SPORT-Opšta tema


Šta ovaj izigrava.
 
Неко му рекао нешто за Израел и Палестину.... па се изнервирао... пуца полако по шавовима... коментарисао је и нешто после дербија...
 
Rekao mu da podržava Izrael što ubijaju Palestince i onda je poludeo.Rekao i jednom i drugom treneru da izvedu tog igrača inače će ga ubiti.
 
Letio bi on meni u njegovu domovinu pa neka tamo radi šta hoće.Mnogo se on K...i u poslednje vreme.Da mu je ne znam šta rekao mora da iskulira.Malo uvreda pada tokom utakmica.
 
Pocele su predfinalne igrice. Panter odalzi iz Partizana, rece svinjformer.

Ocekujte cirkus kako se finale priblizava.
 
Nikad ne pratimo taj vaš jebeni Facebook.
Nemam ni nalog.
Nije fejsbuk ali vidim da spremate mnoge izgovore a kao ne znate da zbog Mutoglua dobijate ABA ligu a mi KLS.Sad sam tek shvatio odakle tolika ljubav prema treneru koji ke osvojio 1 trofej od mogućih 6 a dobro plaćen i om i ekipa.Da vam nije Mutoglua počistila bi vas Zvezda,ne bi znali šta vas je snašlo.
 
Jel neko ispratio izjave oko učesnika EL?
Ispada Nemci sugurni, ulaze Britanci, ostaje Valensija i nasa dva

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nije fejsbuk ali vidim da spremate mnoge izgovore a kao ne znate da zbog Mutoglua dobijate ABA ligu a mi KLS.Sad sam tek shvatio odakle tolika ljubav prema treneru koji ke osvojio 1 trofej od mogućih 6 a dobro plaćen i om i ekipa.Da vam nije Mutoglua počistila bi vas Zvezda,ne bi znali šta vas je snašlo.
Tvoje prognoze okači mačku o rep.
Nisi se pokazao kao prognozer.
 
Mnogo ste nas razbesneli u fudbalu.A koja je svrha opstanka Mutoglua ako izgubi i ABA I KLS.Sam razmisli.Ne treba ja da prognoziram.
 
Nazad
Vrh