SPORT-Opšta tema

Lepo ja kazem da imate komplekse. Vi vise pratite nas klub od one vase vestacke tvorevine.

Zoki nisam ni znao kada igrage a kamoli da vas gledam protiv Zadra.

Kao da se vasi kosrakasi nikada nisu potukli na utakmici, odma su nasi divljaci.
Vi nemate strance ? Kakvi likovi, teske dijagnoze.

Nikada ne bi mogo da navijam za klub cije igrac ide u policijsku stanicu sto ga je neko gurno po faci. Dobro pex kaze da ga je udario pesnicama.
Znam da vam je tesko i da biste navijali da Hitler vaskrsne i osnuje nazi tim ss divizja.
Pa ne tako cesto kao vasi, svaka druga bice tuca. 🤣🤣🤣🤣 samo tesko to sebi priznati. Imamo mnogo manje od vas. Vama prva petorka sva crna iz utakmice u utakmicu...
Svako normalan zna da u sportu nema mesta nasilju, samo vi groblje to opravdavate. Mnogo su vam pomutili razum....
 
Cekaj nasilje sto je vas mali provokator provocirao pa ga Lesor malo sljepkao po faci ?

I ono iz Madrida smo verovatno mi zakuvali ?

Na proslom fudbalskom vecitom je bilo skadniranja sa istoka i prozivanja severa, naravno vas sever je cutao.
Bilo je prozivki i na kk utakmicama.
 
Sekundarci nebi trebali da se oglaßšavate, sve neki amnestirani vam vode klubove. Velike fioke pa mogu puno predmeta da prime.
 
Pa lepo, kada smo igrali protiv fenera kvalifikacije za LS ako se secas kada se Veljko Paunovic vratio da odigra zadnju sezonu 90% navijaca zvezde je navijalo za fener.

To bi bilo kao kada bi ja navijao za Galatasaraj, iako su turci jos su izboli onog vaseg navijaca.

Ako bar nece da vam bude drago nemorate toliko da budete naklonjeni za Real, turke i koga vec. Pokazite malo realnosti i neutralnosti.

Ovde bi neki kad mi mogli zabranili 5-6 nasim igracima da se takmice u bilo kom takmicenju. Cela evropa bruji o kaznama kako su jos neki igraci Reala trebali da budu kaznjeni, svi su videli da su namerno napravili sranje zbog nemoci.
Ovo nema veze sa zadnjom rečenicom.Nisi je objasnio.
I mi smo videli kako je tuča izbila.Isto tako smo videli da ste se primili kao mali majmuni pa rešili da se tučete sa pobedom u rukama umesto da Panter iskulira, on se počeo koropecati na Ljulja koji se posle svih dešavanja povukao.Panter i dalje vodi glavnu reč još niste ni vi ni oni kažnjeni adekvatno.po statutu EL gde su kazne od 3 pa na više utakmica.Po tome je Jabusele kažnjen po statutu ali malo.
Mislim da vi niste realni jer sebe ne smatrate krivcem.Ako ćemo realno,po ovim kaznama ABA liga Lesora nije trebalo ni kažnjavati.
Vlasnik PAO je rekao da če od sada da se tuče jer ga neće ili slabo kazniti.Pa Panter je manje kriv od Lesora pa je dobio veću kaznu.Panter je samo kao titinac skakao po terenu.
 
Poslednja izmena:
Cekaj nasilje sto je vas mali provokator provocirao pa ga Lesor malo sljepkao po faci ?

I ono iz Madrida smo verovatno mi zakuvali ?

Na proslom fudbalskom vecitom je bilo skadniranja sa istoka i prozivanja severa, naravno vas sever je cutao.
Bilo je prozivki i na kk utakmicama.
Posto vidim da ti mornar lajkuje post sada sam jos sigurniji da sam u pravu. Ma nije to ni bilo tuce, kakav petrusev-lesor, ma i ono u madridu, ma ni to malo gurkanje. Kakva tuca, to ljudi klevecu.
KAKVA GLUPA OPRAVDANJA, SMESNI STE.
Vi da ste realni barem gram, rekli bi da previse smo agresivni, dobri su igraci ali im fali nesto u glavi da budu vrhunski. Ne mogu da kontrolisu emocije i to nije slucajno, jer se ponavlja....
 
