SPORT-Opšta tema

Mora

Moram priznati da vam zavidim, ali ne na nekom uspehu sto ne znaci da ga nece biti vec sto ste ponosni na svog vodju navijaca ovde na forumu i njegovo sazeto pisanje. Ako vam je svima intelekt na njegovom nivou za Partizan ima nade. Jel pratite vi njegovo buncanje??
VOAJER064 Ajde da razumem da ti je u kuci onaj televizor lampas sto se pregrejava pa mora da ga gasis na 15 minuta ali sad imaju veliki led televizori vizuelni efekat doveden do savrsenstva nadji tamo sport klub imaju razne aplikacije /posto ga je Vucic ugasio kod nas/ i nanisani ga 2 .05 -2023 centralni dogadjaj u Srbiji i na Balkanu zavali se u fotelju kupi neko penusavo picence i smej se i uzivaj u zivotu uzivaj u momentu pusti depresiju sve ide na nervnoj bazi .Raduj se kao malo dete i videces da mozes i zelis samo dobra energija samo pozitiva
 

Ne znam zašto nije ispoštovan statut EL.U pravu je onda Grk.Ovom odlukom oni dozvoljavaju tuču a u slučaju Kampaca je kazna bila i veća od propisane-samo da ne uđe Zvezda u top-8.A sad neke guraju do finala.
 
Nisam ni mogao da naslutim da u Srbiji ima toliko Realovih navijaca :sta: 🚾 Dok je bio drug stari nije to bio manir tacno se ovo sve izopacilo u novijoj Srpskoj istoriji i dolaskom naprdnih sam taj celodnevni marketing direktnog ubrizgavanja nebuloza u centralu danonocno je postao celodnevni tretman I SADA JA MORAM NA NEKI NACIN DA SE IZVINJAVAM CRVENO BELIMA I NJIHOVOM IDEJNOM GURUU COVICU STO SMO DOBILI REALA U MADRIDU 2 PUTA ONAKO NOOSALAntno I CELA EVROPA SE PODIGLA PROTIV NAS A I OVI DOMACI UVREDJENI 🚾 (n) CELA PLANETA SE IZOPACILA ovo sta se radi vise nema smisla veca je sreca u Makedoniji ,Bosni i Crnoj gori nego u Srbiji ma verujem da su Bugari i Rumuni zadovoljniji nego ovi nasi egocentricni .A kad se pogleda realno STA SMO MI TO URADILI OSIM STO SMO ISTRESLI IZ GACA NEKOLIKO ELITNIH NABEDJENIH EVROPSKIH VELIKANA PA JEL TO RAZLOG DA SE POLA SRBIJE OKRENE PROTIV NAS ⁉️ :veseljak::.Sta reci koju poruku poslati ❓
 
Ne gledamo više pacere.Čekamo samo da vas vratimo na fabrička podešavanja i spustimo na zemlju.Nas je uspeh da tučete a ne Real.
 
UZMI COVICEVU SLIKU I URAMI JE U KUHINJI DA GA GLEDAS DOK MAZES MARGARIN :haha::haha:A VUCICEVU STAVI U KLONJARU da se razbije monotonija cisto zbog probave ::namigivanje:: ,A sto se tice drogiranih crnaca pa to su sve vasi bivsi igraci sram da vas bude pobegli su od vas kod nas a sta jer bilo sa Odzom to cemo tek da ispitamo ⁉️:sta:
Nemoj da si bezobrazan mornar. Da pises nepovezano i nerazumno to smo navikli. Nisam nikad branio ni jednog ni drugog. Ali vucicevu sliku okacite vi u vas kk patlidzan, posto vam je omogucio to sto vam je omogucio da se ne ponavljamo. A sto mislis da su sve te crncuge presle kod vas, zarad ljubavi, za klikere??? Nego ste sve vi debelo platili od para od mts, aerodrum, nis, jednom recju sve preko DRZAVE .🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾
 
