SPORT-Opšta tema

Kolega dali znaš odakle pare za Klempu. Za 6 meseci je dobio ko naša dvojica za godinu dana. Procena je dobro urađena što se tiče nas cilj je ostvaren a za vas nebi rekao da je ispunjen
Odakle pare za arenu, 7 crnaca, grka, trenera, kotizacija za ulazak u evroligu, to nista nije problem? Samo je "klempa" upitan 🤣🤣🤣 to je ona stara srpska, drz'e lopova .....
 
Nije mi jasno da pamtite samo periode iz istorije vaseg sporta broj 1 koje vama odgovaraju.Naprimer kad je osvojeno prvo svetsko prvenstvo u Ljubljani imali ste jednog reprezentativca a mi dva jeste vas bio kapiten ali ne zato sto je bio najbolji nego je tog trenutka bio najstariji.Pamcenje daleko doseze da ih nabrojim ?
 
Nije mi jasno sto su cekali kraj da ih kazne. Da su im bitni ti bodovi za prolaz dalje verovatno ih ne bi ni kaznili. Nemamo mi zastitu tj logistiku to se videlo kod sudjenja dosta puta kao protiv barselone kad su ti izeli cistu pobedu. A na finjaka kad krenu da vracaju protivnika bezbroj puta...
KAKVU LOGISTIKU ⁉️ :haha: To sa logistikom je fora da glavonja jos malo natrpa u svoj vec odavno nabrekao dzep suski ::novac:: Kako vam samo ovo pade napamet LOGISTIKA :sta::haha:
 
Ako nastave ovakvom dobrom igrom daleko će dogurati.Ppreslikana pobeda PAO protiv Zvezde gde je teško dobiti dobijenu utakmicu.Ali čestitke u svakom slučaju.
Hteo bih samo par rečenica o upumpavanju novca u Zvezdu a Partizan dobija mrvice.I što se dobije od tog upumpavanja.Kolege Partizanovci ističu da novac uložen u Zvezdu nije opravdao cilj.Samo mi odgovorite,koliko je u zadnjih 10 godina mrvica dobio Partizan i šta je postigao.Koliko trofeja je uzeo.Ili vi ABA i KLS uopšte ne računate.
[/URL]

Šta su uradili ti isti 2021 samo.
Upumpavaj ti ZOKI 0230 novac u obor iza kuce i gledaj ono od cega se zivi a otisli gore i cvarci i slanina i snicle i prsuta umesto da trosis energiju po forumu i da mlatis kao da si inspektor milicije STA OVO ⁉️STA ONO ⁉️KOLIKO OVO ⁉️KOLIKO ONO ⁉️
Prvo si na temi KORONA satro svog zemljaka COCIJA 064 objasnjavajuci mu da korona ne postoji i da je to samo njegova fikcija a on covek umalo nije oladio streslo ga i da nije primio vakcinu ko zna sta bi bilo :sta: .A onda si dosao nicim izazvan na ovu predivnu temu i umesto da uzivas u carima sporta i da se radujes stalno zapitkujes kao da si ZAKLINA TATALOVIC sa N1 :haha:::lose::
 
Morate shvatiti jedno, Partizan institucija za vas. Gledano unazad 30 godina okosnicu reprezentacije su činili igrači ponikli u Partizanu i poneki iz Hemofarma

navedi igrace? :ROFLMAO: evo dajem ti priliku ako navedes 6-7 igraca skidam ti kapu,koji su ponikli i cinili kako kazes okosnicu reprzentacije u ovih 30 godina,ovo sto si zaboravio FMP i Czv to razumem :ROFLMAO:
kolega gde su vec ti igraci???

toliko ih je kako kazes a nikako da ih napises
nemoguce pa institucija je to :)
 
Zaneli se ljudi malo, ovo im prvi uspeh posle 10 godina sporta 🙂
Nije prvi uspeh imali smo mi dosta uspeha u zivotu A BILI SMO I PRVACI EVROPE GDE CES VECI USPEH 🍾 a i final fouri i osmine finala to je vec ucestalo i prestizne trenere i skola kosarke mi smo institucija mnogo dugo ::vino:: A ZVEZDA JE ZELJNA NEKOG VECEG POMAKA I NAZALOST ZVEZDA TAVORI I BAULJA NIKAKO DA KRENE NAPRED ALI BICE I TO SAMO POLAKO ali rece Covic da njih vise zanima Zuckova levica nego TOP 8 :sta:
U svakom slucaju kvaliteta ima a i potencijala i toga moramo da budemo svesni i samo da radimo nadogradnju .Zeljku verujemo mogao je da ide gde hoce i kako hoce ali on se odlucio za Partizan i nije pogresio .Vizija postoji ,zelja postoji ,adrenalin radi svi parametri su podeseni VEZITE SE UZLECEMO ::suncanje::
 
