SPORT-Opšta tema

Kako ga je unakazio?.?

Mislis da treneri rade za dzabe?

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
nipodostavanjem ga je unakazio,onih nevidjenih slobodnih je bila komedija...apsolutno ne rade za dzabe,o tome ja i pricam....dule vam je napricao da su svi kila secera,2 dinara a istina druga....vidim vec da si i ti omadjijan tim pricama
 
Koliko su kostali vasi projekti "evropska zvezda" od 2000 pa navomo?

Da nije bilo Vujsevica i njegove stroge kontrole pola ovih kosarkasa bi igralo neku nizerazrednu ligu.Bili bi splavari.

Nevidjenih slobodnih ?
 
upravo ovo sto sam ti pricao si sad ti potvrdio a nisi ni svestan jer si omadjian tj opran mozak da je partizan svebisnji klub a dule patrijarh


Sinalko,dule vujosevic,ognjen amidjic,milos vujanic obilazili skole 2002-2003 godine
 
opet ti o ovima,dule mi se potpisao na kacket 2003 godine u skoli...vikao sa ostalima za vujanica ako si grobar znas ovo-mogu da ti puse miloseeeee

vujanic tada nije mogao da zakuca,ocajan odskok je imao
 
Mene Partizan nikad ne moze da razocara kad izgubi, samo me obraduje.
Ja na primer cenim sve velike znalce i njihova dela pa makar bili i iz protivnickog tabora .Steta sto ste smenili ovakvu velicinu ovakvu zvezdu nezna se dali je imao veci ucinak kao igrac ili kao direktor
Izgleda da vas od tada prati fudbalsko prokletstvo kao i Hrvate kada su sisli sa postolja .Ovu legendu ste zamenili sa Kokezom 🚾 bruka da nema gde dalje 🚾🚾...............klonjara na kvadrat
 
nipodostavanjem ga je unakazio,onih nevidjenih slobodnih je bila komedija...apsolutno ne rade za dzabe,o tome ja i pricam....dule vam je napricao da su svi kila secera,2 dinara a istina druga....vidim vec da si i ti omadjijan tim pricama
LULE28 salu na stranu vidim da baratas sa informacijama i da si u toku napisi molim te STA JE SE SVE DOGADJALO U KLUBU I OKO NJEGA U MOMENTU SKLANJANJA DZAJE I DOVODJENJA KOKEZJANIJE i to je sigurno prekretni momenat u istorijskoj arhivi Crvene Zvezde reci nesto vise o ovom slucaju a napisi i svoje misljenje o svemu ovome volim da cujem razlicita misljenja iz vise uglova i kako ocenjujes da se ovaj potez odrazio kasnije i na kraju naravno DA LI IMA SANSI DA VUCIC BUDE NEKA VRSTA SPASIOCA ILI JE TO SAMO UTOPIJA .Voleo bih da cujem tvoje strucno misljenje jer COCI064 ne zeli da odgovori bilo sta samo ignorise ali ti nemas taj problem a vidim da si otvoreniji i da prihvatas realnost .Pripadas mladjoj generaciji ali bi bilo zanimljivo cuti razlicita misljenja i fudbalske vizije naseg klubskog fudbala
 
Sta da ti se odgovori? Pa ti kao papagaj Omonija, Serif, Vucic i Dzajic. Dalje od nemoci ne mozes da dobacis i to sve losim Srpskim jezikom i ocajnim pravopisom.
 
On je kroz istoriju treca Zvezdina zvezda. Ko su vase zvezde?
Ovaj covek je ne samo nasa zvezda nego svetska mega zvezda internacionalna A VI DRZITE U PROSTORIJAMA KLUBA SLIKE LJUDI SA POTERNICE TERZE I SPONZORA BILA KLINTONA VUCICA 🚾 🚾 🚾 .........................OVO JE DNO DNA OVO JE VEC KLONJARA NA KUBNI
 
Sta da ti se odgovori? Pa ti kao papagaj Omonija, Serif, Vucic i Dzajic. Dalje od nemoci ne mozes da dobacis i to sve losim Srpskim jezikom i ocajnim pravopisom.
Sto se tice knjizevnosti to je moja uza specijalnost a poezija je moje drugo ime ali necemo se udaljavati od teme ODGOVORI MI DIREKTNO BEZ OKOLISANJA KOLIKO STE SADA U BUNARU TJ KOLIKO STE DUZNI 🆘:sta: Necu da cijem nikakva okolisanja ni opravdanja kratko i jasno KOLIKO STE DUZNI ❓❓❓pa nastavljamo dalje
 
Da li si bio u Zvezdinim prostorijama, muzeju?? Dzajinih slika ima na svakom koraku i zapamti da su ga hapsili vasi kadrovi iz policije jer nije hteo Miskovicu da prepusti stadion i zemljiste okolo. Ako nisi to do sad razumeo malo si retardiran, a vec duze vreme dosadan.
 
Pa kazu dobri poznavaoci prilika da je suma oko trenutnog duga oko milijardu evrica. Dalje nastavi sam.
 
Da li si bio u Zvezdinim prostorijama, muzeju?? Dzajinih slika ima na svakom koraku i zapamti da su ga hapsili vasi kadrovi iz policije jer nije hteo Miskovicu da prepusti stadion i zemljiste okolo. Ako nisi to do sad razumeo malo si retardiran, a vec duze vreme dosadan.
EVO RECIMO DA TI VERUJEM I DA SMO MI UHAPSILI DZAJU :sta: ALI SADA JE VLASNIK SRBIJE I VLASNIK ZVEZDE ovaj ima najvece ingerencije u istoriji Srbije pa zasto ga on ne vrati nego ukida poternicu Terzi i vraca ga iz izgnanstva u Srbiju i postavlja za direktora kluba ❓🆘.............4 puta 🚾
 
pa Djajic se lize sa Kokezom i Vucicem,,,kokeza radikal kod seselja bio,ona cuvena fotografija uz vucica i nikolica 2008 kada se pojavio sa zavojem na glavi i ruci je smehotresno...on 2012 dolazi u zvezdu(Djajic vec odavno nije tamo pa ti je glupa prica)upravo kada kokeza dolazi vraca se i djajic u zvezdu sto je opet kontradiktorno ono sto ti pricas
 
opet ti o ovima,dule mi se potpisao na kacket 2003 godine u skoli...vikao sa ostalima za vujanica ako si grobar znas ovo-mogu da ti puse miloseeeee

vujanic tada nije mogao da zakuca,ocajan odskok je imao
inace milos dosao iz zvezde u partizan tada.....bas te 2001-2002 gasi se i vaterpolo klub becej(sampion evrope 2000) i sapic i ekipa odlaze u partizan,kakva cudna koincidencija......sapic je hteo da ovaj novi klub gde su sada trener vujasinovic,igraju braca pjetlovic,braca rasovic,nikola jaksic,dule mandic itd itd hteo da preimenuje u vk partizan,inace privatan klub...vesic i ekipa pljuju na bivsu vlast BG tj Djilasa,zamenik Djilasa bio Sapic.....sizofrenija ogromnih razmera
 
Nazad
Vrh