SPORT-Opšta tema

Izgleda da su nam kolege u Romingu, nema ih nešto u ovoj temi.
 
Lepo vreme pa ja pomislio da su na letovanju, kad ono javlja se jedan po jedan. Što se nas tiče ja njih više negledam nego video vaš rezultat pa reko šta to bi. Možda bi i pobedili da su još jednog igrača Mladosti isključili.
 
Ne gledam ja to tako nego ste skinuli sa bankomata ogromnu lovu za pojačanja a vama treba pomoć sudija da bi izvukli bod na vašem terenu.
 
Zar crveni nije opravdan.Zar nije bilo ležanja po terenu.Sudija ničim nije uticao na rezultat.Zbog silnog izležavanja je produžio 7 minuta
 
Dva veterana nas razbila. Opasne su to zivotinje, imam osecaj da su igrali sa 60 % snage...
50% je prava mera .
Trebalo bi im odrediti minus poene da bi zaigrali bar 90% svojih mogucnosti .
Recimo sa nama da pocnu sa -30 a sa nekim drugima i -40 pa i -50 poena
I tada bi pobedjivali ali bi bar 3 cetvrtine bilo neizvesno a oni ozbiljni od prve minute .
 
Lepo vreme pa ja pomislio da su na letovanju, kad ono javlja se jedan po jedan. Što se nas tiče ja njih više negledam nego video vaš rezultat pa reko šta to bi. Možda bi i pobedili da su još jednog igrača Mladosti isključili.
Судија није утицао на игру... црвени је био а играчи Младости су се ваљали по терену више него Италијани и Шпанци.
На игру је утицало то што се гура матори Катаји па је Олајника морао да изгуби место... и још га терају да га продају на силу... исто као што је то прошле године било са Охијем... Дошли више плаћени играчи који наравно не схватају филозофију Звезде... ови што су гинули прошле године сада се испраћају и гурају у други план... Драговић је био стуб екипе... опет смо дошли до тога да зависимо од Канге... а и Милојевић је једном рекао да му Канга треба за првенство... плаћаћемо много и болно за Мимовићеве дечије болести... Овај Ђига је исто млад и несигуран поготово кад треба да пошаље употребљиву лопту...

Углавном... јадно и безлично... и да играчи Младости нису направили проблем сами себи са црвеним а и нису нешто физички били спремни Звезда не би стигла да изједначи...

Писао сам и раније.... тим мора да се склапа постепено... сваки делић је важан... али ''екипа'' мисли да може да игра транге франге тактику... купи јефтиније а продај скупље... и то ради у економији... али не ради са живим људима...
 
Nazad
Vrh