SPORT-Opšta tema

vietnam-kambodza 3+
lugano-yang bojs 3+
deda mraz salje poklone :)
 
Da nije bilo Borjana Zvezda zadnje tri godine nebi videla Evropu I takmicenje u grupama. Kvalifikacije bi bile krajni domet. A sto se tice Stankovica nebi puno da komentarisem Ali kad ga vidim onako tetoviranog svemi jasno,
 
Zasto kazem da je Deki vazan za klub, a Borjan za tim? Kad gledamo istoriju Deki je u Zvezdi kao prvotimac proveo 3 godine dao neke vazne golove, jedna titula i Zvezdi doneo lepu lovu prilikom transfera. Doveden je kao neafirmisan trener koji je nasledio tim od Miloja i osvojio to sto je osvojio. Danas je tu sutra mozda nije, Italija je izazov, ali i mac sa dve ostrice. Borjan je tu vec gotovo 5 godina, osvojio 4 prvenstva i dva puta ucesce u ligi sampiona gde je bio nosilac igre i kapiten ekipe. Svojim kvalitetom sigurno bi mogao da brani jos par godina sto bi znacilo sigurnost u odbrani i na golu na duzi period, pogotovo sto mu se ne vidi naslednik kako iz mladjih kategorija tako i iz domace lige. Naravno da treba uciniti sve da obojica ostanu, ali ako se bira BORJAN.
 
kako je sad deki stankovic doneo titlu,kup i ostalo...zar nije sve rezirano i montirano kako inace navodis,pises kako tebi odgovara kako u kojem trenutku
Ne ja pisem najrealnije sto je moguce u ovom trenutku a svedok sam more puta smenjivanja trenera u oba tabora i kao resili smo problem trener je zrtveno jagnje a mi ostali smo ostali tu gde jesmo i nastavljamo u istom ritmu
Ovo sto ja govorim je osvojen kup i prvenstvo u ovoj nasoj kurton ligi i to nije nista za divljenje ali to je se od trenera i ocekivalo ,uneo je malo entuzijazma u tim covek je koji zraci ima pozitivne energije dosta i prenosi to na igrace a sto se tice uporedjivanja sa starim i prekaljenim vukovima u trenerskom poslu sve te afirmisane trenere bi trebalo dobro platiti a u Zvezdi se placa samo NA PAPIRU dobro i pored toga uspeo je tim da provuce u ovoj kabare ligi Evrope u grupi sa nekim limunadicama i da budemo iskreni ni to nije nikakav mega uspeh ali je napravio neki efekat A OD OVE ZVEZDE NIJE NIKO NI OCEKIVAO LIGU SAMPIONA iako je zadrzana okosnica tima trebalo je jos malo pojacati tim ako se pretenduje na nesto vise .
I sada moj rezime naravno da ovo nije najveci uspeh Zvezde u zadnjih 30 godina ali nije mi jasno ZASTO BI NEKO SADA TEREBALO DA IDE ILI DA NAPUSTI KLUB ❓ ❓ KOJI JE RAZLOG ❓a ne iskljucujem ni mogucnost da je ovo mozda mala igranka da Deki ode besumno u Italiju jer su mozda vec odradjeni neki koraci u tom smeru pa da bude sto bezbolnije
 
dakle vux zvezda dobija derbi po tvojim info???
Сад нисам гледао и проверавао распоред до априла... Али ће вероватно један одиграти до избора.
Тај ће морати да добије Звезда.
После играју још један?
 
A sacime cese baviti u Italiji, ostace on ovde dok nebude najuren kao Bozovic.
Пратили сте ово око Сампдорије. Експресно су убацили у тренере Пижона који је требао да преузме тим кад оде Станковић. Ипак на крају ухапсили председника Сампе...

Нисам ја одушевљен са Српским Мурињом али нема другог. Док је био Милојевић мислио сам да има и тактике. Мада сам изненађен да је и Станковић понешто комбиновао.

Мало има тренера који стварају играче и праве успех. А Звездина академија ради за велике друге клубове.
 
Poslednja izmena:
Da me neshvatite pogresno a ko se to naigrao iz Zvezdine akademije. TU I jeste najveci problem naseg fudbala, mladi ne dobijaju sansu ili je dobiju na kasikicu. Treneri su u vecini slucajeva u sprezi sa menadzerima.
 
