SPORT-Opšta tema

Sad mi je već iskreno žao Partizana,naročito Duljaja koji je mislim najiskreniji trener do sada.
 
Stvarno jadno izdanje protiv Cukarickog. Duljaj samo sto ne zaplace od nemoci. Gde je nestala igra?? Sigurno je nije Vucic odneo. Gde se izgubio Natho, Rikardo je bio dobar, u zadnjoj liniji Vujacic, Markovic, Urosevic?? Uspeli ste malog Popovica da upropastite koji je sigurno i bolji i perspektivniji od ovog bez kose. Ili mu je Vucic naredio da primi gol sa 40m?? Crno vam se pise.
 
Не бих да сеирим али овај Ду(д)љај није тренер за Партизан. И можда су се чували за среду?
 
Popović je odličan golman.Petrić ga je počeo gaziti zbog nekih iskaza.Taj mutavi za kojeg su svi pričali da je dobar je jedan od najvećih krivaca.Duljaj je juče pokušao da nešto promeni ali očigledno ne ide.
Borjan je kriv za penal i šta sad.Koliko puta nas je vadio iz govana.Naravno da je dobar golman.
Partizan sada mora pobediti Zvezdu.
 
Biće veća motivacija a i Zvezda ništa ne gubi tim porazom.Bez Partizana nema Zvezde i obrnuto.Kako se Zvezda u košarci 2 puta dizala a videlo se da nešto ne štima.Ne znam da li ovi iz FK Partizan primaju plate.Ako primaju a nisu male svima skinuti s plate,ubaciti omladince i siguran sam da će bolje proći od prvog tima.
 
Zelimir Obradovic na platnom spisku KK Ofy Basket :)
YK0mqlt.jpg
40DDaF0.jpg
 
I umesto da se akcenat baci na prave i istinite vrednosti i da se ovde na forumu vise paznje posveti velikom Evropskom spektaklu izmedju Reala i Partizana ovde se mlati prazna slama o nekim nebitnim stvarima a inace to je u Srbiji manir vec dugo da se velikim stvarima ne pridaje neka veca medijska paznja i non stop se tabloidi pune sa raznoraznim klovnovima koji sede na bitnim pozicijama i kupuju vreme objasnjavajuci lakovernima sta je to uspeh ⁉️ F Kampaco je zavrsio svoj izlet u Srbiji potpisao je za Real a sa obzirom da dugo nije igrao a taksimetar je radio i to po najskupljoj tarifi i umesto neko odgovoran da da objasnjenje tako lose investicije mnogo je lakse pricati o neplacenom porezu ili akciji navijaca ili Ostoji limaru ili ne znam ni ja vise sta je aktuelno ali ko god sta pricao ja sam tu da oplemenim ovaj forum i da poklonim malo vise paznje ovim virtuozima koji su to zasluzili i koji su svojim pozrtvovanjem i nesebicnoscu kupili navijace Partizana i uvukli se pod kozu IDEMO CRNO BELI DO KRAJA :ppozdrav:
 
I umesto da se akcenat baci na prave i istinite vrednosti i da se ovde na forumu vise paznje posveti velikom Evropskom spektaklu izmedju Reala i Partizana ovde se mlati prazna slama o nekim nebitnim stvarima a inace to je u Srbiji manir vec dugo da se velikim stvarima ne pridaje neka veca medijska paznja i non stop se tabloidi pune sa raznoraznim klovnovima koji sede na bitnim pozicijama i kupuju vreme objasnjavajuci lakovernima sta je to uspeh ⁉️ F Kampaco je zavrsio svoj izlet u Srbiji potpisao je za Real a sa obzirom da dugo nije igrao a taksimetar je radio i to po najskupljoj tarifi i umesto neko odgovoran da da objasnjenje tako lose investicije mnogo je lakse pricati o neplacenom porezu ili akciji navijaca ili Ostoji limaru ili ne znam ni ja vise sta je aktuelno ali ko god sta pricao ja sam tu da oplemenim ovaj forum i da poklonim malo vise paznje ovim virtuozima koji su to zasluzili i koji su svojim pozrtvovanjem i nesebicnoscu kupili navijace Partizana i uvukli se pod kozu IDEMO CRNO BELI DO KRAJA :ppozdrav:
Divota kolega iznosis sve informacije ali samo one koje se ticu Zvezde o vasima ni rec.Tabloidi pisu zbog prodaje svog tiraza ali samo o Zvezdi.Da li imas insajderske informacije o sudbini vasih kosarkasa u sledecoj sezoni?Za ostale i ne pitam jer oni su nebitni u vasem klubu
 
Nazad
Vrh