SPORT-Opšta tema

Rekao sam ti Zoki da je ovo za tebe strana materija .A sta mislis ti iz neutralnog ugla OD CEGA ZIVI I OD CEGA SE FINANSIRA FK PARTIZAN ❓tribine su prazne ,prodaje igraca nema a to sto dobiju od sponzora ne moze da pokrije ni deo ogromnih troskova.Da si pogledao emisiju INSIDER video bi da je u jednoj sezoni FK Zeleznik odigrao samo dva regularna meca .A objasnjenje zasto promasuje 4 penala vezana je zato sto Radnicki promasuje 3. Ako si nekada imao prilike da sutiras penal na velikom terenu video bi da je mnogo teze promasiti okvir gola nego ga zabiberiti a pitaj me koja je kvota u ovom mecu bila na X 🆘 A koja je kvota u LAJVU 5 MINUTA PRE KRAJA DA CE BITI X TO JE SAVRSENSTVO A NAJBOLJA STVAR U SVEMU JE STO NIKO NE PODLEZE NEKOJ ODGOVORNOSTI ZBOG OVAKVOG RAZVOJA SITUACIJE idemo dalje uz osmeh i to je to a kada bi ovako odigrali Evropski mec reagovala bi UEFA garantovano sa ogromnim posledicama po klub
Finansira ih isti onaj što finansira Zvezdu.Samo nemoj da to bude razlog tako loše igre.Po tvom je onda Zvezda trebala izgubiti od Mačve.A možda bi i izgubila da su se Mačvani malo zaozbiljili.
 
Dugo vremena su u Evropskim kladionicama bile zabranjene utakmice istocnog bloka a i sada je diskutabilno koliko bi te pustili da uletis jako .A sada kada bi trebalo da sa sigurnoscu covek odigra nesto sigurno pre bi odigrao premijer ligu Engleske koja je kladionicarska zemlja nego sto bi odigrao prvu ligu Hrvatske ,Madjarske ili Srbije .Turke necu ni da pominjem jer to niko ne igra vec mnogo dugo a nemoj da me pitas zasto ❓ Ne bih smeo da tvrdim ni da je mec Zvezde i Makabija 100 posto regulare jednostavno ogroman novac je u igri i zastupljene su sve opcije i mahinacije a npr pogledaj rezultate Zvezde zadnjih nekoliko godina nije mogla nikoga da pobedi ni Makabija ni Omoniju ni Serifa ni Yang Boysa ni Salzburga ni Ludogoreca a sa druge strane igra nereseno sa Arsenalom u Londonu dobija Liverpula igra nereseno sa Kelnom i da ne nabrajam ali posebno je zanimljivo kad odigra u Londonu X sa Arsenalom posle tri dana izgubi od trulog Partizana a covek koji je potopio Liverpul ne moze da se proda 5 godina nigde . Mnogo je zasto na koje ne postoji zato a sto se tice Vucica MORAS DA ZNAS DA ON NE DAJE NEGO SAMO UZIMA ::lose:: I PLJACKA A ON DA DAJE NESTO NEGDE REZULTATI BI BILI VEOMA VIDLJIVI .On cerupa i bunari i drzavu i sport i privredu i za sobom ostavlja neizbrisiv trag i pustos ali nemoj i ti da ga podrzavas kao COCI 64 jer moze kasnije da te grize savest sto si ga podrzavao i njega i njegove pulene .:nono:
Inace daj boze da gresim ali predosecaj mi govori da ce vrlo brzo BUDZATI SKOT da se umesa Piksiju u reprezentativne planove kao sto se mesao zadnjih xxx godina i da razvali ovu filharmoniju koja je uspostavljena jer je sve suvise lepo da bi potrajalo .Voleo bih da gresim ali se plasim krajnjeg ishoda a imam i razloga zasto🆘
 
Dobices stadion, ali neces imati navijace. Posmatrace mozda. Zaboravio si kad te je bodrilo 100 000 grla na Marakani.
 
Inace daj boze da gresim ali predosecaj mi govori da ce vrlo brzo BUDZATI SKOT da se umesa Piksiju u reprezentativne planove kao sto se mesao zadnjih xxx godina i da razvali ovu filharmoniju koja je uspostavljena jer je sve suvise lepo da bi potrajalo .Voleo bih da gresim ali se plasim krajnjeg ishoda a imam i razloga zasto🆘
Ако ће да се меша овај неће да му замери а можда ће и да добије коју мрвицу... Овај поданички осмех што га има све говори...

Ипак има резултате, ради за дебеле паре и патетише за стадионом који вођа треба да направи... А можда се и мистер предузимач окористи мало...
 
Ако ће да се меша овај неће да му замери а можда ће и да добије коју мрвицу... Овај поданички осмех што га има све говори...

