SPORT-Opšta tema

Nije mi jasno ako su Portoritanke dobile loptu posle podbacivanja i nakon toga i u ostale 3 četvrtine.Da li su to neka nova pravila.
 
Изгледа да се ту нема шта надати... и сама селекторка је била скептична и разочарана...
 
Možemo li se plasirati na Mundijal u Americi kroz ligu nacija koja se igra uskoro ?
881381534c0a202d69ea0bc7475fa17d.jpg

Nije teška grupa , uostalom sve su to stari znanci ?!?
 
Realno ako budemo bod osvojili bice uspeh . Sledi veliki samar srpskom fudbalu . Da je nacionalni stadion namesten imali bi dva boda .
 
Al usrali u odbojci i vaterpolo, odbojkaši da izgube od Slovenije pa jbt
SLoveniju nismo dobili 5 utakmica a jedno 5 godina nismo dobili nikog iz top 5 reprezentacija
Nasi idu da igraju u Sloveniji ligu.
Masulovic (reprezentativac ) je iz mog kraja on igra tamo u SLoveniji

Vaterpolo je totalno unisteno, od kad je ugasen vk Partizan nema skole vaterpola koja ce da daje mlade igrace, pre nekoliko godina su neki od nasih vaterpolita pricali da ce nestati vaterpolo, to se i desilo, mislim da su bili Filipovic i Prainovic.
Isto nas ceka i sa kosarkom prica o tome Pesic ali nema kome, pricao je skoro Klipa kod Mileta da nemamo buducnost u kosraci ako se hitno ensto neuradi.
Za fudal je kasno kriminalci usli i nece da popuste, ne znam koliko je tacno izlaze mi slike neka dva nova stadiona i za vikend oba prazna stadiona
 
Poslednja izmena:
Slušam nešto o ovim novčanim nagradama za medalje na Olimpijadi .
Ispada da Kiksi svakog meseca osvaja po jednu ( srebrnu ) olimpijsku
100 000 evrica . . .
 
Da da u kosarci vice sampioni sveta i bas se raspadamo

U vaterpolu smena generacija koja je osvojila sve vise nego ikad bilo koja representacija a u tom timu ima samo 2 igraca ponikla u VK Partizan


Al kad neko stalno izmislja neke price neki pocinju da veruju u to

Vaterpolo je sport koji izumire i evropi i naravno svetu,sada postoje bukvalno 3 kluba koja ulazu nesto,ovo ostalo sve suvi prosek
 
U fudbalu imamo citav tim od 20 igraca,koja mogu lagano da izguraju 2 velika turnira jer niko nema preko 30godina osim mitrovica i tadica




-Vlahovic 24 godine--Jovic 26--Samrdzic 22--Ilic 23--Lukic 27--Zivkovic 27--Rajkovic 28(sto stariji bice jos bolji)---Veljkovic 28--Pavlovic 23--Milenkovic 26--Sergej 29--Birmancevic 26--Ratkov samo 20,Bazdar iz Partizana 20,pa mali Mitrovic sto je otisao u Veronu 21godina--Lucic iz Zvezde 22---iz Celzija Petrovic nas 3 golman na ovom EP 24

samo neki dobar selektor i eto igre

samo da nas nabiju spanci i ode piksi lagano,pitanje je da li ce opet staviti nekog njihovog novog piksija u vidu Krstajica,Tumbakovica,Drulovica itd itd
 
Samo bez Sergeja, ne znam da li imamo manje korisnog igrača od njega, možda jedino ko ne igra.
kad ga ni pre muslin a ni piksi ne koriste na poziciji kojoj covek igra

kako kod Simone Inzagija,Mauricija Sarija i sad kod Jorga Jesusa igra fantsticno,jedino u reprezentaciji navodno slab

plus ovo stanje u rep. gde piksi cini mi se ni ne prica sa igracima jer zamislja sebe kao marodonu i pelea zajedno,normalno da moral nije najboji
 
sad kad ovo vidi alek pa kad krenu tabloidi da pisu o kosarkasicama neke gluposti jer su se grlile sa draganom

sta mislite jel bi ovako i sa zvalonjom?

 
Ameri su favoriti, sto kaže Milutin Aleksić jesu stari ali su i dalje najkvalitetniji.Nisam gledao kostur nemam pojma ako odemo do dal sa njima igramo finale na primer, ja bih bio zadovoljan da se pokoljemo i časno izgubimo.
Prosto pokriveno su na svakoj poziciji i dalje su ljudi od krvi i mesa i mogu da imaju loš daln

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh