SPORT-Opšta tema

Mnogo bi nam znacilo ako bi Mitrovic igrao veceras. Sa njim bi se dobila sirina napada i manja minutaza za Gilespija.
 
SLUSAJ ME SADA PAZLJIVO MOGAO SAM DA TI POSALJEM U INBOX ALI NEKA CUJU I DRUGI OVU INFORMACIJU
Na sutrasnjem mecu izmedju Armanija i Zvezde neovisno od toga sto vas je Milan dobio u Beogradu sa 25 razlike nediraj taj mec jer ce biti na ivici noza ali odigraj u singlu NEJPIR PLUS POENI jer stavljam glavu u vatru da ce SABAZ BITI POSEBNO INSPIRISAN .To ti je vec vidjeno a jedino sta bi moglo da spreci ovaj singl je eventualna povreda Nejpira .Inace zasto ce ovaj mec biti mec godine zato sto je to mec biti ili ne biti za oba tima mec prekretnice a ne dao bog da Zvezda ne napravi BREAK mislim da bi mi automatski postali predmet osude do kraja sezone jer niko nam ne bi oprostio TOP ::pomoc:;8
Kako si samo pogodio ovog tvog Nepara, pa svaka ti cast, covek se naubacivao koseva ne mozes ga zaustaviti. 🤣🤣 jos jedna u nizu sujetna prognoza gledanja u tudje dvoriste. Menjaj sport omonija ovo se ne isplati.
 
Izuzetno pristrasno suđenje.
Kolega Mornar.Čija je prognoza bila bolja.To malo kukavičje gnezdo nije ništa pokazalo.Nemoj više glavu da daješ.Trebaš ti nama još.
U petak nam dolazi zamena za Gilespija iz NBA.A možda i 2 pojačanja.
 
Kakvo pitanje.Pa Partizan.Da smo mi Kaboklo i još po neki bi došli u Zvezdu.Daćemo vam Gilespija besplatno_On vam je talija.
Da možete da ga ćebujete zbog toga šta vam je uradio.
 
Novce vratio Nejpir, a veceras platio i kamatu. Hvala i njemu i onom zvalavom strucnjaku koji je toliko ocekivao od njega.
 
Izuzetno pristrasno suđenje.
Kolega Mornar.Čija je prognoza bila bolja.To malo kukavičje gnezdo nije ništa pokazalo.Nemoj više glavu da daješ.Trebaš ti nama još.
U petak nam dolazi zamena za Gilespija iz NBA.A možda i 2 pojačanja.
Neki Venjen Gabrijel, juzni sudan, kazu da je bio dobar u lejkersima. Valjda ce valjati nesto bolje od Gilespija, Kuzmica i Tomija....
 
U petak nam dolazi zamena za Gilespija iz NBA.A možda i 2 pojačanja.
gabriel igra cetvorku i krilni je centar
deficitno mesto ove sezone u timu posle odlaska petruseva a simonovic se nije snasao uospte u ovom timu zvezde pa je poslat na pozajmicu

topic(steta povrede) je zamena za nejpira

nedostaje jos bek suter jer jedini na toj poziciji je nedovic(povreda u milanu)
 
Taj Gabrijel likom i stasom podseca na onog Montlia iz Fenera. Malo izgleda nezgrapno, dugacke noge i ruke, moze i trojke da sutira. Daleko bolji od Gilespija.
 
opet vam kazem Gabriel ce u zvezdi igrati cetvorku i nece uzeti mesto Gilespiju,cak sto vise bice verovatno ponekad i zajedno na terenu

Gilespi je bio zamena za Kuzmica
 
Čestitke crveno belima ja sam jedan od retkih koji je od početka verovao u ovaj tim potencijala ima mnogo a inace zadnjih XXX godina Zvezda ima mnogo dobar skor u Milanu. Mnogi su doživeli slom posle lošeg dana u Francuskoj međutim ovaj tim može mnogo Važnost meča ogromna i za Armanija i za Zvezdu Euro liga veoma ujednačena i biće veoma ludilo do samog kraja

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
gabriel igra cetvorku i krilni je centar
deficitno mesto ove sezone u timu posle odlaska petruseva a simonovic se nije snasao uospte u ovom timu zvezde pa je poslat na pozajmicu

topic(steta povrede) je zamena za nejpira

nedostaje jos bek suter jer jedini na toj poziciji je nedovic(povreda u milanu)
Još se nije ni raspakovao Gilespi već stiže zamena za njega,, šta se radi na estradi pa odakle više i iz kog fonda psihopata je odavno prešao igricu a on preozbiljno sve ovo shvata da ne kažem mnogo bolesno počev od ruiniranja sportskog društva Partizana pa sve do poslednjeg otkazivanja sponzora i sada pojačava Zvezdu kao pomahnito u strahu da Partizan ne bude ponovo šampion ABA lige .Hitler je bio lud a ovaj je još ludji

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Novce vratio Nejpir, a veceras platio i kamatu. Hvala i njemu i onom zvalavom strucnjaku koji je toliko ocekivao od njega.
opet koristis recnik neke ulicne ispicuture ili nekog klosara a to ne prilici jednom intelektualcu ponasaj se kao da si normalan uklapaj se u društvo umivanje ladnom vodom podhitno.Sto se tice Nejpira ne mogu da shvatim zasta ste vi dali toliki novac ono je Indijanac da nema gde grdje .Zvezda je izgubila vecom razlikom u Beogradu i nadam se da to nece odlučivati na kraju. Ponavljam svim sladokuscima bice vatre u Beogradu na Mecu Zvezda Baskonija bice mec za pamćenje .Zvezda ce biti favorit u to nema sumnje ali važnost meča ce biti ogromna i bice spektakl u pravom smislu te reci

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Još se nije ni raspakovao Gilespi već stiže zamena za njega,, šta se radi na estradi pa odakle više i iz kog fonda psihopata je odavno prešao igricu a on preozbiljno sve ovo shvata da ne kažem mnogo bolesno počev od ruiniranja sportskog društva Partizana pa sve do poslednjeg otkazivanja sponzora i sada pojačava Zvezdu kao pomahnito u strahu da Partizan ne bude ponovo šampion ABA lige .Hitler je bio lud a ovaj je još ludji

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
To sam ja tako napisao kolega.Gilespija moramo da ostavimo za vas u ABA ligi.Gabriel je koliko vidim car u reketu a može i koju trojku da ubode.A nema straha ka svi Zvezdini centri u zadnje vreme.Verujem da će Gilespi imati malo veću minutažu protiv Baskonije.Veruje Grk da može da napravi pometnju.Ume on i da ukrade koju loptu a i da iznenadi obe strane.
 
Jos jedna doselkcija ? :D

Nisam ocekivao zvedinu pobedu kada sam video da vam je Asvel dao stotku. Doduse igarali su bez 4 startera ali to ne umanjuje znacaj pobede.
Top 10 ce odluciti ekipe iz zacelja, kome one otkidaju bodove tesko ce ta ekipa izboriti top 10.
 
Nazad
Vrh