SPORT-Opšta tema

Steta za Topica. Bez njega i Hange smo sigurno slabiji. Idemo dalje.
 
U svom tom zanosu je došla i nesreća jer je prilikom skoka nezgodno doskočio Nikola Topić i isti čas se obrušio na parket. Nije mogao da se osloni na nogu talentovani momak pa je uz pomoć fizioterapeuta iznet sa parketa i čini se da je nažalost doživeo novu povredu kolenu. Istu onu zbog koje je ove sezone već odsustvovao više od tri meseca. Kakav peh, onaj koji potencijalno ozbiljno dovodi u pitanje njegov izbor na predstojećem draftu gde se očekuje da bude među prvih deset.

Iako je salvu uvreda dobio "dežurni krivac", Ledej, čini se da do kontakta između njih dvojice nije bilo i da su u pitanju krajnje nesrećne okolnosti.


OVO PIŠU VAŠI PORTALI:
Zoki ti se vozis na nesto. Pokazi mi snimak da ga je Ledey namerno udario ?

Da li si doziveo nekada povredu kolena ? Znas kako dolazi do povrede kolena ?
 
Šteta za Topića ako je povreda ozbiljnija. Što se tiče suđenja hajka na sudije se vodila odavno a šta reći na komentar iz crveno belog tabora da sudijama nemogu da garantuju bezbednost.
 
Neka pitaju odgovorne u klubu zašto su ga forsirali kad znaju da je povređen.
Pet i po meseci je proslo od nastanka povrede. Toliko se oporavljaju neki koji operisu koleno. Mozda bi operacija bila i bolje resenje, ali o tome sigurno ne odlucuje Zvezda. Njegov otac je bio kosarkas i bio u Zvezdi, Misko mu je menadzer verovatno su se oni vise pitali od kluba. Draft u Americi i veliki novac koji je u igri bili su dovoljni za opreznost. Bojim se samo da ne prodje kao svojevremeno Nemanja Aleksandrov. Bio je mislim draftovan kao peti pik, ali onda se pre odlaska u Ameriku povredio, takodje koleno i nikad vise ni Amerika ni nivo igre kao pre povrede i operacije. Nadam se da Nikola nece tako proci.
 
Zelimir kaze da je zadovoljan igrom i vi nista,slazete se snjime...krive vam sudije

Tri najbolja sutera u ovom timu zvezde imali sut za 3poena----3/18 Teo,RokasNedovic

Pa da su dali bar jos 3 trojke lagana pobeda ove lose zvezde i vi zadovoljni

4 puta smo vas dobili uzastopno,da bi vi osvojili abu vi nas sad morate dobiti u 4 utakmice 3 puta
Kako ce to izgledati ne znam zaista
 
Nisam primetio da ga je bilo kontakta.Cak i da je bilo sto se stalno desava u kosarci sad je Ledej kriv sto ke ovaj nezgodno doskocio.
Uprava ga pustila da igra sa istegnutim ukrstenim ligamentom?On jos ludji sto nije operisao koleno.

Da se Naneli povredio zbog odgurivanja ramenom Lazica u punom trku to ti nije smetalo?
 
@ coci64

Oporavak od takvih operacija traje 8-12 meseci.Ako se radi rekonstrukcija ukrstenog.Za 6 meseci su se neki vracali ali sa velikim rizikom od ponovne povrede, vecina obnovi.

I to 6 meseci da rade sa tobom vrhunski strucnjaci kao sto najveci klubovi imaju u fudbalu.

Verovatno je puko meniskus zbog nestabilnosti kolena.Kada se sjebe ukrsteni i najmanje istegnuce dolazi do nestabilnosti kolena.Mora operacija zato sto se ukrsteni nema regenaraciju.
Dal se istego ili puko od busalice neces da izbegnes.


@ lule

Bilo je nekoliko sumnjivuh situacija.Dosta licnih je svirano Partizanu.Manje vise nebitno da kazemo da je bilo 50/50.

Samo mi nije jasno propust zapisnickog stola sa vremenom.Coki izgleda zvao tehnicare da zaustave sat u sali. 🤣


@ zoki

Bukvalno ruku naslonio na njega, iz aviona se visi da nije bilo namere.Nemoj da si smesan sa takvim komentarima.

