođe zvezda onda joj i nije mesto da igra u Evropi.Zvezda ima dosta kvalitetnih igrača ali je očigledno da Šerif samo može da bude rezerva Duarteu.Ne možeš me ubediti da Milojević nije glavni krivac i taktički i sa pogrešnim izborom igrača.Sreća da nismo primili i 3-i.
 
Где су сад ови Партизановци који су толико хвалили и бранили Нанелија... Што га сад не браните кад је ударио на клуб а ударао је и по играчима...
 
Где су сад ови Партизановци који су толико хвалили и бранили Нанелија... Што га сад не браните кад је ударио на клуб а ударао је и по играчима...
Ma nije mi se ta crncuga svidela od pocetka, vidis da samo na bele udara, lazarevic, jaramaz, avramovic, kaminski, nema ni jednog crnca da se pokacio sa njim. Ocigledna namera da se beli igraci gurnu sa strane i da dominiraju samo crnci.....
 
Svasta se ovde lupeta.

Udario je na Ostoju.Lazarevica je opravdano sminkao.To je zakuvao vas mali komunist.

Za Jaramaza nisam upucen sto ga je lemao, sa Avramovic nije valjda govorio zbog Jaramaza.

Kaminski se valjda pobio sa pj?Kakve to veze ima sa Nanelijem?

To najbolje igraci znaju sta se tu desavalo.Sada nije ni bitno, niti to mogu navijaci nesto da promene.

Bolje se zapitajte sta pravi navijaci zvezde pisu o nasem sportu. Kao gore Koroman, Stimac, Milojko Pantic...

Sto pravi navijaci nepodrzavaju privatan cokijev klub.
 
Zar ne vidis da Ostoja kopira Covica. Koroman je odstranjen iz omladinskog pogona pa ljubomora cini svoje. Sto se tice Milojka da nije Zvezde gotovo da se ne bi culo za njega.
 
Nazad
Vrh