Sve je to tacno ali reci mi kada je dosao crveni Matkovic da li smo bili druga Srpska liga sa kaljugom od stadiona gde se sedalo na zemlji na kartonu ,a bili smo druga Srpska liga skoro 50 godina .Znam da su zavladali krimosi i menadzeri i da je teska situacija za mlade igrace ali mi u Podunavskom regionu nismo bas imali neke vece uspehe ajde da ovaj period Matkovicevog dejstvovanja izostavimo ajde da analiziramo ostalih 70 godina Smederevskog fudbala .Kazi mi koji je to period sa kojim bi mogli da se pohvalimo ❓
Prvi klubovi u Smederevu redom pre dolaska crvenih koje si uzdizao:
1.Đurađ Smedervac, 1921.
2.Sartid, 1924.
3.Metalac, 1927.
4.ŽAK 1930.
5.Trgovački, 1931.
6.Mladi Radnik, 1935.
7.Borac, 1940.
Prvo fudbalsko igraliste je bilo na Carini kod Dudare,tu je igrao fk Djuradj Smederevac,kakav tvoj matkovic,kakvi bakraci. Cuvena braca Petar i Dimitrije Kodžas su bili glavni pokrovitelji,cuveni mlinari,stare gazde ako si uopste cuo za njih. ŽAK-ovo igraliste je bilo kod tvrdjave,kod turske kule,zadnje je napravljeno Sartidovo,kod stare zelezare. Prvo ime fk Djuradj Smederevac je bilo ,,Raška" za tim su igrali gimnazijalci i kasnije je oformljen profi tim za koje su igrali i madjari i austrijanci rodjace. Imas i dvojicu Smederevaca poreklom koji su nastupali za reprezentaciju 1930. Fk Djuradj Smederevac je i bio relativno uspesan, ako se gleda na to takvo vreme i situaciju, u sezoni 1933/34. godine bio prvak Podunavsko-Branicevske zupe, a funkcionisao je sve do 1944. godine, kada se i definitivno ugasio,tj ugasile ga komunjare da ih ne podseca na proslo vreme,jer jelte,od komunista sve pocinje,nista nije bilo pre njih,tj ti sto navodis neuspesnost nekog tima iz smedereva min.70 godina. Imao si i igrace koji su posle rata igrali i za zvezdu i za partizan i za ofku-misa zlatkovic za czv,milan stokic kod nas u partizanu,toma lindra za ofku. I jos jedna bitna stvar,Smederevo je uvek imalo dobar rukometni klub i dobar odbojkaski,na trecem mestu je bio fudbal,ali dzaba,ti teras tvoju pricu u krug bez osnova,ne prihvatas kad ti bilo ko skrene paznju na neke stvari,a i nema veze... seti se samo sta su Martic i ekipa uradili 2018 sa rukometom,ko je sve dolazio i kod nas i u kovin i u pozarevac pa posle nastavi kako je smederevski stadion centar univerzuma,kako su oni napravili strasan bum u fudbalu i cudesa i kako je sve bilo lose i jadno kod nas u gradu do dolaska matkovica,jad i beda.... i na pitanja nisi odgovorio vec postavljas nova,ja sam ti ovim ,,referatom" malo pomogao i odgovorio na tvoje pitanje a i ponudio sam ti da saznas istoriju fudbala u smederevu pre 1945.
 
Mislim da nam je bolje da izgubimo prvu utakmicu protiv Reala u Beogradu,mada bice tesko i pobediti bez 2 bitna igraca.
 
Jel vama to problem?Mnogo se nešto zanimate za klub koji vas ne interesuje.I to što ste ovde pisali o pravilima Evrolige,pa ko vam brani da pošaljete saopštenje. :haha:
Možete i mail poslati Evroligi da nije po pravilima,niko vam ne brani.
 
I posle pričate kako nemate logistike a ovo je živi primer.
Ovo može da utiče na ponašanje drugih ekipa.Kada gube,dvojicu vežu za stolice i opal i bež-najlošiji igrač.Dobije 1,2 utakmice ali je utakmica dobijena za zelenim stolom.
 
Jel vama to problem?Mnogo se nešto zanimate za klub koji vas ne interesuje.I to što ste ovde pisali o pravilima Evrolige,pa ko vam brani da pošaljete saopštenje. :haha:
Možete i mail poslati Evroligi da nije po pravilima,niko vam ne brani.
Pa ne prilici "instituciji" da se tako folira povreda i da se tako bije po terenu. Toliko.🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
Uvek imam informaciju iz prve ruke.
Šta mi obični slepci onda da pišemo kad nemamo takve izvore informacija od velike važnosti.Mogu samo da zamislim šta se dešava u svlačionici FK Partizan sem tuče i bežanja od kuće.Što ostaviste FK na cedilu.Sramota.Njima je potrebnija pomoć.Sad vas ne zanima fudbal.Ne zanima vas ništa gde ste u bunaru.Kriva vam uprava što gubite od fenjeraša.
 
Nazad
Vrh