SPORT-Opšta tema

I ove sad gledao snimak usrala trojka kao i vas kad igrate protiv nas. A inače nemožete da je date ni kad ste sami na drugim utakmicama. Klempo protiv nas da trojku od table što bi rekli sranje kroz gusto granje.
 
Zar mislite da su se grobari prvi setili ovakvog nacina sakupljanja pomoci klubu?? Zvezda je to radila jos pre desetak godina, a ovi sad samo kopiraju. Na prosllavi 50 godina Marakane 2015 bilo je 40000 gledalaca. Navijaci su isli po tribinama i u dzakove sakupljali pojedinacnu pomoc od onih koji su hteli da pomognu na licu mesta. Da nisam prisustvovao ne bi pricao i ne vidim tu nista strasno kad navijaci sakupljaju pare u bilo kom klubu. Ovaj slucaj koji sam naveo je mozda i naj gori jer ko je mogao da kontrolise te navijace sa dzakovima da ne maznu pare. Ali situacija u klubu je tada bila teska, cesto je u prostorijama nestajalo struje, nije bilo sampona i tople vode, ali je zato srasni Partizan harao tih godina. Sad kad je zaigrala mecka pred njihovim vratima, sad ih fudbal odjednom ne interesuje.
SNS u Srbiji ima zvanicno 850 000 clanova i clanarine su bile direktori drzavnih firmi po 3000 zaposleni radnici na budzetu po 1000 a obicni pacijenti koji veruju u ideale po 200 dinara .To je bilo pre korone mozda je sada poskupelo
 

Bol delija zbog prvog mesta u aba, i top 8 je neopisiv. :haha:
Pa mozes li da zamislis da igraju eureleague 8 godina i corak duplo golo i onda izlete Grobari ni od kuda i srozaju sve da je to bruka i sto je najinteresantnije sto smo blizu osvajanja EUROLEAGUE .Budi realan i stavi se na njihovo mesto kako bi tebi bilo da si na njihovom mestu :sta: ::pomoc:;
 
https://www.youtube.com/watch?v=DK2FGDxVrJaU Kada je Dule Matkovic dosao u Smederevo mi smo bili druga Srpska liga .Dule je za cetiri godine preskocio 4 ranga i plasirao tim u Evropu da igramo sa Ipsvicom ,Minhenom 1860 ,Dandi Junajtedom , Slavijom iz Praga i mnogim drugim osim sto je uspeo iz mrtvih da podigne klub napravio je najmoderniji stadion u zemlji tog momenta i omogucio da 6 000 radnika zelezare ima besplatan ulaz a inace svi smo ulazili dzabe .Osim toga organizovao je i putovanje navijacima gratis i po Evropi .Inace Dule nikada u zivotu nije u klupske prostorije postavio svoju sliku niti je trazio da mu iko u Smederevu nesto zahvaljuje .Covek je dosao tiho , odradio za grad veliku stvar a onda je samo nestao otmeno nenametljivo i otisao u istoriju sa stilom .
Rezultat delovanja ovog coveka je bio izuzetno vidljiv odradio je veliku stvar za nas grad ali bi podvukao paralelu sa dejstvovanjem Vucica koji su rezultati dokle se stiglo i imali to jahanje ikakvo pozitivno dejstvo ili je on samo zajahao iznemoglu kljusinu kojoj pena curi niz usta odavno i nastavio sa mamuzanjem .Klub belezi ogromne gubitke nema lige sampiona nema prodaje igraca nema prenosa nema Zvezdine skole samo kupovina vremena ,gomila lazi i bljuvotina i rezijskih novinara skup dobro odabranih menadzera i krimosa dovodjenje jeftinih neupotrebljivih stranaca ne nazire se svetlo na dnu tunela ................................... a moji dragi forumasi umesto da otvore dusu i da izbace iz srca sve ono sto ih tisti ONI UZIVAJU U DING DONG SUPERSONICNOJ KALJUGI SRBIJE I KAZU DA SU VEOMA ZADOVOLJNI I ISPUNJENI :sta: 🚾 Dobri moj nebeski narode neko je izgleda ubacio u rikverc vracamo se u srednji vek na pravom smo putu ::lose:: ::lose::
Da li je taj tvoj dule davao svoje pare ili drzavne ( zelezarine) za fk smederevo?
Na osnovu ovog odgovora reci cu ti kolio je "velik". Ma jeste ovo losa liga, ali vi ste i u toj losoj ligi 4 mesto. Stvarno sramota, nema dalje, dno dna, ajd skupite malo para i fk, par miliona za neka pojacanja ne treba puno... 🚾🚾🚾🚾🚾🚾🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
Pa mozes li da zamislis da igraju eureleague 8 godina i corak duplo golo i onda izlete Grobari ni od kuda i srozaju sve da je to bruka i sto je najinteresantnije sto smo blizu osvajanja EUROLEAGUE .Budi realan i stavi se na njihovo mesto kako bi tebi bilo da si na njihovom mestu :sta: ::pomoc:;
Nasli ste dobrog sponzora pa mozete. Nije to niotkuda dosta milki je tu utroseno za ovaj projekat kk....
 