Smesno zbog cega je sviran faul Smajlagica nad Teodosicem.Posle kazete da je bilo ok sudjenje.
 
Poslednja izmena:
@ lule

Bilo je nekoliko sumnjivuh situacija.Dosta licnih je svirano Partizanu.Manje vise nebitno da kazemo da je bilo 50/50.

Samo mi nije jasno propust zapisnickog stola sa vremenom.Coki izgleda zvao tehnicare da zaustave sat u sali. 🤣
Zapisnicki sto ne bi imao nikakve veze da su rokas i neda pogodili bar neku trojku

Nadam se u drugoj da ce pogadjati bolje pa da vas resimo lagano 15p razlike,da vidim sta ce onda da se prica

Vi promasili 4 slobodna,mi 9
 
Onaj faul nad Teodosićem Smajlagića ke komičan, bilo je faula ali ispod koša u toj akciji.
Podsetilo me na utakmice Partizana i Budućnosti sa počtka 2000ih kad Budućnost nije smela da izgubi

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
A kakav faul su svirali na 74 74 partizanu, faul odbrane zvezde u skoku posle promasaja partizana. To je video faul samo sudija ispod kosa i niko vise...
 
@ coci64

Oporavak od takvih operacija traje 8-12 meseci.Ako se radi rekonstrukcija ukrstenog.Za 6 meseci su se neki vracali ali sa velikim rizikom od ponovne povrede, vecina obnovi.

I to 6 meseci da rade sa tobom vrhunski strucnjaci kao sto najveci klubovi imaju u fudbalu.

Verovatno je puko meniskus zbog nestabilnosti kolena.Kada se sjebe ukrsteni i najmanje istegnuce dolazi do nestabilnosti kolena.Mora operacija zato sto se ukrsteni nema regenaraciju.
Dal se istego ili puko od busalice neces da izbegnes.


@ lule

Bilo je nekoliko sumnjivuh situacija.Dosta licnih je svirano Partizanu.Manje vise nebitno da kazemo da je bilo 50/50.

Samo mi nije jasno propust zapisnickog stola sa vremenom.Coki izgleda zvao tehnicare da zaustave sat u sali. 🤣


@ zoki

Bukvalno ruku naslonio na njega, iz aviona se visi da nije bilo namere.Nemoj da si smesan sa takvim komentarima.

Smesno zbog cega je sviran faul Smajlagica nad Teodosicem.Posle kazete da je bilo ok sudjenje.
Da je bilo pravde koju vi sad tražite i to samo ono što vama odgovara.,finale bi Partizan gledao iz fotelja.To nećete da priznate.Sinoćno suđenje je bilo solidno čak se može reći i dobro u odnosu na suđenje vama protiv budućnosti.
 
Zoki ti se vozis na nesto. Pokazi mi snimak da ga je Ledey namerno udario ?

Da li si doziveo nekada povredu kolena ? Znas kako dolazi do povrede kolena ?
Pa verovatno padneš ili te neko gurne ili nezgodno staneš.U ovom slučaju je gurnut Topić sasvim dovoljno a Ledej je majstor za te slučajnosti.
 
Opet zoki o teoriji zavere, gledao sam na B92 utakmicu i deo oko Topica su samo sporadicno prikazali, cim sam video Ledeja reko sad ce drvlje i kamenje na njega da ga namerno povredio. Cekam neki snimak iz drugog ugla da bas vidimo dal je bilo neke namere, steta za malog u pm sad pred draft i okupljanje reprezentacije.

Nego, jel video neko situaciju u skoku Branko Lazic i Ponitka odbise se jedan od drugog ono ko dve stencuge kad se sudare svaka svojim putem nastavi, ko u onom crtanom Zdravo Fred, zdravo Dzordz :)

@Lule28 pa napisah da je bilo gresaka na obe strane, nekih smesnih faulova na obe strane.


Videh Covica bio miran bas smiren...
 
I aj sada da cujem one koji pljuju Davidovca
covek jedina konstantna, nekoliko skokova, neka asistencija, ukradena lopta, da trojku dve, slobodna bacanja dobro gadja, neki sut za 2 igra odbranu, igra glavom
Mitrovic vidim i on polako vraca onu formu od pre povrede
Kari ce biti na slatkim mukama
 
Nazad
Vrh