SPORT-Opšta tema

Au, gasite ovu temu pod hitno. Vraćaj priču na IMT 558; soja 50-70cm; oranje-gruberisanje; arenda kao trošak ili ne; ...
 
Ima posebne teme za to, zasto bi se ova zakljucavala?? Konveracija je dosta korektna. E sad sto svaka strana vidi na svoj nacin i to je legitimno. Bitno je da nema vredjanja izmedju clanova. Sad ako se malo vredjaju predsednici, treneri, igraci oni su javne licnosti i to je deo tog navijackog folklora kako ga je Zelko nazvao.
 

I baš na toj strani je Mutoglu.I još kapiten.Ne znam da li vas je malo sramota.Ovamo Turkoglu hoće da priča o košarci a ne može svoje da drži na uzdi.Jedino skidam kapu Aleksi i na trudu i fer-pleju.Je li partizanovci jel vi ne primetiste da imate novog najboljeg igrača pored Alekse a to je Smit a ne ovo govno Panter.Smrko mi se kao i ledej i Mutoglu.
 
Kuzma i Luka objasnjavaju da nije faul Ledeja jer je prvi dosao do lopte.
Obojica su se slozila da je tu greska i da je trebao da bude priznat kos.
Analizirali su utakmicu i bas je dosta grsaka bilo na obe strane
Lazu da se Panter nije pozdravio, gledao sam i pozdravljanje i pozdravio se
 
Ja mislim na kraj utakmice negde sam to vidjao da se pise da se nije tada pozdravljao
ovde se nazalost ne cuje pitanje ali iz odgovora zeljka se jasno zna da je pitanje bilo upuceno za pre meca a ne posle

u finalu aba lige uz pantera sa igracima pre meca nisu se pozdravljali ni ledey ni naneli
 
Ma zeljko je prso samo ovi to nikako da shvate

Non stop spominje evroligu a pisao sam vec

Od kada se vratio i igra evroligu sa partizanom ove dve godine-;skor sa Zvezdom u 4 meca je pazi sad 2-2 uz kos razliku +16 za zvezdu :ROFLMAO:

Znaci lik toliko lupeta da je to postalo sada vec i zabrinjavajuce

U 4 razlicita takmicenja gubi 7 puta od istog rivala
ove sezone partizan dobio zvezdu u prvom mecu u evroligi rezultatom 88-86
da podsetim taj mec je zvezda izgubila posle prednosti od 20 poena i prednosti od 11poena 4 minuta do kraja meca,nije partizan dobio nego zvezda odigrala ocajno poseldnju 4/4 i izgubila cetvrtinu sa 35-21

drugi mec u evroligi zvezda dobija partizan sa 16 razlike 88-72 po cetvrtinama 24-13-26-16,15-19,23-24

covek i dalje ubedjen da zbog sudija gubi


jos veca fora sto mu navijaci veruju da je to stvarno istina
 
Nole odustao od daljeg takmicenja na Rolan Garosu. Popustio meniskus kolena, mozda ce morati na operaciju.
 
nazalolost ako bude operacija to je mozda i kraj karijere,ne bukvalno ali neka vrhunska igra posle takve povrede tesko

da se pojavi na OI u parizu i to je to
 
Шта овај пикси игра прво полувреме... Коју тактику.... Какву поставку.... Ако се не промени нешто енглези има да нас напуне ко омладинце ономад...
 
Boze mili koliko ste zadojeni mrznjom prema Partizanu pa ovo je za rubliku verovali ili ne. Eto vam imate 7-0 i opet imate neizlecive frustracije i komplekse! Zasto? Pa jer ste i sami svesni kako ste dosli do 5 pobeda u tom nizu.
Svako ko ima oci vidi da Ledej skace,prvi dolazi do lopte i sutira.
Toliko ste snimaka okacili a gde je edukativni razgovor Teodosica sa sudijama,eej da je tako Obradovic pricao pljuvali bi ste ga mesec dana.
A sta cemo sa skandiranjem "Mi cigani mi umemo ko ne slusa da bijemo" hahahahahahah,neverovatna kolicina bolesti.
Osvojicete KLS kao sto i vas huligan osvaja sve. Nemojte se sekirati

Trebo ga je osamariti jer ga ne slusa sta mu prica.


