SPORT-Opšta tema

Ne znam zato Rumenoglu nije čestitao pobedu zvezde,O svemu je pričao samo o utakmici nije.Ne znam šta se desilo kod rezultata 62:54 kada nije Kampacu priznat koš,Tek posle sam video da su sudije nešto gledale-imao sam prekide na areni.
 
Trenutno u kosarci imamo dva drzavna projekta, i zvezda i partizan su debelo na jaslama drzave hteli vi to da vidite ili ne.
Pogledajte npr sponzore zvezda carnex a partizan sunoko, oba vlasnik kostic. Znaci mora da se sipa u oba kk po nalogu drzave. Nema tu privatnih para dobrovoljno datih ni gram....
PEKSAPE Ne znam da li si cuo ali jedan tajkun u Srbiji kada je trazio kredit zalozio reku :sta: ❓i reku i recno korito i ribice i sve sto ide uz to mozda i neki grumen zlata /naravno reka treba da pripada drzavi Srbijii narodu ali on je to zalozio uz svu potrebnu i pratecu dokumentaciju /A nas predsednik koga ti cesto od miloste pominjes pre nego sto je napustio radikalnu stranku je uzeo od drzave kredit 800 000 eura na ime radikalne stranke ⁉️ cela drzava je odavno privatizovana nista vise nema ni narodno ni drzavno a ajde sto nema vise nista nacionalno privatizovan je i sud i tuzilastvo. ⁉️SINOC SI MOGAO DA VIDIS KAKO SE COVIC DERE NA ZANDARE I KAKO IH VREDJA I TO JE TRENUTNO STANJE NACIJE . 🚾
Od svih Zvezdinih igraca i trenera i fizioterapeuta jedina osoba koja iritira i izaziva gadjenje je Covic i taj covek pravi mnogo losu atmosferu elektricitete bez ikakve potrebe .Medjutim svi koji misle da je to pravi covek kljuc necega su intelektualno suzeni da ne kazem zakrzljali ::lose:: Tako isto i u fudbalu dokle god jedna velika vecina misli da je Terza spasioc a psihopata vizionar bice cabra i slajfovanja do 101 🎪 Sutra ce Covic da gostuje na minimum dva kanala i tamo ce da siri mrznju i depresiju a mozda se pridruze Krle i Vucicevic iz informera .To kada bi pustio dusevnim bolesnicima u ludari ljudi bi promenili kanal .::lose::
Mnogo veci optimizam je krasio narod 90 tih u ratom razvaljenoj drzavi sa inflacijom i 1,5 miliona nezaposljenih .Medjutim sve ovo sto se dogadja u Srbiji nije samo pesimizam i razocarenje ovo je i ujedno haoticno bezvlasce koje je toliko uzelo maha da se ne nazire kraj nigde 🤔
 
Ne znam zato Rumenoglu nije čestitao pobedu zvezde,O svemu je pričao samo o utakmici nije.Ne znam šta se desilo kod rezultata 62:54 kada nije Kampacu priznat koš,Tek posle sam video da su sudije nešto gledale-imao sam prekide na areni.
ZNACI TI IMAS LADNO 12 000 I NESTO POSTOVA ❓:sta: Posto na forumu ne postoji nikakav filter ili bilo kakav informativni razgovor u vezi trovanja foruma sa bujicom nepotrebnih i umarajucih postova ovo bi bilo isto kao da ja odem na temu lucerka detelina ili uljana repica ii da izbombardujem ljude sa morem nepotrebnih postova u kojima ja ne znam o cemu pricam a ne jos da me ljudi prate
.MOLIM TE KO BOGA ODMORI MALO TI SI COVEK DAVITELJ KOJA TO SILA ZRACI IZ TEBE DA ZVRLJAS NON STOP A CAK ZVRLJAS I KADA NISI GLEDAO MEC :sta: 🤔 .Ljudi su iscrpljeni i umorni odakle vuces vise inspiraciju ::pomoc:;razdrazio si 2 /3 foruma a jedino se spasao katastrofe i depresije onaj koji nije citao tvoje postove JER BILO KAKVO OZBILJNO ANALIZIRANJE TVOJIH POSTOVA DOVODI DO OZBILJNIH PSIHICKIH PROBLEMA .Moli te tvoj drug ovo ti kazem sto te gotivim ali si stvarno izleteo sa brze pruge na blatnjavu njivu i slajfujes a nema ko da te odslepa ::lose:: A sad ce i 40 godina mature pa da se malo odmoris :veseljak::i
 
Ne spominjem ga po milosti, ne izmisaljaj. Nije normalno da je reka privatno vlasnistvo. Nisam ljubitelj covicevih izjava, ali ni ovaj vas nije nista manji sns mafijas nego samo veci. Ali se ne eksponira u javnost...
 
