SPORT-Opšta tema

Ne moramo da igramo evroligu samo da vas i dalje guzimo i da tiho jecite u ekstazi.
 
oba naslova su ista

jel treba sad da postavljam kako se vredjaju igraci barse i reala?

pa cak i ona fekalija tegeltija kaze da su to samo navijaci i da je upravo to i car domaceg terena
 
Pravi broj za vas je 6-0, ali vi toga ili niste svesni ili se pravite ludi. Pisete bez srama, skrivate se iza Zeljkovih reci, a on vam maze oci jer u ovom vasem debaklu on je jedan od glavnih aktera.
 
Kako su ista, kada je jedan naslov Sramne uvrede a drugi ovo nikad nije bilo vidjeno i sta je sada problem da jednim takvim medijima gde ja sa jedne strane sve besramno i sramno a sa druge nikad vidjeno i korektno ubedi navijace kako su avangarda.
 
kako da napisu -sramne uvrede- za nesto sto je oslikano?
slika crvenog zeljka,sreca pa jos nije i kako udara aleksu ili davi smajlija,al dobro davio je jos jedan mag bogdana pa nikom nista

na drugoj strani se peva 10min pa je tako i napisano
 
Pravi broj za vas je 6-0, ali vi toga ili niste svesni ili se pravite ludi. Pisete bez srama, skrivate se iza Zeljkovih reci, a on vam maze oci jer u ovom vasem debaklu on je jedan od glavnih aktera.
Svesni smo mi toga,ali je problem sto vi ne vidite kako ste dosli do tih 6-0,tj znate samo se pravite slepi. :D
 
Kako ne kontamo nista,pa covece sasuo vam covek istinu u lice ali ste zaslepljeni mrznjom da ne mozete da je prihvatite.

Od tih 6-0 na 5 ste bili domacini.

Covek u prvoj finalnoj utakmici bio bolji po svim statistickim paramterima i procentima osim u slobodnim bacanjima i zamisli izgubio utakmicu jer je imao 8 gresaka na svoju stetu. Izadje pred medije i kaze da vidi u kom smeru ide serija i da ima stvari na koje ne moze uticati(sudije) i o cemu pricati dalje? Zamisli moral ekipe nakon toga,koji se i oslikao sledecom katastrofalnom igrom.
 
Kako su ista, kada je jedan naslov Sramne uvrede a drugi ovo nikad nije bilo vidjeno i sta je sada problem da jednim takvim medijima gde ja sa jedne strane sve besramno i sramno a sa druge nikad vidjeno i korektno ubedi navijace kako su avangarda.
Nije normalno ni jedno ni drugo. Navijaj za svoj tim bez vredjanja igraca i trenera na drugoj strani. Navijaj za svoj tim, opsuj sudiju ako mislis da je kriv, ali prozivati porodice zene igracima, i te pesme zeljku turcine i ostale gluposti je meni skroz bolesno.
 
Nije normalno ni jedno ni drugo. Navijaj za svoj tim bez vredjanja igraca i trenera na drugoj strani. Navijaj za svoj tim, opsuj sudiju ako mislis da je kriv, ali prozivati porodice zene igracima, i te pesme zeljku turcine i ostale gluposti je meni skroz bolesno.
Konacno oko necega da se slozimo. I kada sam isao na utakmice to nisam pevao niti me to impresioniralo.
 
sto je najveci fazon lik se toliko izgubio da ne shvata da smo mi u toj famoznoj evroligi za njega na skoru od 2-2 po pobedama

nema srpskih sudija,ovo ono i ostalih problema

covek ne zna gde udara,nazalost grobari ne kontaju nista
Nakon konferencije se onda pojavi neki ovakav moralni gmizavac koji je jos uvredjen zamisli sto se ovaj drznuo da kaze nesto sto je tako ocigledno... i onda nastaje haos...
 
Kako ne kontamo nista,pa covece sasuo vam covek istinu u lice ali ste zaslepljeni mrznjom da ne mozete da je prihvatite.

Od tih 6-0 na 5 ste bili domacini.

Covek u prvoj finalnoj utakmici bio bolji po svim statistickim paramterima i procentima osim u slobodnim bacanjima i zamisli izgubio utakmicu jer je imao 8 gresaka na svoju stetu. Izadje pred medije i kaze da vidi u kom smeru ide serija i da ima stvari na koje ne moze uticati(sudije) i o cemu pricati dalje? Zamisli moral ekipe nakon toga,koji se i oslikao sledecom katastrofalnom igrom.
Jesu tu uracunate i sudijske greske kao sto je hvatanje za rame prilikom podbacivanja na neresen rez 13 sek do kraja, ili u istom momentu saplitanje nogom prilikom skoka? Ili mozda je obostrana tehnicka za davljenje nanelija prilikom onih slobodnih bacanja?
Mani me tih obradovicevih narucenih ekspertiza gde pravi sebi alibi za poraz a ulupani toliki milioni.
 
cime vas je kupio toliko da mi je znati??? :haha: :haha: :haha:

kako se on zajebava sa vama,svaka mu cast

dakle od kada je on trener u evroligi imamo skor 2-2 od 4 odigrana meca

da li je neko bio 6-2-3 na tabeli ne bitno skroz,niste nas dobili da on moze da klepece kako je skor 4-0 pa da je neka razlika u sudjenju itd,jel kontas toliko ili....?

lik vam prodaje maglu a vi je gutate i to posteno,sa sve cvokanjem u ustima ko da je na slavi pa se najeo pecenja i trazi cackalicu

ali posto ne kontate nista,to je to....odo spavat
 
Kako ne kontamo nista,pa covece sasuo vam covek istinu u lice ali ste zaslepljeni mrznjom da ne mozete da je prihvatite.

Od tih 6-0 na 5 ste bili domacini.

Covek u prvoj finalnoj utakmici bio bolji po svim statistickim paramterima i procentima osim u slobodnim bacanjima i zamisli izgubio utakmicu jer je imao 8 gresaka na svoju stetu. Izadje pred medije i kaze da vidi u kom smeru ide serija i da ima stvari na koje ne moze uticati(sudije) i o cemu pricati dalje? Zamisli moral ekipe nakon toga,koji se i oslikao sledecom katastrofalnom igrom.
Ne gleda se statistika nego rezultat.Prenesite to Mitogluu.
 
Kako ne kontamo nista,pa covece sasuo vam covek istinu u lice ali ste zaslepljeni mrznjom da ne mozete da je prihvatite.

Od tih 6-0 na 5 ste bili domacini.

Covek u prvoj finalnoj utakmici bio bolji po svim statistickim paramterima i procentima osim u slobodnim bacanjima i zamisli izgubio utakmicu jer je imao 8 gresaka na svoju stetu. Izadje pred medije i kaze da vidi u kom smeru ide serija i da ima stvari na koje ne moze uticati(sudije) i o cemu pricati dalje? Zamisli moral ekipe nakon toga,koji se i oslikao sledecom katastrofalnom igrom.
Naj lakse da se ogradi od svega i kaze sudije su krive, a ne vidi da je upropastio Avramovica i Kaminskog, da ga Smajli, Panter i Ledej ne je.u 3%.
 
Nakon konferencije se onda pojavi neki ovakav moralni gmizavac koji je jos uvredjen zamisli sto se ovaj drznuo da kaze nesto sto je tako ocigledno... i onda nastaje haos...
mislim da znam na koga je mislio

znas i ti

mozda jednom i shvatis
 
Nazad
Vrh