SPORT-Opšta tema

To ti govori o karakteru ovog tima.Može dobiti svakog ali isto tako može da upropasti kad se najmanje nadaš.
Ma daj neko ima da rikne zbog onakve igre. Ja sinoć ugasio nakon 1.cetvrtine, pratio tekstualno, igrao se sa ćerkicom ali sam morao da se ukljucim u 3.
Zveknuo sam pre toga Pelinkovac čašu uzeo slatkiše i ajd.
Ćerka mi se na glavu penjala a ja klučam,gledam EON preko telefona do kad će telefon da bude čitav videćemo.
2h nakon utakmice nisam mogo da se unormalim ne mogu ni da legnem da spavam.
Odgledah konferenciju, počeh Luku i Kuzmu da gledam ali nema šanse koncentracija u out
Bem ti budale lude.
Kako onaj Željko u 60 godina ima energiju i živaca da i dalje trenira

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ma daj neko ima da rikne zbog onakve igre. Ja sinoć ugasio nakon 1.cetvrtine, pratio tekstualno, igrao se sa ćerkicom ali sam morao da se ukljucim u 3.
Zveknuo sam pre toga Pelinkovac čašu uzeo slatkiše i ajd.
Ćerka mi se na glavu penjala a ja klučam,gledam EON preko telefona do kad će telefon da bude čitav videćemo.
2h nakon utakmice nisam mogo da se unormalim ne mogu ni da legnem da spavam.
Odgledah konferenciju, počeh Luku i Kuzmu da gledam ali nema šanse koncentracija u out
Bem ti budale lude.
Kako onaj Željko u 60 godina ima energiju i živaca da i dalje trenira

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
smani gledanje ovo dvojice
u poslednje vreme ti podkasti nicu ko pecurke
lupetaju za sve pare

sta sve ispricaju sto naravno ne bude tako tj istina a ljudi se pale ko mala deca
 
Ma daj neko ima da rikne zbog onakve igre. Ja sinoć ugasio nakon 1.cetvrtine, pratio tekstualno, igrao se sa ćerkicom ali sam morao da se ukljucim u 3.
Zveknuo sam pre toga Pelinkovac čašu uzeo slatkiše i ajd.
Ćerka mi se na glavu penjala a ja klučam,gledam EON preko telefona do kad će telefon da bude čitav videćemo.
2h nakon utakmice nisam mogo da se unormalim ne mogu ni da legnem da spavam.
Odgledah konferenciju, počeh Luku i Kuzmu da gledam ali nema šanse koncentracija u out
Bem ti budale lude.
Kako onaj Željko u 60 godina ima energiju i živaca da i dalje trenira

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Spojio lepo i korisno.
 
A ovaj sto ga citiras i sto vas vodi ovde na forumu je realan??
Vidim da kad zanemocas a to se cesto dogadja onda pokusavas da onim mizernim jajarskim manirima prebacis akcenat i teziste na drugoga ne bi li se odmorio i uvatio vazdih ,medjutim ti vidis da ja jedino tebe etiketiram i da nicije postove ne citiram osim tvojih i to nema kod mene OVAJ ONAJ nego direktno CLAN COCI064 TO TO I TO .Mnogo sam veliki znalac i to ti se ne dopada bas jer si navikao u svom sokaku da vedris i oblacis ali ovde je vec malo sirina ima nas internacionalnih koji smo mnogo duboko u materiji i umesto da probas da saradjujes ili da voajerises i upijas ti se koprcas i bunaris sve vise .Ostavi ove postene clanove i domacine na miru ne smaraj ljude i ukljuci se sa ljudima u konverzaciju ali pokusaj da imponujes u drustvu da se uklapas mnogo si bre negativan .AJMO SAD POLAKO OD NULE ALI SAMO POLAKO I ::000::
 
Sa kim ti komuniciras od svojih ovde na forumu?? Ako si uopste njihov, posto ih je sramota od gluposti koje pises. To da li si znalac treba drugi da kazu, a ne sam sebe da dizes u nebesa. Znas koliko si znalac?? Onoliko koliko cujes od drugih ljudi po kladionici pa ovde pokusavas da prepricas.
 
