SPORT-Opšta tema

Ne znam gde sam ga spomenuo ili mu smeta što je Joanis nadmudrio Rumenoglua sa lošijom ekipom od Partizana.Kao što sam i ranije pisao Partizan kako bude imao više povređenih Rumenoglu ne ide da sastavi petorku.
Ajde Zoki sad objasni?
Ali kolega sve sam ti objasnio.Vi Partizanovci ste izgleda previše ozbiljni kad gubite,neki čak i vređaju dok mi to nikada nismo radili.A svi treneri i košarkaši su javne ličnosti i o njima se može pisati.
Panter je nešto hteo da izvede i vidi se da nije slučajno napravio incident protiv Reala.
 
Samo pogledajte snimak vašeg Željka Pantića i tačno ćete videti šta je rekao a o tome ja pišem sve vreme.
 
Жељко је био много љут на конференцији за новинаре... баш много љут...
 
Жељко је био много љут на конференцији за новинаре... баш много љут...
Vredjali su čoveka ničim izazvani. Ostaje pitanje ZASTO ZELJKA čovek vrhunski profesionalac vrhunski trener veliki čovek veliki patriota i pitanje je ko huska gomilu i ko pravi scenario za nepotrebnom mržnjom. Šta ti misliš ti si jedan od retkih objektivnijih na forumu

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Mislim da je Zeljko vise bio ljut na svoje igrace.Pogotivo na Smajlgica i njegova glupa ispadanja.Da li ste culi na Zeljka sta mu je reko?
 
Mislim da je Zeljko vise bio ljut na svoje igrace.Pogotivo na Smajlgica i njegova glupa ispadanja.Da li ste culi na Zeljka sta mu je reko?
Sve je to u sedmom planu sta je Zeljko rekao igracima ali jos pre pocetka meca je napravljena specijalna koreografija sa Zeljkovim likom i sa unapred spremljenim povicima i skaradnim skandiranjem a budi ubedjen da mladici od 20 do 30 godina nemaju pojma ko je Zeljko cak i oni od 35 godina ne pamte Zeljka i ne znaju nista o njemu a tek budi siguran da ovi stariji nisu u tom filmu da neko vlaci i manipulise sa njima i oni osim sto su zreliji cene prave vrednosti a budi ubedjen da ni ljudi iz sveta kosarke npr Zvezdini bivsi igraci nikada nebi pali tako nisko i ne bi ucestvovali u takvim baljezgarijama A ZNA SE KO VOLI TAJ RAD I CIJI JE TO STIL I KO GRADI KARIJERU CEO ZIVOT PREKO DRUGIH NICIM IZAZVAN .
Ali sve se promenilo i izopacilo Zeljko Obradovic je docekan u jednoj Hrvatskoj u Zagrebu u Zadru u Splitu u Baru u LJubljani i sirom Evrope sa ovacijama i sa velikim postovanjem a u svojoj Srbiji u Beogradu gde je doneo titule i klubu i reprezentaciji dozivljava najgori oblik vredjanja bizarno da nema gde dalje . ::lose::
 
Nisam gledao uvodne minute utakmice.
Šta se desilo vređali ga navijači?


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Ma kakvi navijaci pola njih nema blage veze ni ko je Zeljko ni ko je Danilovic ni ko je Sasa Djordjevic jednostavno TROVACI KOJI SVOJU KARIJERU GRADE TRUJUCI MENTALNO OGRANICENE PRAVE BEZ IKAKVE POTREBE TENZIJU I MRZNJU A TO NISU LJUDI IZ SVETA SPORTA to ne radi ni Mirko Milicevic ni Zoran Radovic ni Nebojsa Ilic ni Trifunovic a Trifunovicev sin cak igra u Partizanu ni trener Alimpijevic ni Radonjic ni Dusko Ivanovic .Nikada od tih ljudi ne mozes da cujes nista lose za bilo koga u svetu sporta .Zna se ko gazi i preko svih zivih u svim sistemima i svim sredinama i ko ne poznaje granice vidi se to na konferencijama za stampu ko strci ko truje i odakle nas sport zaudara ali nazalost tako je kako je (n)
 
Nazad
Vrh