SPORT-Opšta tema



aubjebem ti zivot, mislio sam nije nista slab infark pregurce, pre neki dan sam ga gledao u podkastu kod ace informacije
 
Jaci je od policije ALI U EVROPI NEMA KREDIBILITET I NE PREDSTAVLJA NISTA nesto slicno kao i NEMANJA VIDIC COVEK INSTITUCIJA ALI TO NIJE DOVOLJNO U ODNOSU NA ZITKA METLICICA i zasto mi sada polemisemo o tome zato sto koliko god da smo kao nacija propali kroz trulu klonjaru OVDE NA FORUMU JE I DALJE PRIMETNA GARNITURA LJUDI KOJA OSPORAVA PRAVE I ISTINSKE VREDNOSTI i sada ja vidim more nekontrolisano izvrljanih postova u kojima se objasnjava kako je ZOC u stvari negativan ocigledno je kompas kod nacije zestoko izleteo iz balansa dali usled medijske neprestane toksikacije kako god bilo NIJE DOBRO ZA CELOKUPNO DRUSTVO I NACIJU U CELINI ne postuju se prave vrednosti nazalost A KADA CE NE ZNAMO ::lose::
Niko ovde ne govori da zeljko ne valja, nego vam ne valjaju te vase ostoje i ostali koji su isto mulj i blato kao i ostali koji vedre i oblace u ovoj zemlji. Ali vi to ne priznajete, nego samo covic pa covic....
 
Moras da ucitas na drustvenim mrezama sta to znaci kada neka osoba ima KREDIBILITET .Kada budes saznao kako se dolazi do toga i koje su to osobe iz sveta sporta koje imaju KREDIBILITET sam ces dobiti odgovor na tvoju zbunjenost i tvoje naivne komentare .Zato nemoj da te cudi sto Zoc moze konstantno da vrsi pritisak na sudije a da ne dobije tehnicku i da taj pritisak urodi plodom u teskim mecevima na jedan posed .Cela Evropa mu se klanja cak je dobro poznat i i ljudima iz NBA lige .Taj KREDIBILITET nazalost nema Covic jer on nikada nista nije predstavljao u svetu kosarke u Evropi i on ne moze da vrsi nikakav pritisak A JEDINO STA ON MOZE JE DA SE DERE NA POLICIJU a kako se to zove ne znam ali su sigurno neki novi fensi trendovi
ama covece covic je govno i smradina neopevana koliko to moramo da kazemo da vi grobari to shvatite
mi to znamo i pricamo

ono sto mi vama pricamo a vi tvrdite suprotno je to da su neke vase "legende" takodje neopeavani smradovi i licemeri ma koliko bili uspesni treneri igraci i slicno....jel jasno sad bar malo?
Nesto se cuje na ovom klipu gde moralni gmizavac napada zandare. Zeljko turcine...


@ Lule28

Jao vi ste sve posteni, pa vas igrac je pricao o tome jos pre 5-6 godina.
zeljko turcine se peva od meca Czv Fener kada je to Zeljko izmislio posle poraza fenera od zvezde na konfereciji za novinare

da ti napomenem po milioniti put,upitanju je navodno -Horsko Pevanje- koje se nije desilo na toj utakmici,posle jeste i bice i dalje
 
Штета за Милојевића.
Данас играла Звезда поподне после јутарњег тренинга.
Победи се у зубе не гледа али у првом полувремену први тим је изгубио 2:1.
У другом полувремену клинци добили 2:0.
Тачно се видело да имају више жеље и петље мада је и у том периоду било климавих ситуација.

И опет ће бити као почетком сезоне. Припреме игра једна екипа а сезону ће да почне друга.
У првом делу су у последњим данима прелазног рока довели три играча и убацили их и први тим и разбили екипу.
Сада ће бити исто када се врсте ови играчи са Афричког купа нација и онај Корејанац и узму своја места опет ће бити негодовања.

Недељковић ће извесно да потпише уговор а прилично је извесно и Мијатовић.
 
