Soja 2019

Pa kažem možda...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Ne znam da li je za temu nikad ovako ali ajde neka je nek bude u temi soja 2019 :haha: inace ljudi ne pamte da je ovde na ovoj njivi u ovoj razmeri voda lezala u poslednjih 30,40 godina ...


2v8fwh5.jpg
[/IMG]

20qaqsj.jpg
[/IMG]



xpd4k5.jpg
[/IMG]


Inace ja imam preko 190 tako da je lepo plivalo :osmeh: nadam se da je sad bolja situacija idem posle u obilazak...
 
Preladićeš se, otiće ti nakosti...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
kDTsHTi.jpg

i8j9Bvo.jpg

1BkVvuU.jpg

QiOcFUC.jpg

Jedna moja parcela.Slikao sam sa puta jer nisam mogao da uđem dublje u parcelu pošto sam genije otišao u obilazak u papučama i belim čarapama(koje više nisu bele). :haha:
 
Mislim da si u pravu,prvo sam sejao soju a tek posle toga prešao na kukuruz.
@ljusha
Kolega,izgleda se ovo neće zadržati,tako da soja neće stradati.
 
Neće,ocediće se.Treba bar 7 dana da bi se moglo ući u njuvu.Korovi rastu ko iz vode.:osmeh:
 
Sada se vidi ko je alav i ko je nauzimao državne zemlje i arende pa ne može da stigne da oprska. Poznaju se parcele takvih gazda.
 
A ko su ti? Ja i starac imamo ukupno svojih 40 jutara soje, nemamo drzavne zemlje ni parce pa nisam uspeo da oprskam.
 
Ja još nisam ni posejao... od kraja aprila ne mogu da udjem u njive. Ono što sam sejao početkom aprila, ne mogu da udjem da prskam. Nešto sam uspeo da posejem 11.maja, ni to ne mogu da prskam već danima...
 
Nazad
Vrh