SPORT-Opšta tema

Bas ces od kladionice da se obogatis. Si cuo ti da neko zivi od kladionice, ili da se obogatio od kocke? Ove neracunam na profi kockare kartarose i ove sto ih ukenja loto.

I onda te tako neki put sjebe taj psv pa odigra nereseno ili ti taj atromitos izadje dvojka pa ti pojede te tri crvene. E moj lule.
opet naopako razmisljanje u samom pocetku
pa ko prica o bogacenju

dodatna zarada itekako

a da znam neke ko bukvalno ne radi nista osim kladionice znam ih
ljudi su 24 sata u tome i igraju do 2 kvote maksimala a obicno je od 1,5 do 1,9 kvota-2 ili 3 meca najvise
ozbiljna samokontrola i ljudi uplacauju svaki dan preko 100+evradi i uzimaju gotovo svaki dan kes,naravno ima i padova
kladionica takve obicno blokira posle odredjenog vremena preko naloga pa likovi moraju ici svaki dan do kladionice da uplate tako reci na licu mesta jer im zabranjenjo kladjenje preko interneta(otvorili bezbroj naloga ali jbg kladionica moze da stornira nalog da podignes pare ali uplata tiketa vise ne)
al to je drugi svet
 
odigraj na ovo 2 crvene kao ja
2.91 kvota

Benfika 1
Fejnord-Nec 1-3&1-3 poluvremena
Stutgart daje 1do3 gola
Benfika dobila 4-1
fejnord-Nec poluvremena 2-1&2-2 doslo
Stugard dao 1gol

na 2 crvene dobitak 3820din
sa onim juce dobitkom od 2887 ukupno dodje nekih 6700 dinara

eto da prihranim jecam sa 150k/kj ana ili 180kg/kj amosulfana :haha: :haha: :haha:
 
odigraj na ovo 2 crvene kao ja
2.91 kvota

Benfika 1
Fejnord-Nec 1-3&1-3 poluvremena
Stutgart daje 1do3 gola
SVAKA TI CAST MOMCINO E SAD VEC LICIS NA MUSKARCA znanje imas ,osecaj imas u materiji si znas kad se ulece a kada ne samo ti je falilo da pojacas ulog i to je to FLJUSNO SI IH LAGANO 2 PUTA 3 CRVENE samim ovim cinom osim sto si unapredio kucni budzet i familija ce ponositi tobom a ono najvaznije sam ovaj cin naplate brzog i lakog kesa je najbolji moguci afrodizijak koji podize norme u seksu i samim tim covek postaje zadovoljniji i uspesniji
A ja juce ocu da odigram nisam sujetan i volim da prepisem medjutim u nekoj guzvi ajde posle i ostade neodigrano sad mi nije dobro kada je sve izaslo ali bice prilike TEBE CU LADNO DA ZAPRATIM imas dobre vizije i znas da citas izmedju redova SAMO ROKAJ
 
Spojio lepo i korisno.
https://sportal.blic.rs/fudbal/srbi...l&utm_campaign=blic_kat_vesti_drustvo_sidebar Ovi belci vunderkindovi bez ikakve minutaze odose u velike lige i velike klubove a ovaj seknd hend iz druge lige francuske ne moze ni da se vrati kao roba sa greskom a treba dovoditi nove seknd hend indijance i tu nastaje teskoba .I sada ovaj skart sa velikim minutazama duplo golo a ovi mladi i neiskusni bez minutaze na velika zvona medju najace i to je uglavnom ono sto gledamo vec dugo tj od Dzajinog hapsenja prepoznatljiv stil rada koji ne donosi nista klubu i navijacu ali stvara nove i odrzava stare milionere vitalnima .A ti moj COCI064 I DALJE BACAJ AVIONCICE ,KURTONCICE ,SLJOKICE I LOZI VATROMET ::lose:: ........................................ DALEKO JE SUNCE :cool:
 
https://sportal.blic.rs/fudbal/srbi...l&utm_campaign=blic_kat_vesti_drustvo_sidebar Ovi belci vunderkindovi bez ikakve minutaze odose u velike lige i velike klubove a ovaj seknd hend iz druge lige francuske ne moze ni da se vrati kao roba sa greskom a treba dovoditi nove seknd hend indijance i tu nastaje teskoba .I sada ovaj skart sa velikim minutazama duplo golo a ovi mladi i neiskusni bez minutaze na velika zvona medju najace i to je uglavnom ono sto gledamo vec dugo tj od Dzajinog hapsenja prepoznatljiv stil rada koji ne donosi nista klubu i navijacu ali stvara nove i odrzava stare milionere vitalnima .A ti moj COCI064 I DALJE BACAJ AVIONCICE ,KURTONCICE ,SLJOKICE I LOZI VATROMET ::lose:: ........................................ DALEKO JE SUNCE :cool:
Звезда ће добити какву такву одштету а Партизан пушта клинца који је врхунски таленат без обештећења... исто као што је било са Живковићем... срамота како уништавате пре свега клуб па онда и земљу и избегавате да зарадите а у исто време тражите паре од државе...

