SPORT-Opšta tema

Meni stvarno nije jasno sto bi Vas zvezdase toliko bolelo da Partizan kupi Marakanu?:sta: Pa zar nije bolje da Marakana ostane u domacem kapitalu, nego da je kupi tamo neki seik.:osmeh: Dodjete lepo kao gosti na Vas bivsi stadion a tamo se vijori velika crno-bela zastava:haha:, ipak smo mi neke k....ve komsije i valjda vazi pravo prece kupovine.
Nesto ste sanjali ove divne noci? Probudite se.
 
Nastavlja se pohod ka tituli , C.Zvezda- Vozdovac ~ 4:0 tek zavrseno prvo poluvreme.Moglo je biti i vise ali nije ni ovako lose.:osmeh:
 
Grobari se pogubise u prasini :osmeh: , bice jos odlucujucih utakmica za Celzi ,evo jedne lepe slike .
981259101514213824078641.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Bravo za Zvezdu. Pobedom nad Cobonom u Zagrebu Zvezda je obezbedila Srbiji i sledece godine 4 predstavnika u ABA ligi.
 
Faul je izvan 16 ali je igrac u plavom kao zadnji trebao da dobije crveni karton. Sudiju treba suspendovati bar cetiri utakmice zbog navedenih previda.
 
Sinoc dobre utakmice lige sampiona....Barseloni se obija o glavu "davljenje" lopte.To je vec odavno procitano a i Bajern ima slican sistem igre (vise se gleda da lopta bude u posedu nego da se razvije pravi napad-inace u fudbalu vazi:"Sto jednostavnije ,to efikasnije." )Atletiko je napravio odlican posao pred revans a da nije zbog povrede morao da izadje Dijego Kosta bilo bi tu jos koji gol u mrezi Pinta....Ali nije lose ni ovako....
 
Iskreno ja sam navijao za Atletiko i Mancester,ali videlo se da je Atletiko slabiji od Barselone,ali dobro su se drzali,medjutim cini mi se u pojedinim trenucima da nekako nisu smeli ni da krenu u napad kako treba vec pokrenu neku pas igrua,da li je to bila taktika ili strah da ne otvore prostor za kontra napad barselone pitanje je,ali sve u svemu nije lose,pali su dosta u igri nakon iszlaska Vilje i Barsa je to znala kazniti.Sto se Mancestera tice nisam puno gledao taj duel,ali oni su vec par godina da kazem tako "prosecni",bez pravih pojacanja i osvezenja u igri,.Da je Velbek postigao onaj pogodak krajem prvog poluvremena mozda su mogli necemu i da se nadaju,ovako ovim rezultatom mislim da ce "Bavarska masinerija" da ih samelje u revansu...
 
Poslednja izmena:
Bajern je napravio dobar rezultat pred revans ali sto se tice Atletika...ne bih se bas slozio da su bili losiji od Barse. Simone je postavio taktiku koja razara Barselonu u zadnje tri godine -jaka zona odbrane na 25 metara od gola.Tu se Barsa muci,davi igru,vrti loptu u krug a onda sevne jedna kontra i vise niko ne gleda koliki je posed lopte.To je radio Celsi ,inter,pa i Milan u onoj prvoj utakmici prosle godine.Samo za razliku od Milana,Atletiko ima odlican tim,dobro ukomponovan i veoma ambicioznog i dobrog trenera-Dijega Simonea.
 
Veceras zvezda bije bitku. Pa j..o te zar ja zvezdasima treba da skrecem paznju da njihov tim veceras bije boj, a oni razvezli o atletiko, bajern.... j...li Vas stranci. Veceras nas (srpski) klub igra sa rusima.
 
Veceras NAS klub igra sa rusima. Koliko je i vas e sad.....Setvu sam prekino jos u sest sati da bi stigo. Jos deset minuta do pocetka, evo i Nole je doso da bodri klub za koji navija.

- - - - - - - - - -

Svuda GRMI okolo nasa ZVEZDA ponovo............. Odbrana je odlucila.
 
Nazad
Vrh