Niko ovde ne govori da zeljko ne valja, nego vam ne valjaju te vase ostoje i ostali koji su isto mulj i blato kao i ostali koji vedre i oblace u ovoj zemlji. Ali vi to ne priznajete, nego samo covic pa covic....
Ne Prica se o Ostoji nego o Zeljku Obradoviću i to u negativnom kontekstu zato i napominjem da je nase društvo doživelo ozbiljno trovanje u eri Djuke bizona i meda Brunda a sta Kaze ti na ovo sto se meda Brunda dere i vredja nasu jadnu miliciju

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Hm

o ovome normalno nista a o malo grubljim odgovorima na konferenciju za stampu, ceo tekst, jos nekoliko dana rasprava o tome

Nemojte sada da se vracate na 2005. i konferenciju, gledao sam tu konferenciju i ja kao klinac sam bio besan delom na Zeljka ali mnogo vise na one bizone koji nisu mogli da ostave po strani ego i patku i daju sve od sebe i uzmu zlato u svojoj zemlji.
Sto je moj pokojni deda reko tada pa nece Zeljko da igra nego ovi azdisali majmuni...
 
Ne Prica se o Ostoji nego o Zeljku Obradoviću i to u negativnom kontekstu zato i napominjem da je nase društvo doživelo ozbiljno trovanje u eri Djuke bizona i meda Brunda a sta Kaze ti na ovo sto se meda Brunda dere i vredja nasu jadnu miliciju

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Sad tvoji su Ostoja i Zeljko Obradovic, a nasi su medo brundo i bizon??Ko sad truje??
 
Ne Prica se o Ostoji nego o Zeljku Obradoviću i to u negativnom kontekstu zato i napominjem da je nase društvo doživelo ozbiljno trovanje u eri Djuke bizona i meda Brunda a sta Kaze ti na ovo sto se meda Brunda dere i vredja nasu jadnu miliciju

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Ja licno nemam nista protiv obradovica, cenim njegove uspehe u sportu i mislim da je dobar trener. Finansije, uprava i kriminal je druga strana te medalje koja mi se ne svidja i nema razlike izmedju njih i covica, terze, kokeze, vucele, i limara i ostalih....
 
Ne Prica se o Ostoji nego o Zeljku Obradoviću i to u negativnom kontekstu zato i napominjem da je nase društvo doživelo ozbiljno trovanje u eri Djuke bizona i meda Brunda a sta Kaze ti na ovo sto se meda Brunda dere i vredja nasu jadnu miliciju

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Omonija komedijasu

o kome ti pricas
taj Zeljko je dosao i UZEO pare od DJUKE BIZONA i MEDE BRUNDE :haha: :haha: :haha: verujem da ni ti ni ja neznamo i necemo saznati koliko je stavio u dzep :)


ozbiljno se gradi srpska kosarka gde zelimir evo 3 godine kao najbolji trener evrope(a i sire) covek nema da kaze jedno ime u ekipi i da kaze eto napredovo je

uzas
 
Omonija komedijasu

o kome ti pricas
taj Zeljko je dosao i UZEO pare od DJUKE BIZONA i MEDE BRUNDE :haha: :haha: :haha: verujem da ni ti ni ja neznamo i necemo saznati koliko je stavio u dzep :)


ozbiljno se gradi srpska kosarka gde zelimir evo 3 godine kao najbolji trener evrope(a i sire) covek nema da kaze jedno ime u ekipi i da kaze eto napredovo je

uzas
Umesto da udaras na komediju da su Djuka bizon i Medo Brundo sponzori clka ZOC a bolje da priznas koliko si puko na Zvezdu protiv Baskonije sinoc .Lepo sam najavljivajuci taj mec skoro ukazivao na važnost Meca i rekao da ce biti zanimljivo jer je Dule na neki nacin nepravedno oteran iz Zvezde i da ce biti zelje da pokaže da nisu smeli da ga otpuste to se i dogodilo a dogodilo se i ono sto je član MIKSAN predpostavio da si vratio onih nekoliko crvenih u kasicu prasicu .Ovim mecom se udaljio Top 8 a budi ubedjen da je Zeljko vodio ovaj tim da bi vi sada ponosno jahali prerijom a ovako ste propali u klonjaru kao u onom filmu Crna macka beli macor. Ko je kriv zbog propadanja to cete vi zaključiti ja mislim da znam ko je krivac ali neću da guram glavu u tudju avliju i da stajem na muku..Steta za ovako dobar tim očekujem burne konferencije za štampu i rafalnu paljbu razjarenog mede po crno belom taboru

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh