Slobodna diskusija o traktorima

Kako mislis kuci? Za h7 imas uloske a mesto h7 stavis led oni su bili oko 1000din komad

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ne ne.
Mislio sam na rusu koji je kuci.
Znaci da izbacim obicne okrugle a turim 2 okrugla led koji su precnika 11cm i mislim da su nali i da ce bas ruzno izgledati.
 
Samo ti iskopaj negde kvalitetne farove,i nema brige..možda baš i u ap..mislim ove transportne
 
Poslednja izmena:
Ja sam stavio h4 led sijalice u farove i jako je lose usmerena svetlost ne svidja mi se bas, pronasao sam na netu da imaju h4 led sijalice ali sa projektor kako vec se zove, i jos sam citao brdo nekih komentara da kao obicne h4 led su bezveze i da ako se led sijalica vec uzima da bude obavezno sa projektorom...
Ovako nešto to izgleda
Screenshot-20240104-140112-Instagram.jpg
 
Ja na rusa stavio led ali meni farovi sa strane su pa sam ih spustio nize da svetle,a radne napred stavio one cetvrtaste(katastrofa) a pozadi neke pljosnate sto sam uzeo na najlonu i sa njima sam prezadovoljan. Jeste mozda neodgovorno spram drugih ali koliko traktor na putu nocu a koliko auta sa led svetlima

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Orao dve njive od 23h do 6h ali jos nisam bio preko dana da vidim medju kako ispala

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ja sam stavio h4 led sijalice u farove i jako je lose usmerena svetlost ne svidja mi se bas, pronasao sam na netu da imaju h4 led sijalice ali sa projektor kako vec se zove, i jos sam citao brdo nekih komentara da kao obicne h4 led su bezveze i da ako se led sijalica vec uzima da bude obavezno sa projektorom...
Ovako nešto to izgleda
Screenshot-20240104-140112-Instagram.jpg
Ovo ja mislim da bi trajalo citava dva dana na rusu
 
@North ARMY Celu noc magla pa se ledila napred posto ventilator uvlaci non stop.
Eto to na slici su kod mene led farovi,nemoj led stavljati jer kao neko sto je rekao,zaslepljuje svakog ko ti ide u susret u saobracaju.Ja ih planiram menjati zbog toga za neke halogene ili otkud znam,samo da je bolje od njegovih fabrickih,iako sam jako retko kad na asfaltu sa traktorom nocu,skoro sve njive su mi direktno iz sela u atar.Ako planiras vec kupiti led farove,postavi ih na nosace gde su zmigavci kod kabine,to budu kao radni farovi i eto,a ne zaslepljuju vozaca kao oni gore na kabini posto se pola svetla odbija od haube pravo u kabinu,ja te prednje radne farove na rusa nisam nikad koristio za 15+ godina.A inace to sto je neko pisao kako ne sijaju dobro,to valjda zavisi od kvaliteta istih,ovi moji led h4 na njivi osvetljavaju extra,nekoliko puta bolje od fabrickih,prezadovoljan sam kako se vidi nocu.
@geci Zato sam ja juce preko dana pustio na 2 siroke njive po 2 prohoda pravac samo da imam markir kako bih nocu radio bez razmisljanja jel radim komsijsko ili ne :LOL: ....nije mi se to jos desilo ali sve je moguce kad je sneg,noc,magla ...Evo sad je puno bolje smrzlo nego juce.
 
Ја сам се намењао фарова на мојој 82.1 и вазда исто као свеће да сам имао место сијалица. Онда је отац узео и негде је нека жица била у питању слаб контакт ту је жицу превезао негде је директно спојио после су фарови убијали, како су светлили. Тако да није све до масе и сијалица негде фаза иде преко неких спојева, релеја чега ли већ и ту зна да губи напон жестоко још кад дуго раде онда буде катастрофа.
 
Rasveta nekad ne moze da se plati koliko vredi.
I ja ne bih halogene bez releja postvljao.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Led mi sluzi kao malo kulturnije resenje od njegovih originalnih koji nista vise ne svetle i onda sam turio 1 led bar napred. Zato bih stavio ova 2 fara mozda nekad kad budem imao viska vremena.
Jutros sam narucio neka druga svetla i preskocio te farove za rusa.
 
Nazad
Vrh