ANALIZA MECA ZVEZDA -PARTIZAN
Sada se nece saznati sigurno ali mozda postoji nesto sto nije dostupno za javnost .Lesor koji je odigrao blistavu sezonu ne da ne lici na sebe nego ucinak u svim parametrima igre sablasan .Cak je u nekim novinama osvanuo naslov njegove supruge da oni porodicno odlaze za Francusku ali ne kaze po zavrsetku serijala i sezone ❓.Ovaj covek ajde sto je pogubljen na terenu ali nije se nasmejao cudne stvari a nisam siguran ni za ostale igrace da je sve ok .⁉️ Sve to stoji da Zvezda igra dobru odbranu i da gaji takav sistem igre godinama ali Partizan je u Istambulu ekipi koja slicno igra odbranu Efesa prvaka Evrope strpala 90 komada .Zvezda objektivno nema bolji tim od Partizana ali mi svasta prolazi kroz glavu da nije neka direktiva jer drzava je postala mnogo ozbiljna kriminalna organizacija kao u Kolumbiji ili El Salvadoru jer da nije nebi kriminalci vodili klubove .Voleo bih da bolji pobedi ali sam mnogo veliki psiholog za ljude daj boze da gresim ali neke mnogo cudne transformacije su se dogodile .PRATIMO PAZLJIVO NASTAVAK I ZAVRSNICU VIDECEMO🤔
 
Ne spominjem ga po milosti, ne izmisaljaj. Nije normalno da je reka privatno vlasnistvo. Nisam ljubitelj covicevih izjava, ali ni ovaj vas nije nista manji sns mafijas nego samo veci. Ali se ne eksponira u javnost...
Umesto u VIP lozi da sede velikani iz nekih Zvezdinih generacija dali 80 te 90 te ili 00 te tamo sedi muz Goce Trzan rialiti igrac .Ovo su toliko 4 teske utakmice za gledanje ovo ne moze da se gleda a ajde sto nema tecne igre ,hemije sportskih poteza oba tima su u takvom grcu jer oba tima umesto da se usresrede na igru jer to su sve surovi profesionalci na sta ono lici ⁉️I plus prekidi i monitori smucilo mi se vise 3min igre 5 minuta provera pa opet. Sad ce COCI064 da mi kaze kako je Zvezda odigrala veceras :sta:❓A JA BI GA UPITAO DALI SE U ISTORIJI ZVEZDE DOGODILO DA DOMACIN PRED PAKLENIM TRIBINAMA NE POSTIGNE KOS 7 MINUTA ⁉️KOJI JE RAZLOG ⁉️PA DA JE GOSTOVAO NBA TIM DALI BI KOS DA REZULTAT BUDE 3 MINUTA DO POLUVREMENA 22 22 JEZA .Gora serija u istoriji nije postojala sva 4 meca za terapiju i mnogo stvari za koje ne postoji odgovor .Ajde za Partizanov tabor sam rekao ali kako Nedovic veceras takva tropa da je to nezamislivo .Vildoza koji je mozda u sezoni bio Zvezdin igrac br 1 totalno neprepoznatljiv to nije neiskustvo a nije ni trema TO JE PRITISAK nazalost ::lose::
 
Polako ljudi, kreće žetva pšenice za koji dan, biće mesta i vremena za nerviranje.
Kako reče sinoć Rade Bogdanović za naše fudbalere, devojke nervozne, čekaju ih na moru pa oni ne mogu da se skoncentrišu na fudbal.
 
Драго ми је да је Звезда победила. Било је чупаво јер да је ушла она тројка на +5 било би свашта.
У трећој утакмици може свашта да се деси јер кад изгубиш две за редом онда *упе жваће гаће...
Мени и даље није јасно да је Обрадовић и даље без љубичасте боје.
Али ми је јасно да је окрививио све друге осим свој тим и себе за пораз.
 
Драго ми је да је Звезда победила. Било је чупаво јер да је ушла она тројка на +5 било би свашта.
У трећој утакмици може свашта да се деси јер кад изгубиш две за редом онда *упе жваће гаће...
Мени и даље није јасно да је Обрадовић и даље без љубичасте боје.
Али ми је јасно да је окрививио све друге осим свој тим и себе за пораз.
Mnogo ljudi iz sveta kosarke Srbija ima koje je zadovoljstvo slusati i koji osim toga sto mnogo dobro znaju svoj posao imaju i sta da kazu i od svih trenera koji su trenutno aktivni kao i bivsih strucnjaka koji nisu profesionalno u tim vodama medjutim meni nije dobro kada ljudi iz sveta politike ili kriminala krenu da drze slovo to je onda nacionalna tragedija.
Sto se Zeljka tice kompletna licnost i covek sa renomeom i covek koji u kosarku unosi mnogo dobre energije samo se namece pitanje na koje sam ja pomislio kada se vratio ovde prosle godine DALI JE OVO PRAVI POTEZ I DALI CE SE KAJATI ZBOG TAKVE ODLUKE .Sudeci po atmosferi i energiji koja se vratila u klub deluje da je uspeo da podigne sve na jedan visi nivo i da sve ide u pravom smeru medjutim sta se se sada dogadja iza kulise neznamo ali se ipak nadam da moze sport da ispliva iznad svega inace ako se to ne dogodi odosmo u katastrofu kao u fudbalu 🤔
 