Атмосфера се почела урушавати још летос током припрема.
Неки стандардни играчи су стављени на трансфер листу.
Уследиле су изјаве како је Звезда сада виши ниво итд..
Међутим игра није била очекивана
и онда су полако они опет враћени у тим.
Али незадовољство односом клуба је свакако тињало,уз то кашњење исплата,смањење плата због ковида итд..
лошијим резултатима незадовољство се разбуктало..

Велики је притисак на тим..

Велики је притисак и на навијаче и од позиције и од опозиције .
Лажне информације, подметања ,,
а и једни и други имају циљ да их што више разједине и смање њихово присуство како би лакше могли да манипулишу зарад својих интереса..
 
Otkazali su i dve utakmice u Engleskom prvenstvu. Mislis da ce i to izgubiti sluzbenim rezultatom? Zato ce sad Partizan lako osvojiti tu ligu konferencija.:nono:
 
Pokusaj da me ne citiras i da mi se ne obracas u svom monologu.
Nema mesta sujeti i ono sto je najvaznije od kada smo krenuli da ukrstamo misljenja oplemenili smo ovaj forum koji je bio u fazi zamiranja .I veruj mi da je ovakva vrsta dijaloga najpozeljnija za jedno zdravo drustvo a sistem a-la Tamara Djuric ili Orlic ili naprdna bulumenta tra- la.la.la.la la-la da svako prica sta hoce a da se ne dozvoljava nikome da adekvatno odgovori i da se cuje glas istine to je u jednom savremenom drustvu nedopustivo i sa takvim cinom mi se ne vracamo u 19 vek jer je i tada bio neki red i neka kultura vec sa tim cinom tonemo u septicu jamu .Ovo je tema za opustanje i tema koja se velikim delom bavi aktuelnim problemima u nasem sportu i tema koja obuhvata razloge poniranja nasih klubova a ja dok sam na forumu cu morati da reagujem na svaku izjavu o nekim imaginarnim velikim uspesima ❓ o nekim fantazijama i nerealnim zeljama i da zlatnim perom objasnim svim dezorijentisanim clanovima sta je to uspeh a sta neuspeh :cool:I necemo dozvoliti u 21 veku da nam neki jadni rezijsko partijski mediji objasnjavaju sta je to uspeh a ljudi u ovoj drzavi kada je bilo kakav uspeh u pitanju sami izadju na ulicu i pozdrave i docekaju i aplaudiraju a u ovoj novijoj epohi nase zemlje drugi objasnjavaju i crtaju i nasilno trpaju gradjanstvo po autobusima kao logorase i naredjuju im da tapsu 🚾
Vidim da su se kolege iz Zvezdinog tabora malo otvorile po pitanju aktuelnih problema i to je ono sto je dobro i sto je normalno jer su se mediji totalno zabetonirali u nasoj zemlji da je to nestvarno u koju smo mi dimenziju otisli .Nema zataskavanja nema bezanja od stvarnosti ISTINA,ISTINA I SAMO ISTINA:ppozdrav:
 
Nisi ti nikakav glas razuma iako si umislio ne znam ni ja sta. Poznavanje fudbala ti je mizerno. Ti ni jedan podatak nisi izneo iz glave vec sve ceprkas po netu i youtube. Opet ti kazem ne citiraj moje postove ne pominji me, ako ne zelis da postanes fluid na mojim stranicama.
 
https://www.espreso.co.rs/sport/kosarka/939703/lesor-potpisao-za-partizan Ipak je potrebno jos malo osveziti ekipu igra se u visokom ritmu raspored je paklen a i rasteretiti glavne nosioce igre sto vise .Trenutno smo doveli Lesora i bice to prvo pojacanje a doveli bi najverovatnije i onog Nigerijca sa 200 kila misica onog momka od 23 godine da mu nije srce otkazalo na Zvezdinom treningu a sta je se to dogodilo i dan danas nije preciznije objasnjeno ostace pod velom tajne a ko zna i obdukcija da li je radjena :sta: ❓
U svakom slucaju nastavljamo u visokom ritmu samo jako do kraja ::super::
 
Е сад си га стварно претерао. Оџо је умро на тренингу Партизана. Поздрави свог Вучелу он изгледа шири вирус "информисаности" и својим партијским колегама а и следбеницима....
 
Nazad
Vrh