Nemoj da si bezobrazan mornar. Da pises nepovezano i nerazumno to smo navikli. Nisam nikad branio ni jednog ni drugog. Ali vucicevu sliku okacite vi u vas kk patlidzan, posto vam je omogucio to sto vam je omogucio da se ne ponavljamo. A sto mislis da su sve te crncuge presle kod vas, zarad ljubavi, za klikere??? Nego ste sve vi debelo platili od para od mts, aerodrum, nis, jednom recju sve preko DRZAVE .🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾
Mnogi su bezali kroz istoriju glavom bez obzira i pronasli toliko zeljenu toplinu u crno beloj porodici nazalost KAZEM NAZALOST NEKI NISU STIGLI mislim na Odza a neki su pobegli bez para spasavajuci zivu glavu iz osinjeg gnezda .Tu nije bilo samo stranih drzavljana tu je bilo i dosta belaca i reprezentativaca .Sto se tice vase ikone kluba a inace teskog dusevnog bolesnika i psihopate on vise nemora po direktivi da vodi 500 autobusa pod prisilom i da placa sendvice sada moze da dodje u arenu u vec napunjenu halu /samo sto su ovi sami dosli i platili sve all inclusive sa osmehom i sta ❓ ............pa da se slika sa svetskim dzet setom ovo je najatraktivniji sportski dogadjaj cak veca egzibicija nego Vimbldon i Roland garos . I ovi sa kriketom i golfom su prevazidjeni -Bolje je to Aci nego da sedi po rialitijima sa starletama i istetoviranim lopovima kod Marica i da skuplja politicke poene a bio je i u ziriju zvezdi granda .I umesto da spasava zavejane u snegu i davljenike po Obrenovcu neka dodje u arenu da dozivi nadrazaj kakav jos nije doziveo i da se zahvalimo predsedniku za sve neduzne zrtve izmasakrirane ,ruinirane ,izreketirane.
Nego ovi nas izrokase bez igre za zelenim stolom sa cime sada da idemo u svatove sad mora na parket i Balsa Koprivica uvise nas 3 u jedan kakva je to mafia ali svaka zver na sirotinju dize patku samo mi nije jasno sinoc gledam Vladu Djurovica ja sam bio ubedjen da zabrana ne vazi za final four ali on rece suprotno /ali nisam gledao od kada je snimak mozda ni on nije imao preciznu informaciju
 
Napises 10 recenica i nista ne kazes. Boli me uvo za vucica, vi treba da ga velicate, napravio vam je za dve godine vestacku crnacku tvorevinu i vi se svi primili.
A te nebuloze sto pises, smeju ti se ljudi na forumu, ispadas predmet sprdnje.
Kao od nas beze, mi smo krimosi, a vi ste Meka za sve sportiste, spas, kod vas sve med i mleko. Ne lupetaj vise, znam da mrzis Sportsko Drustvo Crvena Zvezda iz dna duse ali malo obuzdaj tu mrznju i flustracije.
 
Lepo ja kazem da imate komplekse. Vi vise pratite nas klub od one vase vestacke tvorevine.

Zoki nisam ni znao kada igrage a kamoli da vas gledam protiv Zadra.

Kao da se vasi kosrakasi nikada nisu potukli na utakmici, odma su nasi divljaci.
Vi nemate strance ? Kakvi likovi, teske dijagnoze.

Nikada ne bi mogo da navijam za klub cije igrac ide u policijsku stanicu sto ga je neko gurno po faci. Dobro pex kaze da ga je udario pesnicama.
Znam da vam je tesko i da biste navijali da Hitler vaskrsne i osnuje nazi tim ss divizja.
 
Moramo da pratimo "instituciju"
Vama se tuča dešava več drugi put za kratko vreme-što znači da će biti i 3-i put,sa jednim istim učesnikom.
Ovaj 4-i pasus mi nije baš jasan ili misliš da smo mi nacisti ili šta.
 
Lepo ja kazem da imate komplekse. Vi vise pratite nas klub od one vase vestacke tvorevine.

Zoki nisam ni znao kada igrage a kamoli da vas gledam protiv Zadra.

Kao da se vasi kosrakasi nikada nisu potukli na utakmici, odma su nasi divljaci.
Vi nemate strance ? Kakvi likovi, teske dijagnoze.

Nikada ne bi mogo da navijam za klub cije igrac ide u policijsku stanicu sto ga je neko gurno po faci. Dobro pex kaze da ga je udario pesnicama.
Znam da vam je tesko i da biste navijali da Hitler vaskrsne i osnuje nazi tim ss divizja.
Daj formulisi ovu zadnju recenicu. Bar ti mozes, nisi kao onaj vas vodja sa foruma sto se posvadjao sa pravopisom.
 
Pa lepo, kada smo igrali protiv fenera kvalifikacije za LS ako se secas kada se Veljko Paunovic vratio da odigra zadnju sezonu 90% navijaca zvezde je navijalo za fener.

To bi bilo kao kada bi ja navijao za Galatasaraj, iako su turci jos su izboli onog vaseg navijaca.

Ako bar nece da vam bude drago nemorate toliko da budete naklonjeni za Real, turke i koga vec. Pokazite malo realnosti i neutralnosti.

Ovde bi neki kad mi mogli zabranili 5-6 nasim igracima da se takmice u bilo kom takmicenju. Cela evropa bruji o kaznama kako su jos neki igraci Reala trebali da budu kaznjeni, svi su videli da su namerno napravili sranje zbog nemoci.
 
Kolega a šta je uradio za Fk Crvenu Zvezdu.
Ako je pitanje upuceno meni. Jeste finansira i finansirao je fk cz, ali isto tako sad podebelo finansira vas kk. ALI to je tesko vama groblju da priznate.... Nisam siguran ni sad zasto je ugurao toliko novaca kod vas u kk, valjda da ne skandirate vise pederu. Doduse nisam cuo u areni da mu sad skandirate, verovatno vas kupio sa lovom....
 
Nazad
Vrh