SPORT-Opšta tema

Ja ne mogu da verujem sta vi ljudi pricate. Jel ste gledali utakmicu i sudjenje??? Jos ce ispasti kako su sudije navukle da mi pobedimo...
 
. Može nam se kad smo institucija. Svašta mašta radi ali mislim da to kod pojedinaca polako postaje bolest.
 
A to sto su nas klale sudije cele 3 cetvrtine nema veze? Sto je smajlagic dobio 3 faula u prvoj cetvrtini? Ledey isto? Tavares je tukao koga je stigao nista svirano nije Hezonji svirano 3+1 ni oceso ga nije u cetvrtoj cetvrtini... nema potrebe dalje pisati. Sportski je cestitati al no!
 
Ljudi partizan je dobio zbog suta za 3 poena...svaka druga je ulazila 50% pa to je nemoguce izgubit
Sve kolone je Real dobio osim kolone u izgubljenim loptama gde je partizan imao vise izgubljenih
Ali kada ti postignes 4 puta zaredom trojku u 2/4 zamisli kako to deluje na suprotnu ekipu
I onda opet poslednji sut naravno udje jer ke takav mec
Napravio je Partizan brejk i to je sada velika stvar,ima sanse uz navijace da se prodje
Ocekujem kec sledeci mec i onda klanje u areni
 
Nije pobeda plaćena.Mnogo grešaka sudija u korist Partizana,Da li namerno ili slučajno,pitanje je sad.
Bata Zole ne znam da li si obratio paznju na Musino dzilitanje nogom prema protivniku .E sad dali vuce na masu ali sudija je takvo nepopularno ritanje sankcionisao na vreme a sta mislis ko je sudiji ukazao na taj nepopularan manir :sta:⁉️
 
Ljudi partizan je dobio zbog suta za 3 poena...svaka druga je ulazila 50% pa to je nemoguce izgubit
Sve kolone je Real dobio osim kolone u izgubljenim loptama gde je partizan imao vise izgubljenih
Ali kada ti postignes 4 puta zaredom trojku u 2/4 zamisli kako to deluje na suprotnu ekipu
I onda opet poslednji sut naravno udje jer ke takav mec
Napravio je Partizan brejk i to je sada velika stvar,ima sanse uz navijace da se prodje
Ocekujem kec sledeci mec i onda klanje u areni
Moram da te podsetim statisticar da si ti ne tako davno bio jedan od najglasnijih ovde na forumu da objasnis kako je cika ZOC prevazidjen i pregazen u vremenu i prostoru i ajde sto si ubedio ove naivne slikare ali tako si bio ubedljiv da si probao i mene da ubedis da je slucajno bio 9 puta prvak Evrope .To je verovatno Andjusova skola i vidjenje moderne kosarke sa svim pratecim elementima :sta: Osim vojnog analiticara i politikologa i eksperta za medjunarodni sport Andjusa mozda je i blagi uticaj imao i Covic preletacevic i on je i ekonomski ekspert i strucnjak za sve i svasta tako da bih zamolio sada da pratimo sa velikom paznjom kako se razvija situacija i da uzivamo a sto se tice analize to cemo da ispratimo na konferenciji za stampu na kraju meca neka govore najmerodavniji :cao:
 
Bitno da smo napravili brejk, u psihološkoj smo prednosti i imamo mnogo veći voljni momenat tako da bi neki mogli biti iznenađeni i posle druge utakmice. Sportski je nadati se pobedi.
 
EKSPERTSKA ANALIZA I OCEKIVANJA KK PARTIZANA U OVOM MOMENTU
Prosle godine pocetkom sezone Partizan je imao isti ovaj tim i istog trenera ali sam pocetak sastavljanja kockica nije isao prema ocekivanjima .Bilo je mnogo oscilacija i poznato je da je Partizan izgubio od Burse u kupu Evrope a u ABA ligi i u kupu je odigrao dve mnogo lose utakmice sa Zvezdom a mozda cak i tri a u jednoj utakmici je cak Zvezda deklasirala Partizana sa nekom nestvarnom razlikom /mozda oko 25 razlike /
Tada su po drustvenim mrezama krenuli da zvrljaju kao u transu ljudi koji slabo prate kosarku i koji nemaju moc da spoznaju neku realnost ili objektimvno da procene snagu nekog tima i onda je i na ovom forumu krenulo slavlje i razanj a da je zec jos u sumi .Pokusao sam da ukazem naivnijim forumasima da je to mnogo hrabro donositi zakljucke na taj nacin jer je Zeljko stari i prekaljeni vuk koji zna da tempira formu kada je najpotrebnije i da niko niposto ne podize brzi kes kredit jer bi to moglo da dovede do ozbiljnih i trajnih posledica .I ispostavilo se da sam bio u pravu taj tim sa dosta slabosti se transformisao u nesto grandiozno ,brutalno ,atraktivno ,spektakularno i SHOW MUST GO ON TRAZI SE KARTA VISE Sto se tice ocekivanja ne ocekujemo nista ali istinski uzivamo u svakom momentu i zivimo za svaki mec iznova .Carolija je svakim danom sve veca i neka sve ide spontano neka igra traje UZIVAJMO SVIM CULIMA
 
Нисам гледао али сам видео резултат. Свака част. Волео бих да уђете у 4.
Волео бих и да освојите. Нисмо ми завидни.
VUXSD vodim te na gurmansku pljeskavicu i i na zidarsku puvcugu 🍾🥃 za ovakve iskrene cestitke ali vodi racuna ne otvaraj inbox poslace ti ekstremi sars u inbox a ne primaj ni koverte sa prahom sve je manje demokrata i Evropejaca a nema ni komunjara gde god se okrenes sve sami naprednjaci
NEGO BAS DA VIDIM DALI CE I NEKI INDUS DA LAJKUJE OVE PRELEPE CESTITKE NPR COCO064 OCE SIGURNO NEGO MOZDA NIJE VIDEO :sta:
 
Nazad
Vrh