Inace da li znate koliko tajmauta imate ili ih dobijate po potrebi?
 
Poslednja izmena:
Boze mili koliko ste zadojeni mrznjom prema Partizanu pa ovo je za rubliku verovali ili ne. Eto vam imate 7-0 i opet imate neizlecive frustracije i komplekse! Zasto? Pa jer ste i sami svesni kako ste dosli do 5 pobeda u tom nizu.
Svako ko ima oci vidi da Ledej skace,prvi dolazi do lopte i sutira.
Toliko ste snimaka okacili a gde je edukativni razgovor Teodosica sa sudijama,eej da je tako Obradovic pricao pljuvali bi ste ga mesec dana.
A sta cemo sa skandiranjem "Mi cigani mi umemo ko ne slusa da bijemo" hahahahahahah,neverovatna kolicina bolesti.
Osvojicete KLS kao sto i vas huligan osvaja sve. Nemojte se sekirati

Trebo ga je osamariti jer ga ne slusa sta mu prica.


Inace da li znate koliko tajmauta imate ili ih dobijate po potrebi?
pa gde u kosarci igrac koji skace u napred prvo ima kontakt sa igracem koji skace vertikalno i udara ga u ledja pre dodira sa loptom,pa jasno se vidi na svakom snimku

jel sferopulos kriv sto je dobio tajm aut?

ovo sto se teo raspravlja to je u poslednjoj cetvrtini kada sudije konstantno grese na stetu zvezde i drze ocajni partizan u igri citav mec


kada obradovic i ledey odu iz partizana----partizan ce progledati

posto to nazalsot po vas a srecu po nas to nece izgleda biti skoro,gledaces trosenje para za nista i sledece godine


ako zeljko sad ne uzme titulu protiv ovakve okrnjene zvezde a njemu samo kopriva povredjen i opet vam sudije budu krive,zaista ce se to izucavati u knjigama tolika nemoc
 
Pa da u pravu si nigde u kosarci se to ne svira,osim za Zvezdu.


A ko je kriv sto je dobio tajmaut,Obradovic?

Aha,znaci Teo ima pravo da se raspravlja sa sudijama i da ih pljuje jer su gresile a iz Partizana niko nema pravo da se raspravlja sa sudijama kada grese?

Zamisli protiv ovako okrnjene zvzede..,. a mi igramo bez centra...

A o licemrnoj i sramnoj izjavi vaseg trenera posle konferencije ni reci?? lepo se utopio u Zvezdino blato... on ce da prica o kriterijumam sudjenja najobicnije smece od coveka.

Ne mogu da nadjem kako taj odpad od coveka razgovara sa sudijama nakon "faula" Ledey... to niko ne vidi to nikome ne smeta.
 
pa gde u kosarci igrac koji skace u napred prvo ima kontakt sa igracem koji skace vertikalno i udara ga u ledja pre dodira sa loptom,pa jasno se vidi na svakom snimku

jel sferopulos kriv sto je dobio tajm aut?

ovo sto se teo raspravlja to je u poslednjoj cetvrtini kada sudije konstantno grese na stetu zvezde i drze ocajni partizan u igri citav mec


kada obradovic i ledey odu iz partizana----partizan ce progledati

posto to nazalsot po vas a srecu po nas to nece izgleda biti skoro,gledaces trosenje para za nista i sledece godine


ako zeljko sad ne uzme titulu protiv ovakve okrnjene zvezde a njemu samo kopriva povredjen i opet vam sudije budu krive,zaista ce se to izucavati u knjigama tolika nemoc
Ma pusti ih, vidis da nemaju pojma pa se hvataju za gluposti. Dobile ih sudije 7 puta u 4 razlicita takmicenja, tragikomika sa njima kao i uvek. To samo oni ne vide faul kod divljaka ledeja, vidi se da kosarku nisu igrali na na cosku od ulice kad ne znaju da je to faul.
 
Nazad
Vrh