SPORT-Opšta tema

Nema od toga nista. Pobedice ekipa koja bude imala inspirativnije pojedince i ciji trener uspe da nadmudri protivnickog. Velika je zelja, a i ulog da bi se takve utakmice namestale. Ne bi se kult derbija odzao ovih gotovo 80 godina da je bilo namestanja utakmica, kako u kosarci tako i u ostalim sportovima.
 
Druga su ova vremena.A i pokazaće večerašnja utakmica.Partizan se gura u višegodišnje učešće u EL.Videće se i ko će biti pobednik ABA lige.
 
Cek prvo ne verujes APRu a sada kao kisa oko kragujevca navodis pricu da je prosle sezone Zvezda pustila u ABA ligi ?
Razmisli malo sam.Ja verujem APR-u ali ne i novinarima koji to pišu.Naravno da je pustila jer bi propao projekat a sa njim i najtrofejniji trener.A znalo se da će Zvezdi biti uručena pozivnica.
 
Znaš li koliko znače 2 pobede više u EL.Zato igra Zvezda.
Da nema plej ofa u ABA ligi sutra bi Partizan izgubio to što je izgubio do sada.Ako nije tako onda je Rumenoglu loš trener.
 
Ovoga puta treba da se kladiš na Partizan.Jasno je u kom pravcu ide košarka u Srbiji.
Zvezda je veceras favorit i bliza je pobedi a ja ne igram protiv Partizana .A u kom pravcu ide kosarka u Srbiji nemoj mnogo da se zamaras vec se opusti i uzivaj u kvalitetu .Sta ne znas ili ne razumes pitaj ali probaj samo sto manje da izleces nekontrolisano se zvrljaju ovi tvoji postovi da je to jeza .Ajmo samo polako i sa lakocom :cool:
 
Svašta sam čuo, ali ovakvu glupost da je Zvezda pustila Partizan u finalu ABA lige i stalno nipodštavanje Obradovića kao trenera, to nisam čuo ni od onih Zvezdaša koji bi se potukli za Zvezdu.
Ono nasrtanje Čovića na Žandarmeriju je isto bila gluma...

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Svašta sam čuo, ali ovakvu glupost da je Zvezda pustila Partizan u finalu ABA lige i stalno nipodštavanje Obradovića kao trenera, to nisam čuo ni od onih Zvezdaša koji bi se potukli za Zvezdu.
Ono nasrtanje Čovića na Žandarmeriju je isto bila gluma...

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Gledaj samo večerašnju utakmicu i sve će ti se razjasniti.
 
Nazad
Vrh