Jesi li zadovoljan ucinjenim ove godine u fudbalu i kosarci ❓veoma je interesantno pitanje nemoj da zuris sa odgovorom pitanje je upuceno tebi jer si stariji clan i znas da odvojis pojmove uspeh od neuspeha za razilu od mladjih clanova koji ne pamte nista u Evropi tako da ne bi bili ni merodavni da odgovore na tako nesto .UNAPRED ZAHVALAN
Zadovoljan sam ulaskom u ligu šampiona kao što ste vi zadovoljni ulaskom u TOP-8 e sad šta će se uraditi ostaje da se vidi.Ne znam kako ste prošli u evro kupu prošle gosine.Nisam pratio.
 
Da li je taj tvoj dule davao svoje pare ili drzavne ( zelezarine) za fk smederevo?
Na osnovu ovog odgovora reci cu ti kolio je "velik". Ma jeste ovo losa liga, ali vi ste i u toj losoj ligi 4 mesto. Stvarno sramota, nema dalje, dno dna, ajd skupite malo para i fk, par miliona za neka pojacanja ne treba puno... 🚾🚾🚾🚾🚾🚾🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Dule je dao drzavne pare i napravio uspeh / vrhunska organizacija u klubu /efekat izuzetan A SADA PITANJE ISTO ZA TEBE STA JE NAPRAVIO VUCIC U ZVEZDI I DALI MOZE DA SE KAZE DA JE NAPRAVIO USPEH :sta: ⁉️ /tj da ce se upisati zlatnim slovima u Zvezdinoj istoriji / ❓
 
Dule je dao drzavne pare i napravio uspeh / vrhunska organizacija u klubu /efekat izuzetan A SADA PITANJE ISTO ZA TEBE STA JE NAPRAVIO VUCIC U ZVEZDI I DALI MOZE DA SE KAZE DA JE NAPRAVIO USPEH :sta: ⁉️ /tj da ce se upisati zlatnim slovima u Zvezdinoj istoriji / ❓
Nama ne daje vucic. Nego dobijamo pare iz budzeta za sport 😉
 
Da li je taj tvoj dule davao svoje pare ili drzavne ( zelezarine) za fk smederevo?
Na osnovu ovog odgovora reci cu ti kolio je "velik". Ma jeste ovo losa liga, ali vi ste i u toj losoj ligi 4 mesto. Stvarno sramota, nema dalje, dno dna, ajd skupite malo para i fk, par miliona za neka pojacanja ne treba puno... 🚾🚾🚾🚾🚾🚾🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Bolje bi bilo da zavrsimo 8. Valjda ce se setiti metuzaliemi iz fk da odu. Ili ce navijacima doci iz dupeta u glavu da isteraju kompletnu upravu.
 
Dule je dao drzavne pare i napravio uspeh / vrhunska organizacija u klubu /efekat izuzetan A SADA PITANJE ISTO ZA TEBE STA JE NAPRAVIO VUCIC U ZVEZDI I DALI MOZE DA SE KAZE DA JE NAPRAVIO USPEH :sta: ⁉️ /tj da ce se upisati zlatnim slovima u Zvezdinoj istoriji / ❓
Pazi mornar sad ozbiljno, znate i vi grobari sami, koliko je para ozbiljnih ugurano u kk partizan ove godine bilo bi veliko cudo da niste usli u top 8. Za sve to pozivnica-trener-ozbiljni igraci-arena... treba brdo para. Dobili ste ih sve upakovali u ekipu i na neki nacin svaka cast. Samo uzivajte u rezultatima malo svog kluba, preskocite komentare o Zvezdi. Vise pisete o nama u poslednje vreme nego o svom sportskom drustvu. A imate uspeh kk i problem u fk ima o cemu pisati tri dana....
 
UVALIO JE ZVALAVI TU MACORA JOS DAVNO I PITANJE JE DA LI UOPSTE NAMERAVA DA GA VADI :sta:::lose::, nego ja rece da je Dule Matkovic napravio veliki uspeh ODGOVORI MI DA LI STE VI U USPEHU ZADNJIH 10 GODINA KAKO OCENJUJES ❓
Pa slusaj nekima je uspeh samo kada su ispred vas, ali ste vi toliko jadni u fk da meni to vise nije zanimljivo, vise dodje kao izivljavanje sto ne volim u sportu generalno. O Evropi, par tih ulazaka u ligu sampiona u grupu je po meni ok za ovako malu zemlju i pre svega siromasnu ( to je vec politika).
 