Sa kim ti komuniciras od svojih ovde na forumu?? Ako si uopste njihov, posto ih je sramota od gluposti koje pises. To da li si znalac treba drugi da kazu, a ne sam sebe da dizes u nebesa. Znas koliko si znalac?? Onoliko koliko cujes od drugih ljudi po kladionici pa ovde pokusavas da prepricas.
Opet mracis kolega pa dali ti vidis kolega da nema coveka ovde na forumu koji je samnom u nekoj losoj konverzaciji ili bilo sta u negativnom kontekstu a da ne pominjem nesto krupnije .Zar ne vidis da sam ja covek iz naroda otvoren za druzenje prepun ljubavi koju nesebicno delim i razumevanja za sve. A razumem i tebe kada si krenuo u ovaj projekat mega ratarstva sa zeljom da se vines u nebeske visine i pridruzis DZET SETU da je zelja bila ogromna i tu si malo promenio ponasanje i ophodjenje prema clanovima foruma i ljudima iz okruzenja medjutim posto je ovo zadnja posta Srbija brzo si se vratio na fabricko podesavanje tj medju sirotinju na kacamak i poparu .Zeleo si da pobegnes iz sela ali nije selo iz tebe .Sada smo u istoj septickoj jami i molio bi te da se ponasas u skladu sa okruzenjem .Clanove da uvazavas jer tako nalaze bonton i elementarna kultura i da mi ostali forumasi ne osetimo posledice tvog ratarskog potonuca .Evo i ja sam u cabru sa vocarstvom pa niko na meni ne moze da brimeti nista osim pozitive ,harizme i sarma . A SPORT JE NESTO STO OPLEMENJUJE DUSU I CINI ZIVOT LEPSIM idemo napred nuklearna energija samo stop depresiji l
 
evo ti mecevi za tiket,stavi 3crvene kao ja

siti daje 1do3 gola
atromitos 1x
mozes i PSV 1 radi vece kvote ali nemoras
Kvote za kikiriki.

Nego al dolazi Higins?
ukupna kvota 1,96 ta tri meca
na uplatu tri crvene uzeo 2887 dinara
posao mi bio da udjem na nalog i kliknem 4 puta na meceve

daj mi svaki dan ovu kvotu

kladionice i zive od likova koji misle sa 20,50,100 dinara da se obogate preko noci


ne dolazi to je Covic pustio buvu u upravnom odboru a jedan clan upravnog odbora odmah otrcao do mozzarta i ostalih medija kao insajder da im prenese :haha:
 
Higins nije dosao jer nije prosao lekarske preglede, ali je zato doveden izvesni Javonte Smart Amerokanac, bek koji jos nije igrao u Evropi. Bio je u nekim NBA ekipama, ali nije ostavio neki trag. Videcemo kako ce se pokazati. Cinjenica je da ce Topic i Nedovic duze odsustvovati, da je Teo rovit pa ce nam ovaj koji igra jedan i dva dobro doci.
 
ukupna kvota 1,96 ta tri meca
na uplatu tri crvene uzeo 2887 dinara
posao mi bio da udjem na nalog i kliknem 4 puta na meceve

daj mi svaki dan ovu kvotu

kladionice i zive od likova koji misle sa 20,50,100 dinara da se obogate preko noci


ne dolazi to je Covic pustio buvu u upravnom odboru a jedan clan upravnog odbora odmah otrcao do mozzarta i ostalih medija kao insajder da im prenese :haha:
Neka si im stavio legendo samo pametno i stalozeno RESPECT ZA MOG BRACELU
SAMO ROKAJ
 
Higins nije dosao jer nije prosao lekarske preglede, ali je zato doveden izvesni Javonte Smart Amerokanac, bek koji jos nije igrao u Evropi. Bio je u nekim NBA ekipama, ali nije ostavio neki trag. Videcemo kako ce se pokazati. Cinjenica je da ce Topic i Nedovic duze odsustvovati, da je Teo rovit pa ce nam ovaj koji igra jedan i dva dobro doci.
CekAaj , AKO SAM DOBRO RAZUMEO STIZE JOS CRNACA ⁉️ :sta: AKO AKO ::novac:: neka neka
ROKAAAAAAAAAAJ
 
ukupna kvota 1,96 ta tri meca
na uplatu tri crvene uzeo 2887 dinara
posao mi bio da udjem na nalog i kliknem 4 puta na meceve

daj mi svaki dan ovu kvotu

kladionice i zive od likova koji misle sa 20,50,100 dinara da se obogate preko noci


ne dolazi to je Covic pustio buvu u upravnom odboru a jedan clan upravnog odbora odmah otrcao do mozzarta i ostalih medija kao insajder da im prenese :haha:
Bas ces od kladionice da se obogatis. Si cuo ti da neko zivi od kladionice, ili da se obogatio od kocke? Ove neracunam na profi kockare kartarose i ove sto ih ukenja loto.

I onda te tako neki put sjebe taj psv pa odigra nereseno ili ti taj atromitos izadje dvojka pa ti pojede te tri crvene. E moj lule.
 
Nazad
Vrh