SPORT-Opšta tema

Čist primer kako se nameštaju utakmice.
posle mora i mora postova da se nadjemo na istom :haha: ovo je bilo previse glupo

juce real valensia x kao i fener bayern(posebno ko je gledao ovaj mec zna o cemu pricam,faul wilbekina za tri slobodna komedija)

danas su sa part i mak resili kadionice lagano,platice se Kaboklo lagano :haha:
 
Bolest je upitanju.Razboleli se jos od ere Vujosevica.

Sledbenici pudlicinih lupetanja.Sta ovekivati od njih.
 
posle mora i mora postova da se nadjemo na istom :haha: ovo je bilo previse glupo

juce real valensia x kao i fener bayern(posebno ko je gledao ovaj mec zna o cemu pricam,faul wilbekina za tri slobodna komedija)

danas su sa part i mak resili kadionice lagano,platice se Kaboklo lagano :haha:
Ovaj covek jednostavno NE MOZE DA SE NE VOLI MOZE DA TI NE BUDE SIMPATICAN ALI NE MOZES A DA MU SE NE DIVIS :cao:
 
Zar kolega ovaj meč nema veze sa kladionicom.Za 15-ak razlike je dostižno u normalnim utakmicama i to u dužem periodu ali 24 i to pored takve šuterske ekipe bude 0/15 za 3 i to za kratko vreme.Zvezda to ne bi ispustila.A i ta razlika koju je Makabi napravio se vidi očigledno nameštanje.Pa i koliko je bilo tajm auta u 3 četvrtini.
 
Bolje pogledaj ponovo onu prijateljsku utakmicu što ste vi odigrali sa njima. Pogledaj samo kako su se šetali celu utakmicu. Ali sad vidim da sa vama ne treba komentarisati. Još nisam sreo realnog navijača Zvezde.
 
Zar kolega ovaj meč nema veze sa kladionicom.Za 15-ak razlike je dostižno u normalnim utakmicama i to u dužem periodu ali 24 i to pored takve šuterske ekipe bude 0/15 za 3 i to za kratko vreme.Zvezda to ne bi ispustila.A i ta razlika koju je Makabi napravio se vidi očigledno nameštanje.Pa i koliko je bilo tajm auta u 3 četvrtini.
Trener Makabija je na konferenciji rekao da je trebao da zove time out 2 i nesto minuta ranije a on cekao televizijski...
Al dobro realan navijac Zvezde se nadje kao Jeti...
 
Zamisli ti ru ludost dokle ide. Namerno masili.... Hahahaahahah, ljudi braćo, čujete li vi sebe. Aj da pričamo o ABA ligi, al ovo gleda malo veći broj ljudi i vi pričate nameštanje. Nameštanje je kada je egal pa prevagne(pustis), al ne da stigneš nešto od 20+. Smešni ste. Ja sam prvi iskreno mislio, ovo je GG,nema povratka ali ipak lopta je okrugla, malo su se trgli i to je to. Nije to reprezentacija u fudbalu, pa da od 85' min zaigraju.
 
Bolje pogledaj ponovo onu prijateljsku utakmicu što ste vi odigrali sa njima. Pogledaj samo kako su se šetali celu utakmicu. Ali sad vidim da sa vama ne treba komentarisati. Još nisam sreo realnog navijača Zvezde.
A vi partizanovci ste primer realnosti kako da ne. Pogotovo ovaj vas vodja navijaca omonija, 90 % postova mu o zvezdi.
 
Žao mi cigana,nadali su se da će se smanjiti razlika u pobedama.Gledao sam sinoć utakmicu sa jednim zagriženim ciganom,kaže umesto da navijam za Makabi da dobije zbog Zvezde,ne mogu ipak ste naši.
Kakva veze ima razlika u pobedama, meni je drago da je zvezda dobila milano, i dok pobedjujemo priblizavamo se top 8 sto je cilj. Bio bi zadovoljan da budemo i 8 mesto, a vi budite i 3 bas me briga....
 
33 razlike protiv jedne od jačih EL ekipa.Ne znam da li je nekada u toj izjednačenoj ligi bilo takvih događanja
 
Nazad
Vrh