SPORT-Opšta tema

Ja sam gledao seosku ligu i lagano bolji fudbal bio tu nego Radnicki Partizan
Ranije sam mnogo vise gledao fudbal, Italijane, Engleze, Spane, LS ali to je br bio fudbal ne ovi manekeni pretplaceni koji se samo valjaju, pa njih bi Gatuzo, Makelel, Nesta, Kafu, Maldini, Stam, Vidic.... samleli odbranom

nego

jel ovo normalno , kazu ako bude bilo sudjenje kao u petak ili kao prosle godine mi nemozemo garantovati bezbednost sudijama?
Pa cekajte jel se igra samo ispred navijaca Zvezde, jel ovo poziv na nasilje?
 
Poslednja izmena:
Jao kad se zvezdana bavi postenjem. Samo nemoj da zaborave da ovo nije Kls i da ce se sudije povuci i isprazniti halu.

Vidic gostovao kod engleza, pricao o nasem "regularnom" prvenstvu.


Spinovi, lazi podmetacine od cokija DB.

Odgovor cokiju


Dobro nisu ubacili i gepokovanje kada su vec napisali da je Savic ulazio u svalcionicu. Ciganska posla, u ovakve baljezgarije DB veruju samo slepi navijaci mutant kluba.
 
Poslednja izmena:
Zoki sta je sa lazicem nije ovo ragbi?Podmuklo odgurivanje ramenom.

Lepo vas vratio sudija u mec licnom Kabolka nad Nedovicem.Nije bilo kontakta.
 
Poslednja izmena:
Nemoj da zajebavaš to je Lazić tako igra to je ko da se pitaš što Gatuso grize igrače.
Pritisak na sudije je uradio plodom nekoliko situacija vrlo diskutabilnih na obe strane

Utisak za Partizan nije timska igra jednocifren broj asistencija, samo na individualni kvalitet, Teodosic da je malo mladji jebo bi kevu covek jedva hoda

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
hahaha imate sut od gotovo 60% za 2 preko 30% za 3

to vas i drzi u mecu tj Naneli koji sutira 6/9 za 3,od toga promasio cini mi se poslednja 2 suta
8/12 ima sut

ako dobijete on je i dobio
kao i odlican Smith 3/3 sut iz igre i podelio nekoliko dobrih assista
 
kod zvezde nedovic 2/9 0/5 za tri
teo 3/8 za tri 3/9 iz igre
rokas 0/5 za 3 1/6 iz igre

eto razlog za poraz
 
Nedovic tako i igra cele sezone. sledecu utakmicu ima da na surnise, rokas isto je nekonstantan, Teo je ubo kad treba plus onaj faul naiskustvo za 3 poena

Pa na istu foru Davidovac uzme loptu e moja kosarkaska inteligencijo
 
Za sad nema sranja sto je i najbitnije, sudjenje na obe strane bilo gresaka, neki faulovi svirani za klizanje ali to je to kada imas manje od 10 aisstencija ne mozes da se nadas pobedi.
 
Samo niste videli Mutogluovog gorilu šta uradi sa malim Topićem.Namerno ga povredio i naravno po ko zna koji put niko nije video.Što se suđenja tiče nije bilo ništa drastično sem na kraju što je Mutoglu izvodio za 0,7 sekundi i Kaboklo se gura da skače.To su za mene provokacije i to Kamerunci uvek rade.Naravno da se time izazivaju i igrači i navijači.Ali to je način igre Partizana.
Objektivno,ovde nema domaćeg terena i svako može da dobije.Ja sam odavno već rekao da Partizan dobija ABA.Sigurno će onesposobiti bar još jednog ako ne i 2 Zvezdina igrača (namerno)
 
Ako cemo realno,poguro vas je sudija u 4/4. Znam da necete priznati ali nije ni bitno. 1-0 vidimo se u sredu.
 
U svom tom zanosu je došla i nesreća jer je prilikom skoka nezgodno doskočio Nikola Topić i isti čas se obrušio na parket. Nije mogao da se osloni na nogu talentovani momak pa je uz pomoć fizioterapeuta iznet sa parketa i čini se da je nažalost doživeo novu povredu kolenu. Istu onu zbog koje je ove sezone već odsustvovao više od tri meseca. Kakav peh, onaj koji potencijalno ozbiljno dovodi u pitanje njegov izbor na predstojećem draftu gde se očekuje da bude među prvih deset.

Iako je salvu uvreda dobio "dežurni krivac", Ledej, čini se da do kontakta između njih dvojice nije bilo i da su u pitanju krajnje nesrećne okolnosti.


OVO PIŠU VAŠI PORTALI:
 
Nazad
Vrh