SPORT-Opšta tema

Klinci osvojili bod.Možda boljka koju Piksi mora ispraviti.Da jedno par dana po koji put trče dovrha stadiona i nazad,tj da igraju bez lopte a da nabiju kondiciju.
 
brate mili 80min se branili svim silama da ne primimo gol

od danaca i svajcaraca sa ovom ekipom primamo lagano po 2 i 3 komada kad mi trebali organizovat napad a ne igrati pred 35m ispred svog gola ima da se raspadnemo ko picke

ocajan mec,jedino piksiju odgovara da jos malo sere na konferencijama i na klupi
 
Stvarno lupate gluposti ako mislite da je ovo bio los mec sa nase strane. Ovi momci ni na treningu verovatno nisu igrali zajedno, a sad ocekujete neki bum. Ako nista drugo pohvalite tu odbrambenu taktiku jer je i to sastavni deo fudbala. Na kraju imali smo 100% sansu koju Jovic nije iskoristio. Spanci takvu sansu nisu imali.
 
brate mili 80min se branili svim silama da ne primimo gol

od danaca i svajcaraca sa ovom ekipom primamo lagano po 2 i 3 komada kad mi trebali organizovat napad a ne igrati pred 35m ispred svog gola ima da se raspadnemo ko picke

ocajan mec,jedino piksiju odgovara da jos malo sere na konferencijama i na klupi
Pa zvezde bi primile 5 komada.Sad si baš pokazao koliko je tvoje poznavanje fudbala.Nije mi jasno naglo povlačenje u drugom poluvremenu.U prvom Španci su uz sreću ostali bez primljenog gola.Imaš par debitanata i što kaže Coci-ljudi se ni ne poznaju.Jedino imam zamerku Beliću i Joviću-ostali visoke ocene.Ipak smo igrali protiv furije a Dancima i Švajcarcima ćemo vratiti dug.Sada se videlo ko su krivci za naše uspehe u fudbalu.Neka ostanu tamo gde jesu.
 
Ово може да испадне на добро да ови клинци крену да играју на резултат. И на свежину.
Тактика сигурно није.

Лично сам мислио да ће да нам угурају 5 комада али ето... Пиксара је миљеник среће... А и ови клинци су заслужили колико су се бранили и трчали.
Ни Шпанци се нису претерано претргли да победе.

Видећемо са Данском и Швајцарском колико ова екипа може и колико вреди.
И даље нисам сигуран да ли овде постоји нека тренерова тактика али ајде да видимо у недељу...

Без обзира... ја не бих више звао ове Митровиће, Миленковиће и све остале Влаховиће...
 
Nazad
Vrh