Ипак има резултате, ради за дебеле паре и патетише за стадионом који вођа треба да направи... А можда се и мистер предузимач окористи мало...
Veruj da niko od fudbalera ni strucnog staba pred ovakvu utakmicu nije imao zelju da gleda ovog psihopatu ali to je nistak koji se gura svugde i gde treba i gde ne treba /seti se da se gurao u zvezde granda pa se gurao u one sa igrom do plesa pa se gurao u rialiti i sedao u studiju sa zmajem i onim starletama i istetoviranim sitnim kriminalcima i psihopatama / to je tako i ne treba zamerati nikome iz sportskog kolektiva sto je ovaj psiho dosao nepozvan .Nego se bojim da ne bude kao sa Radomirom Anticem covek je imao i znanja i energije i volje ali takav covek nije mnogima odgovarao i sklonjen je ili je otisao sam potpuno je svejedno a to je bilo 2010 a setimo se sta je bilo 2018 sa trenerom Muslinom takve rezije se plasim :sta:
 
Ако ће да се меша овај неће да му замери а можда ће и да добије коју мрвицу... Овај поданички осмех што га има све говори...

Ипак има резултате, ради за дебеле паре и патетише за стадионом који вођа треба да направи... А можда се и мистер предузимач окористи мало...
Kad vidim ovu ekipu pogotovo bjeku i piksija kako se ulizuju ovom smradu pripadne mi muka. :sick:
 
Ko može da gleda Partizana i Vojvodinu.Klasičan primer nameštaljke.Kolega Mornar-da li je i ovo za kladionicu.
 
Sto se tice postignutog gola prelep gol ali ono sto nedostaje da bi gol usao na spice sportskih emisija je sto na 10 metara od Ivanica nema apsolutno nikoga i od vremena pre primanja lopte i po prijemu nigde zive duse a mozda cak ima i 11 do 12 metara i tu se stekne pogresna slika o nekoj prividnoj nadmocnosti i superiornosti i takva slika opravdava ove silne nabudzene transfere sa crncima a posle ovakvih fatamorgani se desava da naidje neki osrednji klub bez ikakvog budzeta i da uneredi naseg sampiona DA JE TO BLAMAZA
 
Veruj da niko od fudbalera ni strucnog staba pred ovakvu utakmicu nije imao zelju da gleda ovog psihopatu ali to je nistak koji se gura svugde i gde treba i gde ne treba /seti se da se gurao u zvezde granda pa se gurao u one sa igrom do plesa pa se gurao u rialiti i sedao u studiju sa zmajem i onim starletama i istetoviranim sitnim kriminalcima i psihopatama / to je tako i ne treba zamerati nikome iz sportskog kolektiva sto je ovaj psiho dosao nepozvan .Nego se bojim da ne bude kao sa Radomirom Anticem covek je imao i znanja i energije i volje ali takav covek nije mnogima odgovarao i sklonjen je ili je otisao sam potpuno je svejedno a to je bilo 2010 a setimo se sta je bilo 2018 sa trenerom Muslinom takve rezije se plasim :sta:
Види, Бјека је ту... сад су убацили Тумбу... а где је Зека? Таман да комплетирају екипу која је почела урушавање ЈСД.
 
Zeka ti je prvi potpredsednik Olimpijskog komiteta Srbije(OMK).Predsednik je Bozidar Maljkovic

bio je i potpredsednik u zenskom kos. klubu Partizan ali neznam da li je i dalje,predsednik je ostao isti od kada je i izabran pa moguce da je i on i dalje na toj poziciji
 
Deki Stankovic je novi trener Sampdorije.
I STA SAD SA TOM INFORMACIJOM ❓ Ja sam iz ovih postova shvatio da je on nestrucan trener da je povlacio mnogo losih poteza i na kraju DA JE ON DEZURNI KRIVAC ZA SVE ❓a sada vidim da ga traze poznata Evropska imena i na kraju se obreo u prvoj ligi Italije ❓a sa druge strane ste doveli umesto njega trenera koji nema iza sebe nista konkretno i njega ste predstavili kao pravo resenje u pravom momentu ❓Upravu kluba niste spomenuli to je TABU TEMA jer krivac nikada nije u vrhu a riba uvek smrdi od sredine::lose::
Daj izanaliziraj na brzinu nesto iz svoje glave pa reci nesto o svemu ovome i o Stankovicu i o Milojevicu i o Terzi ima li krivca ,ko je krivac ,sta i koga treba menjati gde je greska i ko treba da snosi odgovornost ❓❓❓ i normalno DA LI VI PRAVI PRILJATELJI KLUBA I DALJE PODRZAVATE OVO SLAG DRUSTVO KOJE VAS NEGDE VODI VEC MNOGO DUGO ALI JOS UVEK NAVIGACIJA NEMOZE DA POKAZE GDE ❓
Sto se tice Dekija Stankovica zelim mu veoma uspesnu karijeru dao je sve od sebe i imao je veliku energiju i zelju i mnogo srece u nastavku karijere :cool:::novac::
 
Nazad
Vrh