Soja 2014 god

Ma pivot ja zakon za soju,napisi nam bar orjentaciono kolko si ga platio.
 
Poslednja izmena:
To je Pivot Ruska verzija pojavio se prošle godine kod nas.Pored ovog ima i Turska zamena za Pivot ista aktivna materija kao i orginal.
 
Zavisi koja kolicina je potrebna za dotice njive i koji su korovi mahom prisutni, kod mene je sasvim dovoljno 0,3 l na 1kj prema tome mene bi kostao 1333rsd po jutru
 
Pulsar u split aplikaciji meni je skroz dobar.Prvi prohod cist pulsar 0,6,drugi prohod Pulsar 0,5 + Harmoni i lepak.
Bolje mi se pokazao na tim njivama gde sam isao dva puta nego gde sam isao samo jednom celu dozu.
Na nekum njivama nisam ni morao ici drugi put.
 
Pulsar u 2x se i meni najvise svidja. Kad se pogodi u pravom trenutku, njiva ostaje potpuno cista. Cekam da vidim sta ce biti sa cenama kopija Pulsara koje treba da se pojave.
 
Pulsar u 2x se i meni najvise svidja. Kad se pogodi u pravom trenutku, njiva ostaje potpuno cista. Cekam da vidim sta ce biti sa cenama kopija Pulsara koje treba da se pojave.
Kineski pulsar bio na ispitivanju ima2% vise aktivni materija neg ovaj.Znaci da sacekamo samo cenu.Nezvanicno od 1500 do 2000,naglasavam nezvanicno.
 
Nazad
Vrh