SPORT-Opšta tema

Nisam obozavalac lika i dela likova koje si spomenuo, kao sto nisam obozavac ni vasih jahaca apokalipse mirka marjanovica, dacica, tadica, ruzicabi ostalih.... ok odgovor?
U fudbalu mislim da je bilo uspeha ulasci u ligu sampiona u grupu, nadam se da ce biti 2 predstavnika srbije uskoro. I ima uvek mesta za bolje, ali posle onih 10 godina jahanja partizana 2002 -2012 mislim da su se neke stvari izmenjale sto toplo pozdravljam. Jesi ti zadovoljan sa fk i kk partizanom poslednjih pet godina?
Pa bili ti PEXAPE bio zadovoljan da ti je Vucic poslao batinase u kucu da masakriraju ,reketiraju i igraju moravac i da ti od jedne domacinske kuce /ovde je u pitanju hram fudbala/ naprave stek za distribuciju belog . Ovo nam se nije desavalo u doba Hitlera i Turskog zuluma vise se cenio covek nego danas ,a ovo na vlasti ja ne gledam kao na stranku nego na sektu i to one morbidne sekte koje ostavljaju za sobom katastrofe .Valjda ce doci dan da se privatizujemo i napokon spasimo bede
 
Arsenal Sautempton 3 3 prvi protiv zadnjeg na tabeli i Sautempton vodio 3 1 do 88 minuta . A ovde ima 25 bodova prednosti i onda izadje u Evropu i da mu Ludogorec 4 komada na Marakani ili ga Karabah oduci od fudbala u dve utakmice simultanka ili dodje Serif i vrati na fabricko podesavanje A ONDA FANOVI PODVUKU CRTU I ZAKLJUCE ,,,......................DA JE IPAK ALI NIJE KAO STO JE BILO ALI OPET DOBRO KAKO JE MOGLO DA BUDE A MORA SE PRIZNATI DA JE U OVOM MOMENTU AUUUUUU ::lose::
 
Pa prisutan je i kod vas po " malo" pogotovo u kk 🤣🤣🤣🤣🚾🚾🚾🚾🚾
Uvlaci se pokusava da balansira ali on ce tek odgovarati za dejstvovanje po SD Partizan nego ti da se spremis za meceve sa Realom i da kupis grickalice i da uzivas /ne dobija se prilika stalno da se gledaju ovakvi mecevi /Ja se iskreno nadam da ces srcem navijati za Partizan bice to velicanstvena priredba :cool:
 
Срамота је за Партизан да им судије помажу да победе већ добијену утакмицу.
Како ћоки није ништа написао на срамотну утакмицу у Скопљу када је цибона пустила јужњаке да остану у лиги а то је значило да испада Србски клуб?

Углавном иако сам окорели Звездаш навијаћу да Партизан прође Реал што није немогуће. Али пошто нема преноса на каналима које имам онда ћу пратити из новина.
 
Uvlaci se pokusava da balansira ali on ce tek odgovarati za dejstvovanje po SD Partizan nego ti da se spremis za meceve sa Realom i da kupis grickalice i da uzivas /ne dobija se prilika stalno da se gledaju ovakvi mecevi /Ja se iskreno nadam da ces srcem navijati za Partizan bice to velicanstvena priredba :cool:
Pa ne mogu da navijam za vestacku tvorevinu od 7 stranaca crnaca koju finansira sekta, zao mi je 😩😩😩😩
 
7 vs 2
Priznacete da nije ista brojka u pitanju i da kod igraca domaci vs crncuge je svakako prednost na nasoj strani....
 
Pobednik kupa KK,šampion lige FK i direktni učesnik LŠ-a vi Partizanovci,šta osvojiste u ova 2 sporta. :unsure:
 
Nazad
Vrh