ZNACI TI IMAS LADNO 12 000 I NESTO POSTOVA ❓:sta: Posto na forumu ne postoji nikakav filter ili bilo kakav informativni razgovor u vezi trovanja foruma sa bujicom nepotrebnih i umarajucih postova ovo bi bilo isto kao da ja odem na temu lucerka detelina ili uljana repica ii da izbombardujem ljude sa morem nepotrebnih postova u kojima ja ne znam o cemu pricam a ne jos da me ljudi prate
.MOLIM TE KO BOGA ODMORI MALO TI SI COVEK DAVITELJ KOJA TO SILA ZRACI IZ TEBE DA ZVRLJAS NON STOP A CAK ZVRLJAS I KADA NISI GLEDAO MEC :sta: 🤔 .Ljudi su iscrpljeni i umorni odakle vuces vise inspiraciju ::pomoc:;razdrazio si 2 /3 foruma a jedino se spasao katastrofe i depresije onaj koji nije citao tvoje postove JER BILO KAKVO OZBILJNO ANALIZIRANJE TVOJIH POSTOVA DOVODI DO OZBILJNIH PSIHICKIH PROBLEMA .Moli te tvoj drug ovo ti kazem sto te gotivim ali si stvarno izleteo sa brze pruge na blatnjavu njivu i slajfujes a nema ko da te odslepa ::lose:: A sad ce i 40 godina mature pa da se malo odmoris :veseljak::i
Za 12,5 godina u mnogim temama a ti.Kad bi trebali ljudi da se izjasne oko trovanja teme,veruj mi da bi bio ubedljivo prvi.Ne znaš od besa šta ćeš,što ste izgubili pa se okomio na mene.
Ali opusti se.Svakako dobijate ABA ligu zahvaljujući baš tom Rumenogluu.Stavljaj na keca i uživaj,to ti tvoj drug savetuje.
Drugi put kad nekog želiš da poniziš ili uvrediš bar otvoreno to uradi.Nisam ja drug moj od juče.
 
ANALIZA MECA ZVEZDA -PARTIZAN
Sada se nece saznati sigurno ali mozda postoji nesto sto nije dostupno za javnost .Lesor koji je odigrao blistavu sezonu ne da ne lici na sebe nego ucinak u svim parametrima igre sablasan .Cak je u nekim novinama osvanuo naslov njegove supruge da oni porodicno odlaze za Francusku ali ne kaze po zavrsetku serijala i sezone ❓.Ovaj covek ajde sto je pogubljen na terenu ali nije se nasmejao cudne stvari a nisam siguran ni za ostale igrace da je sve ok .⁉️ Sve to stoji da Zvezda igra dobru odbranu i da gaji takav sistem igre godinama ali Partizan je u Istambulu ekipi koja slicno igra odbranu Efesa prvaka Evrope strpala 90 komada .Zvezda objektivno nema bolji tim od Partizana ali mi svasta prolazi kroz glavu da nije neka direktiva jer drzava je postala mnogo ozbiljna kriminalna organizacija kao u Kolumbiji ili El Salvadoru jer da nije nebi kriminalci vodili klubove .Voleo bih da bolji pobedi ali sam mnogo veliki psiholog za ljude daj boze da gresim ali neke mnogo cudne transformacije su se dogodile .PRATIMO PAZLJIVO NASTAVAK I ZAVRSNICU VIDECEMO🤔
Ako izgubite-nameštaljka.Ako pobedite biće zbog dobre igrre.U prethodnom postu sam ti lepo napisao tako da nemaš sekiracije.
 
Trenutno u kosarci imamo dva drzavna projekta, i zvezda i partizan su debelo na jaslama drzave hteli vi to da vidite ili ne.
Pogledajte npr sponzore zvezda carnex a partizan sunoko, oba vlasnik kostic. Znaci mora da se sipa u oba kk po nalogu drzave. Nema tu privatnih para dobrovoljno datih ni gram....
Dzaba pisem, za Zokija i jos neke pojednice samo je Partizanu davano.
Ne znam zato Rumenoglu nije čestitao pobedu zvezde,O svemu je pričao samo o utakmici nije.Ne znam šta se desilo kod rezultata 62:54 kada nije Kampacu priznat koš,Tek posle sam video da su sudije nešto gledale-imao sam prekide na areni.
Aj nelupetaj vise. Za razliku od reponje Obradovic je skoro svaku pobedu cestitao.

Zalosno je za vasu navijacku grupu niste otpevali tri pesme za dve utakmice, samo se skandiralo Savicu, Obradovicu, Lesoru...
 
Dzaba pisem, za Zokija i jos neke pojednice samo je Partizanu davano.

Aj nelupetaj vise. Za razliku od reponje Obradovic je skoro svaku pobedu cestitao.

Zalosno je za vasu navijacku grupu niste otpevali tri pesme za dve utakmice, samo se skandiralo Savicu, Obradovicu, Lesoru...
Pa jesam li slagao ili nisam čuo da je čestitao na konferenciji za štampu.A reponja uvek čestita i protivničkoj ekipi i svojim igračima.I ti si pobesneo zbog poraza.Pa ne može uvek da se pobeđuje,
 
Nazad
Vrh