Slobodna diskusija o traktorima

Ovaj Zetor je izvukao ovih 12 metara ali sirove bukve uz neku njivu uz brdo, četvrtom sporom iako sam ja mislio da neće moći izvući ali izašao je bez problema jer znači puno kad je prednja vuča šperovana.
 
Prikolica sa pogonom mnogo vise znaci za sumu nego traktor 4x4 sa obicnom karetom.
Kad je teren malo pogodniji, nisu bas veliki nagibi a vuce se daleko, onda za nju jos jednu karetu i ide od miline.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Zna lo neko koliko su otprilike ruke hidraulika sa euro kačenjem,? Polovne naravno.
Ima li negde, ja zvao u Apatin, nije imao a slike na oglasu sa brdom ruku. Treba mi za case jx.
 
Potrebno misljenje za Reno ares 550rx, 1999god,motor JD 95ks, menjac neki 4x3 ako sam dobro razumeo. Vredi li gledati, kako su se pokazali menjaci,motori...
 
Imam problem na traktoru, na svaka 3,4 meseca voda u hladnjaku postane rđava kao da ima rđe, traktor radi normalno ne trosi ulje, pritisak je dobar, ima snage, sta bi to moglo da bude

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
Zamenio sam pumpu za rashladnu tečnost na Zetoru 7011. Odmah je počeo da izbacuje rashaldnu tečnost na odušak. Nije sipana tečnost do vrha hladnjaka. Trenutno je na 1 cm iznad saća i dalje izbacuje. Dok je bila stara pumpa nije bilo nikakvih problema. Da li je moguće da je otišao dihtung glave, a da nije pokazivao sa starom pumpom?
 
Tekšo da je dihtung. Prije je do hladnjaka. Dok je bila stara pumpa vjerovatno je slabije cirkulisala tekućina. Kad si stavio drugu pumpu protok se povećao a hladnjak ne propušta dovoljno brzo kroz saće i zato preliva.
 
Nazad
Vrh