''...a mladi Matija Popović (17) potpisaće višegodišnji ugovor...

"Radi se o detetu iz omladinske škole, pričali smo i sa njegovim ocem. Klub neće trpeti ucene nijednog oca dok sam ja ovde, sigurno nećemo davati nikakve procente. Mogu da kažem da se radilo o 50 odsto od dalje prodaje. Dobio je ponudu koja je najveća u istoriji kada se radi o mladim igračima, jer smatramo da je veliki talenat i ta ponuda i dalje stoji. Odgovor nismo dobili, ako ne potpiše, želim mu sve najbolje, poželeću mu srećan put ako ode, mada sam ubeđen da to nije dobar potez", rekao je Vazura.''
 
Uz svo duzno postovanje prema kolegama, kad sam bio srednja skola i sam sam se kladio na sitno, ali opsednutost kladionicom i svakodnevnim kladjenjem je ozbiljna bolest i zavisnost. Razmislite o tome, postoji i lepsi nacin da se potrosi novac.
 
Uz svo duzno postovanje prema kolegama, kad sam bio srednja skola i sam sam se kladio na sitno, ali opsednutost kladionicom i svakodnevnim kladjenjem je ozbiljna bolest i zavisnost. Razmislite o tome, postoji i lepsi nacin da se potrosi novac.
Slazem se, takodje kao sredjoskolac, vikendom pratila se Engleska, italijanska i Nemacka liga. 50 dinara najveci ulog, prestao na kraju srednje, drug jos par godina se kalido tako na sitno ali on je vodio evidenciju koliko dao/dobio i bio je na 0.

Drugarov brat je navucen na kocku, zavisnik, to je opasno sranje
 
Počeo plej of u NFL-u .
Odmah veliko iznenađenje i poraz Dalas Kaubojsa od Grin Bej Pekersa .
Mnogi su mislili da je konačno došla sezona da tim kauboja ( sa najvećim brojem navijača ) zaigra u Super Bolu ali avaj . . .
Večeras se odigrava odložena utakmica Pitsburg Stilersa i Bafalo Bilsa .
Vidim da su kvote i klađenje sastavni deo ove teme pa evo i od mene jedna " sigurica "
Bafalo Bilsi su veeliki favoriti !
 
Звезда ће добити какву такву одштету а Партизан пушта клинца који је врхунски таленат без обештећења... исто као што је било са Живковићем... срамота како уништавате пре свега клуб па онда и земљу и избегавате да зарадите а у исто време тражите паре од државе...

''...a mladi Matija Popović (17) potpisaće višegodišnji ugovor...

"Radi se o detetu iz omladinske škole, pričali smo i sa njegovim ocem. Klub neće trpeti ucene nijednog oca dok sam ja ovde, sigurno nećemo davati nikakve procente. Mogu da kažem da se radilo o 50 odsto od dalje prodaje. Dobio je ponudu koja je najveća u istoriji kada se radi o mladim igračima, jer smatramo da je veliki talenat i ta ponuda i dalje stoji. Odgovor nismo dobili, ako ne potpiše, želim mu sve najbolje, poželeću mu srećan put ako ode, mada sam ubeđen da to nije dobar potez", rekao je Vazura.''
Nazalost tako stoje stvari to je nasa realnost
 

Pitao sam se kada ce neko nesto napisati u vezi odnosa Zeljko - Rada

Ona je jedini novinar bar koliko sam ja gledao mzoda desetak konferencija ove sezone koja postavlja totalno idiotksa pitanja.
Mislim da ga je ona pitala zasto malo igraju nasi igraci prosle sezone.
 
prvo pitanje i drugo pitanje skroz na mestu....igrali skroz lose prvu i drugu,makabi im dozvolio da se vrate u mec-gde makabi ima u 3 i 4 cetvrtini ukupan sut 0/16 za tri,nijednu trojku nisu dali...to je sigurno i sreca ma koliko to negirali jer ima suteva kad udje zna se kakvih a ne normalna tojka tj sut da se pogodi za 20min igre

trece pitanje da li je povreda ili njegov izbor...umesto da normalno ogovori,nisu povrede nego moj izbor on krece u gotovo raspravu sa njom-ko to njemu diriguje koga da stavi da igra :) sto ustvari nije ni bilo pitanje al on to cuo

cetvrto pitanje sto se ljuti tj zasto je ljut nije ni pitanje nego konstatacija u fazonu-koji ti **greška Zeljko :)
Ima da nabode jednom Radu


 
Nazad
Vrh