SPORT-Opšta tema

Oba komentatora rekoše na onaj napad Ledeja da je koš i sami ostadoše zbunjeni odlukom.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
cemu licemerno smejanje od trenera ekipe?

ovako je isto uradio protiv buducnosti,samo sto sdije nisu nista svirale i ovako je partizan bio drugi u aba ligi inace ko zna da li bi i igrao finale abe da nije imao prednost odmaceg terena prtoiv buducnosti





stvarno nije faul Ledeya :haha:
 
zato sto je to ABA liga a ovo KLS liga

2 takmicenja koja nema veze jedan sa drugim

i posle svega iako su iz abe rekli da nisu nadlezni odjednom posle 2 nedelje su izasli sa kaznama i odjednom su ipak nadlezni za incident
 
pa sto bi bili kaznjeni u kls???? sta je sa vama?

to ko kad bi haland dobio crveni u premier ligi i onda ne moze da igra u ligi sampiona

ponekad stvarno se zacudim sta pisete


naneli kls ne igra iskljucivo zbog odluke zelimira,koje strance ce da povede....takodje i PJ
 
Kaznjeni su od strane ABA lige. Nije mi jasno samo zasto su kaznjeni kad se to nije desilo na utakmici, a ni za vreme treninga. Takodje kaznjeni su identicno mada je Naneli svojim postupkom davljenja pokrenuo incident.
 
kaznjeni sa po 20k evra obojica+tri utakmice abe lige ne igranja

kk partizan kaznjen sa 21.5k evra zbog slabe organizacije trece utakmice finala abe


sto se tice nanelija i pj,ne bi me cudilo da su im istekli ugovori sa kk partizanom i da ih zbog toga u stvari i nema u timu i da su otisli
takodje kaboklo al to verovatno necemo saznati
 
zvezda u nekoliko trenutaka juce igrala petorku
teo,lazarevic,rokas,davidovac,mitrovic(tomkins)
od bekova samo teo na terenu,koji je juce izgledao kao da se nije treznio 3 dana pa dosaso na mec

povredio se nemanja(koji posle povrede imao 1 sut na kos),povredio se jago,lazic 5 licni(ona 5-ta presmesna),poslednjih 8 minuta meca
teo jedini bek u timu uz povredjenog nedovica

ozbiljan hendikep za zvezdu i ako ovo partizan ne iskoristi u ova sledeca 2 meca onda jbg stvarno neznam
u tim verovatno ulazi neko od juniora Kostic i Radovanovic



sa druge strane imamo navodnu povredu smailagica i 3 igraca koja juce nisu dobila ni sekundu odlukom trenera i sede na klupi ko balvani
povredjen jedino koprivica koji nije u timu
 
Ne znam kako Turkoglu ne nosi naočare i slušni aparat.Čovek niti vidi niti čuje.
Nešto je prethodilo davljenju.Mnogo se pravite naivni.
Jel ABA liga gledala prethodnu utakmicu i vatanje za gušu pa bar da je kaznila i Zvezdine sudije koje to nisu videle.I potpuno se slažem da nisu trebali biti kažnjeni-naročito ne jednako.
 
Do sad je bilo sprdnja Sada je vec bezobrazluk klasican! Kapiram da postoje ljudi koji ne znaju da gube, ali ovaj je toliko bezobrazan! SEDAM PUTA ZA REDOM TE POBEDI EKIPA ZA KOJU GOVORIS DA SI BIO ISPRED NJE U EVROLIGI!!! Pa bas tu u Evroligi si gubio 30 na poluvremenu!!! Inace sam prestao da mislim bilo sta lepo o tebi jos pre 12 godina, kada si u Guci, pod satorom gurao pare u gace nekom detetu!!! Treba te isterati iz pameti, jer si to zasluzio!!!
Odgovori


Ovo je jedan od komentara-ne znam koliko ima istine :unsure:
 
Nazad
Vrh