Soja 2017

Nikad nisam sejao soju u maju,ali ko god je sejao u maju kod nas,mogla se špartati dok nije pred žetvu opalo lišće - ostala mala
 
Evo da ti ja odgovorim.Išlo je 0,9l Choruma,4 gr. Harmony,1 l Galbenona.Imam doušnika kod Minđušara pa sve znam.
 
Nikome više čovek ne sme da veruje,ni doušnicima,a platio sam čestito,samo da saznam.:bravo:
 
Sto?Kvazar kod mene odradio posao u Suncokretu samo tako,sa pola doze...Malo se popravila Galenika i ima opet dobru hemiju.
 
Može biti,soja je bila najviše zaustavljena sa Kvazar+Okvir+Bentamark, palamidu je samo oprljilo Corum + Bentamark + Okvir, a soja ni stala nije, a palamida spaljena sa Corum + Galbenon + Harmony isto kao i sa Corum + Basagran + Harmony :ppozdrav:
 
Ja ni nestavljam Harmony , nemam ni štira ni pepeljuge a ni groždje , neznam čemu bi . Ovde caruje ambrozija , čičak , abutilon i metva. I paamida dabome.
 
Propustio Sencor malo,tu i tamo i ambrozije i pepeljuge ... neznam koliko bi bilo bez Sencora! Pala kiša 3mm sutradan ili dva dana posle prskanja Sencorom,al prava kiša 20dana posle
 
Ko ne zna sam sebi napraviti Corum od Imazomoksa i Bentazona i proci mnogo jeftinije, nije bas neki za soju!:osmeh::ppozdrav:

Sa corumom ide i dash i možeš prskati pre prve troliske sa imazomoksom i bentazonom ne možeš ,tj. možeš, ali soja jako ne vole i ne toleriše tu radnju
 
Nazad
Vrh