Jel istina da ste za Arenu trebali da platite 70 miliona a platili ste 30 za 3 sezone.
Zoki da je arena tvoje vlasnistvo bili je pre rentirao za 30 miliona ili bi je pustio da zvrji prazna ⁉️ Predsedniku niste racunali kada na mitinge povede po 300 do 500 autobusa iz cele Srbije koliko to kosta a ovi barem plate i autobus i pljkeskavicu i kartu i ..... a psihopata povuce 500 autobusa da otvara tudju firmu i jos im platio 10 000 eura po coveku i jos preti otkazom ko ne podje dzabe na miting o trosku drzave ali to ne bode oci ALI BODE OCI KADA PARTIZAN UZME OD ARENE 4 MILIONA EURA .U Srbiji se ne isplati biti domacin i praviti rezultate ocigledno ::pomoc:;
 
Sinoc smo imali pricu KO BI PARTIZANU NAJVISE LEGAO ADEKVATNO U TOP 8 i posle Monaka moje misljenje je bilo jos pre mesec dana da je bolje Barsa nego Real iako nas je Barsa tukla mislim da bi lakse sa njom igrali .Sto se tice jacine mislim da smo izvukli najaceg protivnika a sto se tice atraktivnosti bolje nismo mogli .Dacemo sve od sebe samo se plasimo da nam ne zafali malo logistike sto kaze Covic ::novac:: ali valjda nece
Sto se tice sinocnjeg meca velika je sreca sto smo resili sve u knezevini jer zadnje kolo koje je rastereceno za protivnika totalno zna da bude kao sto smo videli sinoc. Nisam gledao u zivotu utakmicu sa onoliko ofanzivnih skokova i onoliko rikoseta nebuloznih gde im se non stop vracala lopta u ruke kako se to namesti da reziser ne bi mogao da izrezira onako .I drago mi je da imamo tim lidere koji zele da preuzmu odgovornost i to njih nekoliko .Raduje me napredak u odnosu na proslu sezonu finale ABA lige ce biti nezapamceno neka pobedi bolji /ali bez logistike /a sto se tice Zvezdinog meca protiv Fenera gde sam se kladio na crveno bele imam osecaj da Gudura nije dao svoj maksimum /bravo Gudura /a opet niko nista ne moze da mu zameri .Bio je malo stidljiv na tom mecu i besuman i to je bas lepo .STA OCEKUJETE OD FINALA ABA LIGE JEL IMA NEKO VIDJENJE BAS BIH VOLEO DA CUJEM ❓ja sam potrosen za gledanje tih teskih meceva na jedan posed ali ocekujem bas takve meceve .Jedino sto mogu da kazem POMOZI BOZE AKO SMO ZASLUZILI A JA MISLIM DA JESMO VREME JE ZA POVRATAK NA STARE STAZE SLAVE ::super::
 
Euro liga je juce kaznila Panatianikos sa oduzimanjem dve pobede(koje ama bas nista neznace nikom) a razlog je krsenje finansijskog fer pleja u poslednje 2 godine,cak jedan stav isto preksen kao i zvezda sto je
Zvezda je momentalno bila kaznjena i zabranili kampacu da igra 😉
shvatili da je ono bila smesna kazna,pa danas dodali jos novcanu od 725k e :haha:
 
Ne blede ti kolega cecanja nego te ista muce.;)
Ne blede mu secanja moj dobri VOAJER064 nego se seca kakva ste firma bili kakvi giganti kakva institucija i sta je se to dogodilo posle 50 velicanstvenih godina da uhapsite legendu i ikonu kluba da posvadjate dva oka u glavi Dzaju i Cvetka i da napunite upravu kriminalnim muljem meni je bizarno da gledam sve ovo a mogu da zamislim kako je tebi . :udri:Ali necemo da pricamo o sadasnjem vremenu ajde da ne kvarimo prelepe uspomene i da zadrzimo sliku o Zvezdi onakvu kakva je bila nekada dok je bila mlada i lepa ::namigivanje::
 
Nije prvi uspeh imali smo mi dosta uspeha u zivotu A BILI SMO I PRVACI EVROPE GDE CES VECI USPEH 🍾 a i final fouri i osmine finala to je vec ucestalo i prestizne trenere i skola kosarke mi smo institucija mnogo dugo ::vino:: A ZVEZDA JE ZELJNA NEKOG VECEG POMAKA I NAZALOST ZVEZDA TAVORI I BAULJA NIKAKO DA KRENE NAPRED ALI BICE I TO SAMO POLAKO ali rece Covic da njih vise zanima Zuckova levica nego TOP 8 :sta:
U svakom slucaju kvaliteta ima a i potencijala i toga moramo da budemo svesni i samo da radimo nadogradnju .Zeljku verujemo mogao je da ide gde hoce i kako hoce ali on se odlucio za Partizan i nije pogresio .Vizija postoji ,zelja postoji ,adrenalin radi svi parametri su podeseni VEZITE SE UZLECEMO ::suncanje::
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 to za skolu kosarke ovi sad garavi su svi iz vase skole, prosli sve mladje kategorije kk partizana i kalili se na pozajmici par godina dok nisu stasali za prave domete. Hahahahhaah kk komedija
 
Upumpavaj ti ZOKI 0230 novac u obor iza kuce i gledaj ono od cega se zivi a otisli gore i cvarci i slanina i snicle i prsuta umesto da trosis energiju po forumu i da mlatis kao da si inspektor milicije STA OVO ⁉️STA ONO ⁉️KOLIKO OVO ⁉️KOLIKO ONO ⁉️
Prvo si na temi KORONA satro svog zemljaka COCIJA 064 objasnjavajuci mu da korona ne postoji i da je to samo njegova fikcija a on covek umalo nije oladio streslo ga i da nije primio vakcinu ko zna sta bi bilo :sta: .A onda si dosao nicim izazvan na ovu predivnu temu i umesto da uzivas u carima sporta i da se radujes stalno zapitkujes kao da si ZAKLINA TATALOVIC sa N1 :haha:::lose::
Ooooo,sad smo se ozbiljno naljutili.Ispada da ja kvarim temu.Ako još neko tako misli,ja ću se isključiti a ako neko misli da si ti taj što kvari temu,onda se ti isključi.Da li je dogovoreno.Kakve sad veze ima korona i nisam ja argumente iznosio samo Cociju nego i drugima kao i oni nama.Zar si zaboravio na čijoj si strani bio u toj istoj temi.Krećeš dosta nisko bez ikakve potrebe.Ja bi uživao u čarima sporta da se ne spominju razne priče od strane suprotnog tabora o Zvezdi,Čoviću.Džajiću,Terziću,dok svoje primadone krijete u čemu ti prednjačiš.Zovu te i vođa navijača Partizana na forumu.
E da su svii novinari kao Žaklina...Čast mi je što me porediš sa njom.
Zoki da je arena tvoje vlasnistvo bili je pre rentirao za 30 miliona ili bi je pustio da zvrji prazna ⁉️ Predsedniku niste racunali kada na mitinge povede po 300 do 500 autobusa iz cele Srbije koliko to kosta a ovi barem plate i autobus i pljkeskavicu i kartu i ..... a psihopata povuce 500 autobusa da otvara tudju firmu i jos im platio 10 000 eura po coveku i jos preti otkazom ko ne podje dzabe na miting o trosku drzave ali to ne bode oci ALI BODE OCI KADA PARTIZAN UZME OD ARENE 4 MILIONA EURA .U Srbiji se ne isplati biti domacin i praviti rezultate ocigledno ::pomoc:;
Evo ti odma primer.Niđe veze sa sportom.Ako je trebalo da platite određenu sumu a niste platili-tu je poenta.Pa može i Zvezda da uzme i da plati 500000 i da više ne da.Da li bi to bilo OK.I nije 4 nego 40 miliona.Na ostalo ne odgovaram jer nema veze sa sportom.
 
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 to za skolu kosarke ovi sad garavi su svi iz vase skole, prosli sve mladje kategorije kk partizana i kalili se na pozajmici par godina dok nisu stasali za prave domete. Hahahahhaah kk komedija
PEXAPE mi postojimo kao klub mnogo dugo i koliko i kakvih je igraca je Partizan iznedrio zadnjih XXX godina to retko koji klub u Evropi moze da se pohvali /ne samo klupskih nego i reprezetativnih /.Drugo ima jos mnogo sredina i ovde i u staroj drzavi gde su stasale takve zvezde da je to jeza .Ti si mlad i ne znas ali bilo je vremena kada je Bosna bila prvak Evrope pa Cibona bila 2 puta prvak Evrope pa Jugoplastika 3 puta pa Partizan jednom /SVE DOMACI IGRACI IZ NASE SREDINE /a za sve to vreme reprezentacija drala sve redom bila najaca liga u Evropi ali tada nisu igraci odlazili preko sa 16 ili 17 godina kao danas ,Nazalost danas odlaze igraci sa Balkana veoma rano klubovi su imali finansijske probleme i nemogucnost da ih zadrze tako da to nije za komediju .Pogledaj samo koliko je igraca mega vizura prodala i po Evropi i po NBA ligi . Samo zadnjih par godina u ovoj novijoj klupskoj istoriji nama je otislo more igraca koji igraju po Evropi zapazeno a koje nismo mogli da zadrzimo .Medjutim normalno je da ce politika kluba teziti ka domacim igracima ali sve to zavisi od mnogo faktora vreme se promenilo mnogo ::lose::
 
Nazad
Vrh