Soja 2024

Kratko pitanje, koju dozu za rizomski sirak ici 1.6 ili blize na 2 litre ici? Neki su se zalili na dozu od 1.6 pa su digli na 2 litre da ga rjese. A mene opet zanima hoce 2 litre jako sokirati soju
 
7cd2e9640eeae345650b7e273fa4e026.jpg

1b28f080946bc77d03596d51955ee123.jpg

Posejdon.
Odradio flupisora 0,6 danas.Prvi split za sirokolisne (1.7 galbenona+ 0,5 kvazara+ 8gr piana) je super odradio verovatno jer je bilo vlage, soja u 2 trolisci cekam jos koji dan pa drugi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko god da ga stavis,ako ga ima puno moraces jos jednom raditi
Odradili smo prvi puta totalom i popadao, je od njega a ovo su novi nikli. Zanima me da ne sokiram soju jer formira tek drugu trolisku. Osim toga hoce li usvojit select ukoliko je sirak, tanacan i ima samo 2 3 lista? Nije problem ponovno ici zbog novog ponika jer smo tu njivu stalno odlagali sto se tice prskanja totalom dok je strnjak i sad idemo konacno to rjesiti.
 
Odradili smo prvi puta totalom i popadao, je od njega a ovo su novi nikli. Zanima me da ne sokiram soju jer formira tek drugu trolisku. Osim toga hoce li usvojit select ukoliko je sirak, tanacan i ima samo 2 3 lista? Nije problem ponovno ici zbog novog ponika jer smo tu njivu stalno odlagali sto se tice prskanja totalom dok je strnjak i sad idemo konacno to rjesiti.
Usvojice sigurno,a rizom nisam siguran da ce biti unisten
 
@mixer87kac Grane su 18m ?.Si probao da dostelujes svetlo,vidim ne hvata zadnjih 3-4 dizni.
Na netu vidim da na vecim granama idu 4 ta plava svetla,ali kontam to sve preko 20m ,30+ cak.
 
Nazad
Vrh