SPORT-Opšta tema

Evo nasao sam na zalost. http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:494989-UEFA-Crvena-zvezda-izbacena-iz-Evrope Jbg to im je stvarno bila finansijski slamka spasa. Doduse imaju pravo zalbe u roku od 10 dana ali ne verujem u preinacenje odluke posto obrazlazu da je to najblaza kazna koja se mogla dodeliti. Pise i da pokrecu postupak i protiv FSS i moze lako da se desi da ni jedan od klubova iz Srbije ne vidi EVRO takmicenje, to je samo moja konstatacija.
 
uefa600241778020140607212623.jpg


- - - - - - - - - -

[video=youtube_share;jZMAiPdmjwE]http://youtu.be/jZMAiPdmjwE[/video]
 
Zahvalio bi se kolegi Belgrade red star na slici i video klipu. Zamolio sam ga da ih postavi posto bas nisam vest u tim rabotama. Ova koreografija je iz 2006 ili 2007 godine. Jos tada je Zvezdin sever jasno rekao sta misli o UEFA. Mnogi klubovi su i u vecim dugovima, ali su ipak mocniji pa nisu kaznjeni. Ako ova kazna ostane tesko ce se klub oporaviti, ali pravi zvezdasi ce uvek biti uz njega. Tu mislim na sebe i na ostale ljude znane i neznane koji su svojim delim dokazali da su uz zvezdu i u dobru i u zlu. Ne znam sta ce reci oni nazovi zvezdasi koji imaju mesecna primanja u milionskim iznosima i to u evrima i koji vole da se slikaju u Zvezdinim bojama gde su svi oni u ovoj prici?
 
Uvek se ostrio (da ne napisem sta) na sirotinji, pa tako i ovoga puta na Zvezdi. Slab je "nas" FSS da bi mogao nesto da prigovori UEFA, mada je to duznost saveza da stane ispred i zastiti svoj klub.

Kazu "pijani" Milojko suketao, a evo sve se obistinilo:

 
Poslednja izmena:
Taj isti Milojko je izgradio svoje ime u naj bolja Zvezdina vremena, a poslednjih godina je pljuvao na sve strane. Izdrzacemo mi sva ta pljuvanja i omalovazavanja. Sto bi Dule u sloganu ili kako se vec zove rekao..... Nije junak onaj koji tuce, nego je junak onaj koji trpi. Tako cemo i mi ovo istrpiti, ali ce vreme prohujati kraj nas, kraj nase Marakane, kraj crvenobelih obelezja, ali iz srca NIKAD. Naravno ako se nesto ne promeni u odluci koju je donela gore pomenuta mafija.
 
Sutra krece SP u fudbalu. Komsije nam igraju sa domacinima, kakve su prognoze......mislim i ako ne zelim da ce ih Brazil odrati.
 
Tesko da ce biti puno golova na svim utakmicama.Po meni ce ovo biti tvrdo prvenstvo.Ja kazem da mozda Hrvati iscupaju i 0-0,eventualno 1-0 za Brazil.Po tradiciji se otvaranje uglavnom zavrsava bez golova.:osmeh:
 
Mislis kao 1974 na otvaranju SP u Nemackoj

Jugoslavija 0-0 Brazil

Katalinski onda tukao stativu brazilcima. Ala je to bila utakmica.

Onda smo dosli na SP posle one majstorice sa Spancima u Frankfurtu.
 
Nadam se pobedi Brazila u prvoj utakmici mada su protiv nas slabo odigrali . Po imenima favoriti Brazil,Spanija,Nemacka,Argentina + neko iznenadjenje . Posto nema Srbije ne navijam za nikoga ,Dzeko i kompanija pozivaju Turke da navijaju za njih i onda ocekuju da ih neko iz RS i SRB podrzi , ja ne , eno im Turci valjda su im oni najblizi .
 
Nadam se pobedi Brazila u prvoj utakmici mada su protiv nas slabo odigrali . Po imenima favoriti Brazil,Spanija,Nemacka,Argentina + neko iznenadjenje . Posto nema Srbije ne navijam za nikoga ,Dzeko i kompanija pozivaju Turke da navijaju za njih i onda ocekuju da ih neko iz RS i SRB podrzi , ja ne , eno im Turci valjda su im oni najblizi .
NADA je kurva, u Nadi je spas.
Nije se niko nado da će Cibona osvojiti regionalnu ligu.
 
Ovaj put mislim da nece biti Spanija,skoro da sam siguran u to,ima mnogo dobrih timova,Nemacka,Britanija,Holandija,Belgija,Italija,Obala Slonovace,Gana,Brazil,Urugvaj,Argentina,Portugal to su timovi kojiimaju sanse za zavrsnicu,Spanija dugo domonira ali kao sto rece Rajevac,Barselona je u stagnaciji a glavni deo tima je iz Barselone,realno mislim da nemaju sanse za titulu,Brazil igra ocajno sa ovakvom igrom nemaju sanse za titulu.Brazil vise nije Brazil i tamo vise nema pravih majstora,Nejmar jos nije klasa mislim da nece nista pokazati.Hrvati imaju sanse veceras pod uslovom da Brazil igra kao protiv Srbije.steta sto nismo tamo,mogli smo nesto da napravimo.
 
I ja bih voleo da komsije odvale Brazil ali tesko ce to ici. Mislim da je Brazil sa nama igrao sa pola snage i umeca, u ostalom videcemo koliko vrede veceras.

Starija cera stavila pare na Hrvate.:osmeh:
 
Poslednja izmena:
Vidjet ćemo u stvari koliko nam vrijede "susjedi". Teško će ići da ih i veliki Brazil baš pukne. Ne samo da nisu za podcijeniti nego su za svaki respekt. Imaju ekipu, sa karakterom, i najmanje će biti ravnopravni u igri bez obzira na rezultat. Realno 1:1, a sa iskrenim dobrosusjedskim željama, 0:1.
 
Nazad
Vrh