SPORT-Opšta tema

Ma dobro ako je vama sve ok u nasem sportu, nemam ja problema sa tim. Uzivajte u zlatnom dobu.
U vašem KK se menja cela postava zbog jednog čoveka priznali vi to ili ne.Sve ste podredili jednom čoveku.Rumenoglu misli da će sa novim timom sve da osvoji.Mislim da čak treba da promenete ime klubu jer nemate 2 belca.
 
Ma nije mi se ta crncuga svidela od pocetka, vidis da samo na bele udara, lazarevic, jaramaz, avramovic, kaminski, nema ni jednog crnca da se pokacio sa njim. Ocigledna namera da se beli igraci gurnu sa strane i da dominiraju samo crnci.....
Знаш да Дуда Ивковић није хтео да има више од два црнца у екипи кер је тврдио да кад их има више они одмах праве кланове....


Свашта се овде инсинуира и оправдава.... врда се од болне истине и покушава да се оправда државни пројекат који би да буде ненајдјебив али и да се са туђим *ур*цем млате глогиње....

Истина је да се тренер плаћа скоро као Кикси а и толико исто има и трофеја... да се добијају претеране народне паре за које клечи и тренер и председник клуба а које користе црнци и американци а онда се том истом дародавцу извињава и улизује јер се глуми опозиција и алтернатива...
И још се плаћа дебело учешће у организацији коју боле патка... додуше и за оба клуба....

Барем да се форсирају млади играчи...
 
Poslednja izmena:
Знаш да Дуда Ивковић није хтео да има више од два црнца у екипи кер је тврдио да кад их има више они одмах праве кланове....
Pa neko je pricao u toku prošle sezone da se napravili klanovi.
Gosti kod Mileta a možda i kod Luke i Kuzme su to pominjali da crni igraci prave klanove i da to pravi kasnije problem u svlačionici

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Juče pročitaj negde, možda je i lupetanje medija, navodno pre 3 godine je Aleksa rekao Željku da mu je bitna reprezentacija, na šta mu je Željko skrenuo pažnju da ako želi da se ustali u reprezentaciji to može samo sa pozicije pleja jer mu je na beku paklena pozicija.
3 godine kasnije vidimo da je to tačno.
Ponavljam ako je sve to tačno

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Лимар у акцији...

Fancee tickets, prema podacima iz APR-a ima registrovano sedište u Humskoj 1, osnovana 22.8.2023. godine svega 20 dana pre početka puštanja sezonskih u prodaju. Što implicira da iza ove kompanije stoji Klub/Ostoja, i da ovo što nam kaže da 4% kao mora da se plati rezervacija – piše na društvenoj mreži “X”.

 
jbg sudili za domacine

na kraju stojacic fula dvojku za titulu u posledjnoj sekundi

nije se dalo da uzmemo ovo ev. prvenstvo
 
Promasio je dvojku, ali je mogao i da fintira i udje i polozi loptu za jedan poen, sto bi bilo izjednacenje i produzetak. Lako je sad nama da budemo pametni.
 
poslednji minut tako reci
sut za dvojku je bio idelan je se ovaj ispred jos i okliznuo,mogao je jos komotno dve sekunda da okleva i nacilja

cak je stojacic i na oko 20-nekoj sekundi bio potpuno sam i resio je ici na prodor i nista izgubili smo loptu

jbg nije nam se dalo kazem+sudije,mislim da smo imali 3 tehnicke


da dodam ovaj kalterbruner nas unistio
 
"Kako Sport klub saznaje, Džejms Naneli je tužio klub iz Humske na ime narušavanja poslovnog (košarkaškog) imidža iznošenjem neistinitih podataka potražujući, ni manje, ni više nego 600.000 dolara na ime odštete!

Ali tu nije kraj „ceha“ po računici Amerikanca, koji potražuje i 110.000 zelenih novčanica kao dugovanje ugovornih obaveza."

Циганчење... чек, чек... :) ... јесмо ли њему налазили лажне сведоке и скидали снимке са надзорних камера и правдали да то што бије не бије баш тако јако и да наши играчи воле кад их бије јер је то за њихово добро?
 
Videh sinoc UO nije prihvatio ostavku Danilovića
Ako dođe neko od pomenute dvojice nwcw biti dobro.
Čović kao da je krenuo u kampanju.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh