Soja 2011.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
2008 god . smo počeli košenje 9 septembra....
i ove godina neće biti mnogo kasnije... (neće biti rekorda , al možda joj cena bude dobra zato :) )
 
i ja cu za nedelju dana,ali na toj parceli je naj losija i naj prljavija soja.a ostatak tek oko 1. septembra
 
Sava sejana 6. aprila ... sta reci :udri:
mk3ue.jpg

ova je sejana dan, ranije
20shl5x.jpg

346rw5f.jpg
 
ima jedna jos gora njiva, nju nisam smeo ni da slikam! Pa za otprilike nedelju dana, taman dok dodju nozevi za secku. Ovaj potez se zove Suvatovo, to dovoljno govori . Na drugim potezima, nizoj zemlji mi je dosta bolja
 
ne verujem da ce pucati, al opet kako je ovo upeklo poslednjih par dana ko ce ga znati :udri:, nek kombajn bude u stanju pripravnsti :osmeh: . Jesi cuo nesto oko cene?
 
ima jedna jos gora njiva, nju nisam smeo ni da slikam! Pa za otprilike nedelju dana, taman dok dodju nozevi za secku. Ovaj potez se zove Suvatovo, to dovoljno govori . Na drugim potezima, nizoj zemlji mi je dosta bolja

kad si to slikao ja sam prolazio pre jedno 7 dana cinila mi se mnogo bolja
 
Falili tu Savu do nebesa prosle godine i ajde da je probamo. Posejali srecom samo 10 kj. Aj necu nista da pricam dok ne pocne zetva, ali mislim da je i ove godine N01 Galeb.
 
Kod mene se najvise seje Vojvodanka u ritu mozda koja kasnija sorta.Prvi put sam posejao Galinu za probu i vise mi obecava nego Vojvodanka,ima vise mahuna i krupnije seme al vaga ce reci sve mada ove godine nece roditi nesto extra.:cool::cool::cool:
 
PHP:
PHP:
Sava je svuda stigla ranije. prinos ce biti hmgrhmrgh?? Ove godine sam probao sortu Trijumf kupljenu od clana Curcic Z. sa ceneja posejana 23 i 26 aprila na parceli od 5 kj sve ostalo je Balkan
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh