SPORT-Opšta tema

A otkud ti te informacije.Kao da si u najmanju ruku direktor Zvezde.Šta misliš da tek tako cure informacije.Znači barataš sa neproverenim informacijama-rekla kazala.Da možda nije u toku FMP-3 ili Zvezda 4 a Partizan kopa li kopa i uvek izađe čist ko suza.
Što se lige tiče piše gde bitrebalo da se spustite.Da su vas osudili ne bi igrali u LE.Dumaeš.
.
Zasto se trudis iz petnih zila da branis kriminalce i njihove afere ⁉️.Da je tebi poslao predsednik u kucu ljude da te reketiraju ,masakriraju i samaraju pitao bi te dali bi te da li bi onda sa toliko elana cvrkutao TRA LA LA TRA LA LA kakvi smo to ljudi i usta smo se pretvorili :sta:🆘 ...............................ali ovo je vrh Kilimandzara ova opaska BARATAS SA NEPROVERENIM INFORMACIJAMA :haha::haha::haha: sad kada se nisam srucio sa ove kompijuterske stolice nikad necu :haha: :ppozdrav:
 
Prvo kada bi se pridrzavali zakona i statuta vi bi prvi iz ABA lige zavrsili u stecaju :sta: ::lose::.Bankrot bi bio neizbezan a sto se tice 800 000 eura koje je dato Ciboni PONAVLJAM 800 000 :sta:::pomoc:; iz kog izvora niko nezna samo se zna da nije iz klupske kase .Sto se tice fudbala i tamo se eliminisao spoljni dug niko ne zna kako ali se zna da je sve u zatvorskim okvirima ::super::
A sta kazes za napustanje takmicenja?
 
Zasto se trudis iz petnih zila da branis kriminalce i njihove afere ⁉️.Da je tebi poslao predsednik u kucu ljude da te reketiraju ,masakriraju i samaraju pitao bi te dali bi te da li bi onda sa toliko elana cvrkutao TRA LA LA TRA LA LA kakvi smo to ljudi i usta smo se pretvorili :sta:🆘 ...............................ali ovo je vrh Kilimandzara ova opaska BARATAS SA NEPROVERENIM INFORMACIJAMA :haha::haha::haha: sad kada se nisam srucio sa ove kompijuterske stolice nikad necu :haha: :ppozdrav:
Ma kod nas sve sami kriminalci i bitange, a kod vas u fk i kk sve sami sveci i posteni ljudi 🤣🤣🤣🤣 kakve su ovo bljuvotine strasno...
 
Zasto se trudis iz petnih zila da branis kriminalce i njihove afere ⁉️.Da je tebi poslao predsednik u kucu ljude da te reketiraju ,masakriraju i samaraju pitao bi te dali bi te da li bi onda sa toliko elana cvrkutao TRA LA LA TRA LA LA kakvi smo to ljudi i usta smo se pretvorili :sta:🆘 ...............................ali ovo je vrh Kilimandzara ova opaska BARATAS SA NEPROVERENIM INFORMACIJAMA :haha::haha::haha: sad kada se nisam srucio sa ove kompijuterske stolice nikad necu :haha: :ppozdrav:
Da,barataš sa lažnim informacijama.A da,zaboravio sam da je predsednik kriv za propast FK Partizan.Izgubiti od fenjeraša lige :haha: :haha: :haha:
Normalno da neko bude kriv.Onaj što legne da spava kad da gol,neće ni da se vrati koliko je poplašen
Manje čitaj vesti o Zvezdi.Okreni se propasti tvom voljenom klubu.I Rikarda vam strpali u džep.(n)
 
A sta kazes za napustanje takmicenja?
Bojkot moj Peki to je samo bojkot da bi se zaustavilo beznadje u koje smo uplovili .Poruka je poslata EVO AKO JE TO POENTA SVEGA EVO POVUCI CEMO SE I UZMITE TROFEJ BEZ BORBE JER SULUDO JE ZA NESTO STO JE UNAPRED PROJEKTOVANO IZACI I POKUSAVATI NEMOGUCE .
E sada je situacija neplanirano izmakla kontroli i kada je krenulo da se nazire HEJ PA OVI MOGU DA UZMU ABA LIGU I PRVENSTVO DJAVO JE ODNEO SALU sada se naprasno po medijima mlati NISU PLATILI POREZ NISU PLATILI POREZ KME KME KME A MI JESNO KMEKME MI SMO IZMIRILI A ONI NISU i imamo drugu opciju nepopularniju GURAJ IH U TRECU LIGU BRZO NE U DRUGU NEGO U TRECU BRZO BRZO GROBARCINE CE DA ZAJASU TRON 🏆 .Do sada zadnjih godinu dana niko nije pominjao trecu ligu STA JE OVO ODJEDNOM ⁉️ :sta:
 
Da,barataš sa lažnim informacijama.A da,zaboravio sam da je predsednik kriv za propast FK Partizan.Izgubiti od fenjeraša lige :haha: :haha: :haha:
Normalno da neko bude kriv.Onaj što legne da spava kad da gol,neće ni da se vrati koliko je poplašen
Manje čitaj vesti o Zvezdi.Okreni se propasti tvom voljenom klubu.I Rikarda vam strpali u džep.(n)
KOJI JE LEGO DA SPAVA ⁉️KO JE RIKARDA STRPO U DZEP ⁉️KO JE POPLASEN ⁉️ STA JE BILO SA PREDSEDNIKOM ⁉️ Bata ZOKI 0230 ne mogu da povatam ovo more informacija i dezinformacija u lavirintu sam u beznadju jedino sto mogu da ti kazem da se covek zove FRANJO ARAPOVIC i da je resio da progovori .Verovatno je sada sve pod prismotrom obavestajnih sluzbi i jedino da molimo boga da su i ovi celnici u kuci kosarke u Evropi dobili deo kolaca jer ako nisu usledice odredjene sankcije
Ostaje samo pitanje DALI VISE VERUJES COVICU ILI FRANJU ARAPOVICU ⁉️ :sta:.
 
Gde je bio taj Arapović do sada.Nemojte vi samo o kupovini-Real,Olimpijakos...Pa ti ne znaš gde vam je kamerunac-nikad da se vrati.
 
Pa ako je tako kako ti pises ajde onda mi da napustimo ligu jer nam nesto ne odgovora, pa onda sledece godine opet vi, i dokle to vodi. Ovako za primer nek vas presele dva ranga nize bar cete moci sledece godine odmorni da igrate ABA ligu i Evrokup.
I za tebe isto pitanje DA LI VEROVATI COVICU ILI LEGENDARNOM FRANJI odgovori na pitanje jeli dato 800 000 ili nije https://www.espreso.co.rs/sport/kosarka/1254257/covic-da-li-je-zvezda-kupila-evroligu-od-cibone
 
Gde je bio taj Arapović do sada.Nemojte vi samo o kupovini-Real,Olimpijakos...Pa ti ne znaš gde vam je kamerunac-nikad da se vrati.
Tu su Kamerunci svi na broju spremni da polete za voljenii klub a tu legendarni Franjo Arapovic krenulo je klupko da se odmotava samo polako nista ne moze da se sakrije STA MISLIS IZ KOG FONDA JE OVO DATO OVOM HRVATSKOM DZET SETU ⁉️ :haha:
 
ili odgovori ili trazi pomoc priljatelja :sta::sta: :haha:
Moram za trenutak da prekrsim datu rec.Sad vec lupas.Cija je legenda Arapovic?Nasa nije,njihova mozda.Nasa legenda je predsednik KSS koji po ZKP-u nije mogao ostati na javnoj funkciji.I sad jos malo paznje prema clanu 36 pravilnika o takmicenjuKSS klub koji istupi,odnosno odustane od vec zapocetog takmicenja[posle zrebanja]u sledecoj takmicarskoj sezoni moze ucestvovati u DVA stepena nizem takmicenju od onog iz kojeg je istupio.I sta tu nije jasno?To je iz svetog pisma koji zastupa legenda ovog sporta.Ovo moze procitati svaki iskreni ljubitelj sporta a ono tvoje samo obojeni mrznjom.Objasni mi sta su kriminalci i ko je po tebi u nasem drustvu?Obecavam da necu odgovarati tako da mozes svasta pisati.To je mala pomoc prijatelja tako si napisao.
 
Само + 22..

Шта ли ће тек бити
ако на власт дође неки гробарски властодржац ,
Онда он покуша да уништи клуб
Па нам доведе најтрофејнијег тренера Европе ,
Онда стигну топ играчи из лига петице ..




 
Bilo hladno u pm pa ni slike nisu nesto 🙄
rvaH9Mr.jpg

8E2bkxK.jpg
 
Dosta sranja više,oćete pustiti bratski klub? Njima ne treba,a ni vama. :haha: Ajde da sačekamo TOP 8,iskreno baš bih voleo da igramo protiv Olimpijakosa.Zoki opet si nešto frustriran.:haha:
Nisam frustriran ali se videlo da su protiv vas promašili sve što su protiv nas pogodili.Kakva razlika u igri protiv vas i protiv nas.I ja bih voleo pa da vidim onda rapsodiju kolege Mornara.Kladionica je čudo.
 
Kada se podvuče crta, izuzetna sezona Zvezde imajuci u vidu sve probleme, loš početak, pa odlican niz, pa povrede, Vildoze i Nedovica, problem sa Campacom, glupi porazi bar 5 , falilo je malo za top 8 ali to su samo još par utakmica jer kvalitet nemamo da osvojimo EL a cilj je valjda to, inače zasto igrati ako ne ideš na glavni cilj jer ovo nije fudbal i razlika nije tako velika kao u fudbalu u EL naši timovi mogu da pobede najjace klubove ali pitanje je u top 8 kako ce izgledati.
Partizan moze da iznenandi, moze daleko ali pitanje je imaju li glavu i mentalitet za tako nešto, Zvezda je imala oscilacije, kvalitet ima ali prokockali su vazne pobede a po meni,poraz u derbiju je presudio i to se sada vidi.Čestitke momcima, treba ih zadrzati jer tek sledece sezone mogu biti uigrani onako kako treba.
 
Gledao sam utakmicu,nemam problem što ste i jedni i drugi crveno beli.Samo mislim da ste upropastili Nedovića.Ako mislite na Argentince onda se spremite na saopštenja.
 
Nazad
Vrh