Pazi mornar sad ozbiljno, znate i vi grobari sami, koliko je para ozbiljnih ugurano u kk partizan ove godine bilo bi veliko cudo da niste usli u top 8. Za sve to pozivnica-trener-ozbiljni igraci-arena... treba brdo para. Dobili ste ih sve upakovali u ekipu i na neki nacin svaka cast. Samo uzivajte u rezultatima malo svog kluba, preskocite komentare o Zvezdi. Vise pisete o nama u poslednje vreme nego o svom sportskom drustvu. A imate uspeh kk i problem u fk ima o cemu pisati tri dana....
5 puta te pitam da li si zadovoljan prikazanim u fudbalu zadnjih 10 godina zasto te sramota da odgovoris i drugo pitanje da li podrzavas Vucica Terzu i Kokezu ❓ovde si mogao da procitas da su svi Partizanovi simpatizeri ogorceni kriminalnim sljamom u upravi .JA NE ZNAM ZASTO SE SNEBIVATE KAO DA STE CLANOVI STRANKE PA SE BOJITE DA CE NEKO DA VAS ZIGOSE obicnu opustenu konverzaciju vodimo JESI LI ZA VUCICA ILI PROTIV VUCICA ⁉️ tj DALI BI ZELEO DA OVI JAHACI APOKALIPSE OSTANU U SJEDALU I DA JASU DO BESVESTI ⁉️:sta:
 
5 puta te pitam da li si zadovoljan prikazanim u fudbalu zadnjih 10 godina zasto te sramota da odgovoris i drugo pitanje da li podrzavas Vucica Terzu i Kokezu ❓ovde si mogao da procitas da su svi Partizanovi simpatizeri ogorceni kriminalnim sljamom u upravi .JA NE ZNAM ZASTO SE SNEBIVATE KAO DA STE CLANOVI STRANKE PA SE BOJITE DA CE NEKO DA VAS ZIGOSE obicnu opustenu konverzaciju vodimo JESI LI ZA VUCICA ILI PROTIV VUCICA ⁉️ tj DALI BI ZELEO DA OVI JAHACI APOKALIPSE OSTANU U SJEDALU I DA JASU DO BESVESTI ⁉️:sta:
Nisam obozavalac lika i dela likova koje si spomenuo, kao sto nisam obozavac ni vasih jahaca apokalipse mirka marjanovica, dacica, tadica, ruzicabi ostalih.... ok odgovor?
U fudbalu mislim da je bilo uspeha ulasci u ligu sampiona u grupu, nadam se da ce biti 2 predstavnika srbije uskoro. I ima uvek mesta za bolje, ali posle onih 10 godina jahanja partizana 2002 -2012 mislim da su se neke stvari izmenjale sto toplo pozdravljam. Jesi ti zadovoljan sa fk i kk partizanom poslednjih pet godina?
 
Citam i ne verujem Zvezda bila institucija u Evropi 50 godina gazila bila tvrd orah izbacivala velikane napravila i lansirala more mega zvezda i onda odjednom MRAK ZAVESA SPUSTENA UGASENA SVETLA A NAROD ZADOVOLJAN .Cak i oni rezijski novinarcici i treneri dodju u studio pred neki mec lige sampiona i objasnjavaju naivnom narodu STA JE TO USPEH ::lose:: KRITERIJUMI SE SROZALI nema gde grdje i gore i onda je zemlja bila siromasna i niskobudzetna pa su drali bez anestezije ali tada nisu vodili klubove politicari narko dileri i nestrucni krimosi koji nemaju dodirne tacke sa fudbalom . Ovo je sada ZONA SUMRAKA ali ono sto istinski plasi je stojahaci apokalipse jos uvek uzivaju poverenje naroda to je ono sto me istinski brine ::lose::🚾
 
Kako ste ogorčeni kad im skupljate pare.Malo realnosti samo.
5 puta te pitam da li si zadovoljan prikazanim u fudbalu zadnjih 10 godina zasto te sramota da odgovoris i drugo pitanje da li podrzavas Vucica Terzu i Kokezu ❓ovde si mogao da procitas da su svi Partizanovi simpatizeri ogorceni kriminalnim sljamom u upravi .JA NE ZNAM ZASTO SE SNEBIVATE KAO DA STE CLANOVI STRANKE PA SE BOJITE DA CE NEKO DA VAS ZIGOSE obicnu opustenu konverzaciju vodimo JESI LI ZA VUCICA ILI PROTIV VUCICA ⁉️ tj DALI BI ZELEO DA OVI JAHACI APOKALIPSE OSTANU U SJEDALU I DA JASU DO BESVESTI ⁉️:sta:
 
Citam i ne verujem Zvezda bila institucija u Evropi 50 godina gazila bila tvrd orah izbacivala velikane napravila i lansirala more mega zvezda i onda odjednom MRAK ZAVESA SPUSTENA UGASENA SVETLA A NAROD ZADOVOLJAN .Cak i oni rezijski novinarcici i treneri dodju u studio pred neki mec lige sampiona i objasnjavaju naivnom narodu STA JE TO USPEH ::lose:: KRITERIJUMI SE SROZALI nema gde grdje i gore i onda je zemlja bila siromasna i niskobudzetna pa su drali bez anestezije ali tada nisu vodili klubove politicari narko dileri i nestrucni krimosi koji nemaju dodirne tacke sa fudbalom . Ovo je sada ZONA SUMRAKA ali ono sto istinski plasi je stojahaci apokalipse jos uvek uzivaju poverenje naroda to je ono sto me istinski brine ::lose::🚾
Jesi li ti kolega zaboravio da je Zvezda u Jugi bila nešto.Posle raspada dolazi propast društva pa tako i sporta i mnogo čega.
 
Nazad
Vrh